What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Rick Simpson a jeho konopný výtažek nejenom proti rakovině

PERIPHERY

Member
Veteran
picture.php

Paajo krasne a unikatne foto:kitty:
Potom mas u mna pre tvojho fesaka,pekne voditko..:nanana::D
Opatruj sa a dakujeme za stalu aktualizaciu info..

A pohlad do ameriky..
picture.php

'P'
 

BURN

Member
Veteran
Ale na letáku jsem četl že JACK HERER nedorazí,prý dejede pouze jenom jeho dlouholetý asistent.....Což je škoda,ale tak co se dá dělat,zdraví nikdo neporučí

plakat%20prednaska%20ostrava.jpg
 

papaja

Active member
Veteran
Ale na letáku jsem četl že JACK HERER nedorazí,prý dejede pouze jenom jeho dlouholetý asistent.....

dlouholetý?
má tak 25 let a je to hulič a dredař
má rád červený mochomůrky
picture.php


houbičky

picture.php


pokud máte doma hubky vemte mu je bude vám vděčný!!!nepohrdne žádným dobrým jointem rád kouří čistou trávu..
docela fajn chlapík
cituji

Ráno SATIVA
večer INDICA

hm
říkám proč ne?
pozn. nemá tady pořádně co hulit tak mu kluci vemte na pár brk já s ním a nejenom s ním vytáhl 10 g
byl jsem jediný , kdo tam balil...POZDRAVUJTE HO ODE MNE A JACKA

:laughing:

kontrolní otázka

Stvořil Bůh konopí nebo konopí a lékařské konopí?
v klidu promyšlená odpověď odhaluje pitomost pojmu lékařské konopí

Každé konopí je bylina tedy i je možno je na různé nemoci používat s různými výsledky...Herb is the healing KLIKNI NA KLUKY , KTERÝM TO NIKDO VYSVĚTLOVAT NEMUSEL

PÁNI PROFESOŘI A KONECKONCŮ I PAN SIMPSON O VARIETÁCH VĚDÍ ÚPLNÉ hovno!!!!
HROZNÉ ZJIŠTĚNÍ..NAPŘ.BOHUŽEL NEPADLO ANI SLOVO O af RUDERÁLNÍCH KMENECH..ATD..
NIC PROTI NIM
KAŽDÝ Z NICH JE ŠAMPIONEM V OBLASTI JEŽ STUDUJE- PROFESOR HANUŠ JE BIOCHEMIK, R.SIMPSON APLIKATOR VYTAŽKU Z BILE VDOVY JINOU VARIETU NEZNÁ..HUHU KLUCI TADY JE ŘADA NA NÁS ..



očekávejte širší článek pojednávající o informacích, které tam zazněly
 

aero1

Member
přednáška v ově byla dobrá :)
klub marley byl cdocela zaplněn ca 150lidí,akorát nick se fakt vyzná jen v tom svojem oboru takže nic noveho nám vlastně ani nepověděl
(docela me překvapil borec najebanej co se ho furt ptal na total pičoviny-otazky typu FAQ,fakt ubohej byl)
 

papaja

Active member
Veteran
přednáška v ově byla dobrá :)
klub marley byl cdocela zaplněn ca 150lidí,akorát rick se fakt vyzná jen v tom svojem oboru takže nic noveho nám vlastně ani nepověděl
(docela me překvapil borec najebanej co se ho furt ptal na total pičoviny-otazky typu FAQ,fakt ubohej byl)

neměl si pocit, že jsi jednooký mezi slepými?:yoinks: a zároveň slepý mezi jednookými?

Pocta panu Dvořákovi
 
Zdar ja jen doplním, že přednášky je možný shlédnout tady:
http://www.eduvision.cz/demo.html

Přednáška s Hanušem je zajímavá, se Simpsnem nic moc, kdo viděl Run from the cure tak se v podstatě nic novýho nedozvěděl.
Jinak sem si říkal, že by nebylo špatný kdyby navázali spolupráci s nějakou seedbankou třeba Mr. Nice seeds (ti sou hodně zaměření na medical usery) a jejich odrůdy by se pak testovaly na různý nemoci.
 

BURN

Member
Veteran
dlouholetý?
má tak 25 let a je to hulič a dredař
má rád červený mochomůrky
picture.php


houbičky

picture.php


pokud máte doma hubky vemte mu je bude vám vděčný!!!nepohrdne žádným dobrým jointem rád kouří čistou trávu..
docela fajn chlapík
cituji

Ráno SATIVA
večer INDICA

hm
říkám proč ne?
pozn. nemá tady pořádně co hulit tak mu kluci vemte na pár brk já s ním a nejenom s ním vytáhl 10 g
byl jsem jediný , kdo tam balil...POZDRAVUJTE HO ODE MNE A JACKA

:laughing:

kontrolní otázka

Stvořil Bůh konopí nebo konopí a lékařské konopí?
v klidu promyšlená odpověď odhaluje pitomost pojmu lékařské konopí

Každé konopí je bylina tedy i je možno je na různé nemoci používat s různými výsledky...Herb is the healing KLIKNI NA KLUKY , KTERÝM TO NIKDO VYSVĚTLOVAT NEMUSEL

PÁNI PROFESOŘI A KONECKONCŮ I PAN SIMPSON O VARIETÁCH VĚDÍ ÚPLNÉ hovno!!!!
HROZNÉ ZJIŠTĚNÍ..NAPŘ.BOHUŽEL NEPADLO ANI SLOVO O af RUDERÁLNÍCH KMENECH..ATD..
NIC PROTI NIM
KAŽDÝ Z NICH JE ŠAMPIONEM V OBLASTI JEŽ STUDUJE- PROFESOR HANUŠ JE BIOCHEMIK, R.SIMPSON APLIKATOR VYTAŽKU Z BILE VDOVY JINOU VARIETU NEZNÁ..HUHU KLUCI TADY JE ŘADA NA NÁS ..



očekávejte širší článek pojednávající o informacích, které tam zazněly


Sem mu jich teda pár donesl(cca 1000) a byl nadšený,nevím ale co s tím bude dělat:joint:
 

WAMParjan

Member
to byla ostuda národa akce co se absolutně minula učínkem a ta spousta pubošů co tam byla ani nevěděla co tam vlastně dělá . . .podle mně by měl Rick spíš objíždět domovy duchodcu a LDNky . . .ne kluby plné pubošů co ani neví o co gou . . . nejvíc mě nadchlo jak se s ním chtěl každej fotit a ani nevěděl proč :D . . .

no tragédie . .
 

papaja

Active member
Veteran
to byla ostuda národa akce co se absolutně minula učínkem a ta spousta pubošů co tam byla ani nevěděla co tam vlastně dělá . . .podle mně by měl Rick spíš objíždět domovy duchodcu a LDNky . . .ne kluby plné pubošů co ani neví o co gou . . . nejvíc mě nadchlo jak se s ním chtěl každej fotit a ani nevěděl proč :D . . .

no tragédie . .
bud v klidu jemu stačí 1-2 lidi v každé zemi , kteří pochopí jeho filozofii pomoci lidem nad hrobem..:yeahthats
 

papaja

Active member
Veteran
Sem mu jich teda pár donesl(cca 1000) a byl nadšený,nevím ale co s tím bude dělat:joint:


tak to vím přesně...odveze si je domů a tam je postupně sní...:woohoo:
jsi borec!!! chtěl bych být u toho a vidět jeho oči...:woohoo:
 

Latest posts

Latest posts

Top