What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Než se začneš ptát STUDUJ.. aneb vše už tu jednou padlo aneb FAQ ctete nově přichozí.

G

Guest 6345

Než se začneš ptát STUDUJ.. aneb vše už tu jednou padlo aneb FAQ ctete nově přichozí.

neb se každý nově příchozí ptá...
jak fungují Pm, jak fungují foto, zakládám tento trýd kde bych chtěl schraňovat všechny informace pro "nováčky" v czech sekci na IC magu.
 
Last edited by a moderator:
G

Guest 6345

Mohu mazat své příspěvky a jak to udělám:
hoden jest dělník své mzdy
sorry tohle je navíc neumím to smazat..poradíte mi někdo jak to smazat?

klikni na upravit a nahoře je tlačítko delete mesage
viz print screen, ale mám pocit, že dokud nemáš 75 příspěvků tak mazat nemůžeš...

picture.php


picture.php

original příspěvek zde:
http://www.icmag.com/ic/showpost.php?p=2197579&postcount=40
 

PERIPHERY

Member
Veteran
Imu dik!!
Uz tu par dni aktivne beham,ale ohladom karmy..
Stale som nevedel o co bezi..
Okrem zelenych=pozityvnych kariem,mam aj niekolko sedych..
To teda znamena,ze ked nespecifikuju ani jednu moznost..tak dostanem neutralnu??
Dobre to chapem?
A dalsia vec..Pri niektorych karmach,dostanem naraz pri jednom komentary..
Aj dve,tri a viac bodov=kariem..
Niekde som cital ze stary clenovia z vysokou karmou..
Mozu dat viac bodov=kariem naraz..
Je to pravda??
Ms.Grat3ful mi dala naraz 5..
Je to mozne??Alebo som uz uplne mimo...???
Nikde som o tom nic nenasiel..Ani v tomto clanku nic nie je..
Nie ze by som bol taky Karmista..hehehe..Ale chcel by som to vediet..
Lebo ked dostanem karmu bez komentu..Tak vidim kto mi ju dal..
Ako mi teda pribudlo naraz 5 bodov?
UFO??

Dik
"P"
 
G

Guest 6345

Imu dik!!
Uz tu par dni aktivne beham,ale ohladom karmy..
Stale som nevedel o co bezi..
Okrem zelenych=pozityvnych kariem,mam aj niekolko sedych..
To teda znamena,ze ked nespecifikuju ani jednu moznost..tak dostanem neutralnu??
Dobre to chapem?
A dalsia vec..Pri niektorych karmach,dostanem naraz pri jednom komentary..
Aj dve,tri a viac bodov=kariem..
Niekde som cital ze stary clenovia z vysokou karmou..
Mozu dat viac bodov=kariem naraz..
Je to pravda??
Ms.Grat3ful mi dala naraz 5..
Je to mozne??Alebo som uz uplne mimo...???
Nikde som o tom nic nenasiel..Ani v tomto clanku nic nie je..
Nie ze by som bol taky Karmista..hehehe..Ale chcel by som to vediet..
Lebo ked dostanem karmu bez komentu..Tak vidim kto mi ju dal..
Ako mi teda pribudlo naraz 5 bodov?
UFO??

Dik
"P"

zde usuzuji že bude podobný system jako na groweru...
tzn.
čím delší dobu jsi na foru a čím víc máš své vlastní karmy, tím víc dáváš ostatním,
příklad:
člověk registrován dec 2008 s počtem příspěvků 85 a jedním puntíkem karmy
bude určitě dávat méně karmy než
člověk registrován dec 2004 s počtem příspěvků 1085 a pěti puntíkem karmy
Takže jak si napsal, je možno že Ti "Ms.Grat3ful mi dala naraz 5.." :D

ad šedá karma:
nevím jak přesně to funguje, ale myslím že nově založení členové a členové s malým počtem příspěvků dávají neutrální karmu, aby nemohlo dojít ke zneužití karmy..
(více profilů na přihazování karmy atd atd... asi ti to příde divné, ale i takoví lide se najdou :) )
 

simor

Member
Veteran
do 50ti příspěvků nejde ani mazat,což je nepříjemné
šedou karmici rozdávají Ti co nemaj těch 50 postů,co jsem vyčetl,admin ti nedovolí cokoli ovlivnit,proto neutrál. :)
tak sned se nepletu

pic...
 

PERIPHERY

Member
Veteran
Velmi pekne dakujem za rychlu a vycerpavajucu odpoved:yes:

Raz sa mi dokonca zdalo,ze mi pribudlo naraz 10 bodov..
Ale hovoril som si,ze si to iba nepametam..Ci tam bolo 123 alebo 133??
Neskvor som videl pri starych clenoch z obrovskou karmou..
Ze pribudnu viacere body naraz..Obcas cim dlhsi koment,tym vecsia karma..
Ale nechcel som to davat dohromady ako suvislost..
Napr.od teba Simor mi teraz jedna z poslednych za thread Macro..
Prisly naraz dve..Takze to nebude tym,ze 'viac karmovy' maju niaku
tabulku 'navyse' a mozu urcit kolko komu daju..teda snad hehehe
Ale ked moze aj clen z mensov karmou dat viac bodov..
Tak by ma zaujimalo od coho to zavisi..
Alebo viac bodov nabehne..ked je velmi pozitivna karma,za konkretny prispevok??

Dik moc boyz..
"P"
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Podle me zalezi i kde sen ten pripevek nachazi..neraz jsem dostal od toho jistyho clena behem par dnu dve karmy a furt z jinou hodnotou...je to zajimave reseno.....
 

berrea

Member
radvi : je tohle někde vysvětlený? docela by mě to zajímalo...

jo a zde je výňatek z FAQ stran vkládání fotek, aby v tom bylo jasno ;)
Once you've created an album you can upload images to it. Simply view the album and click on 'Upload Pictures'.

You'll have the option to give each picture a caption, and to set one image as the Album cover, which will be displayed on the public profile. To delete an album or edit the title, description or album type, click on 'Edit Album'. To delete an image, or to edit a caption or change the album cover, click on 'Edit Pictures'.

All members who have access to your album images can comment on them, in a similar way to Visitor Messages (more info). You can delete any image comments from your albums, and report inappropriate messages to moderators.

When you have uploaded a picture, you can place it in your posts by using the BB code text that is displayed below the image when you view it at full size.
 
G

Guest 6345

nahrávání FOTO aneb kam tu fotku mám dát abych ji tu mohl dát

nahrávání FOTO aneb kam tu fotku mám dát abych ji tu mohl dát

Nejlépe o nahrávání fotek píše radva, takže sem prošel jeho příspěvky a nějak to tady nakopčil, snad Vám to pomůže....

btw. nejjednodušeji jak vložit nějakou fotku je dát sem odkaz (třeba upně z jineho serveru jako zde)
1674.jpg


v 90% je však nutno upravit odkaz a místo dát příkaz [img] a je jasný že je ...s IMg maly a pri Albe mas IMG velky. [/QUOTE]
 
G

Guest 6345

Takže aby jste neřekli že sem "only COPYMASTER" udělám fotonávod jak vkládám fotky já :)

1. klikni na "Go Advanced"
picture.php


2. vybereš si kam fotky nahrát (já už většinou volím Forum Albums, člověkl si tam udělá albumy a vše je přehlednější)
picture.php


3. Když už máš vybráno kam dáš fotky klidni na dané "album" (v tomto případě Forum Albums)
picture.php


4. vyskočí nové okno, s albem, kde máme udělány složky (pokud album používáš poprvé nebude tam žádná složka :) )
picture.php


5. vybereš si složku kam fotky nahraješ, klikneš na ni a nahoře je tlačítko "upload images"
picture.php


6. otevře se okno s možností nahrání až 4 fotek
picture.php


7. přes tlačítko "procházet" najdete fotky v počítači
picture.php


8. pomocí tlačítka "otevřít" se automaticky vepíše cesta ve vašem pc k dané fotce
picture.php


9. pomocí tlačítka "upload pictures" uploadujete fotky na server... server si fotky sám upraví na potřebnou velikost
picture.php


10. fotky se vám zobrazí že se nahrály a vy ještě můžete dodatečně upravit..
popis
umístění ve složce
nebo zase smazat
picture.php


11. dole na stránce naleznete tlačítko "save changes" a po stisku vše potvrdíte
picture.php


12. a fotky máte v albu
picture.php
 
G

Guest 6345

Vložení fotek do příspěvku

Vložení fotek do příspěvku

1. otevřete dané album kam jste fotky nahrály a danou složku (v našem případě je to
Forum Albums -> album "shit"
picture.php


2. kliknete na fotku kterou chcate nahrát
picture.php


3.fotka se vám zobrazí v plné velikosti..
picture.php


4. dole pod fotkou se nacházejí dva řádky
Picture URL - je v posdstatě url adresa vaší fotky, můžete ji pak použít kdekoliv kdykoliv i mimo ICMAG
BB Code je přímo BBkod který vložíte do vašeho příspěvku a místo kodu se objeví fotka (to vše způsobí párový tag před a za adresou fotky, pokud byste dali odkaz URL, museli byjste [URL] tag přepsat na [IMG] tag
[IMG]http://www.icmag.com/ic/picture.php?albumid=2772&pictureid=51485

5. po vložení BB codu do příspěvku
picture.php



6. kliknete na "submit reply" daného příspěvku a vše je hotovo
picture.php


8. a vše vypadá nakonec takto nějak
picture.php
 
G

Guest 6345

řečeno slovy jedné mé oblíbené reklamy na pleny....
"Ahoj já sem Kuba......
... Mám se tu i vykakat nebo je to jasný?!"
 

Hlava

Member
do 50ti příspěvků nejde ani mazat,což je nepříjemné
šedou karmici rozdávají Ti co nemaj těch 50 postů,co jsem vyčetl,admin ti nedovolí cokoli ovlivnit,proto neutrál. :)
tak sned se nepletu

pic...

..no kdyz chces neco smazat , napis to do off topicu ja to smazu , no problem , a dale udrzujem cistotu tady , tak jestli se vam neco nelibi tak dejte vedet , ja stim nema problem neco promazat atd , diky Hlava
 

Hlava

Member
neb se každý nově příchozí ptá...
jak fungují Pm, jak fungují foto, zakládám tento trýd kde bych chtěl schraňovat všechny informace pro "nováčky" v czech sekci na IC magu.

..jo pro novačky informace pro staré borce k nasrani , hele CCCP nebo jak se to jmenuje je normalne pristupny , nikdo to neresil jen Hodinar se na to ptal a vy jste si byli tak jisti , hele ,prej jeste nejaky zminky o konkurenci a je s vama konec , nepiste o tech seminkach od konkurence , chapete nebo ne?? kopete si hrob?? najednou tady nebudete a myslim ze nejaky kecy jako na G se ani nestanou , tak si laskave rozmyslete co tady delate , tohle forum neni o CCCP chapete ?? cau vaš Hlava
 

newhousegreen

-.-
Veteran
jedna nevhodna reklama na jednu seedbanku a nebude ceska sekce , to je last warning , mejte se a milujte se Hlava


..jo pro novačky informace pro staré borce k nasrani , hele CCCP nebo jak se to jmenuje je normalne pristupny , nikdo to neresil jen Hodinar se na to ptal a vy jste si byli tak jisti , hele ,prej jeste nejaky zminky o konkurenci a je s vama konec , nepiste o tech seminkach od konkurence , chapete nebo ne?? kopete si hrob?? najednou tady nebudete a myslim ze nejaky kecy jako na G se ani nestanou , tak si laskave rozmyslete co tady delate , tohle forum neni o CCCP chapete ?? cau vaš Hlava


Prosím víc informací...jaká konkurence,jaký seedbanky,kdo si stěžoval,proč nám to píšeš tady...prostě víc infa...?...,díky
nhg

(pokud vim,tak reklamu na seedbanku z thcbaye jsem házel do český sekce:D)
 

CrTecekk

Member
newhousegreen no kdyz si prectes nejake fora na farme tak zjistis ze spousta vazenych clenu odesla od sud tam pac pan cikan nei taky svatej a delal pekny tucka na lidi co davali semena na sbay tak jen tak, asi tady nechce mit zadne slovni spojeni co by to nejak pripominalo, asi tady takovej malej diktat
 
G

Guest 6345

..jo pro novačky informace pro staré borce k nasrani , hele CCCP nebo jak se to jmenuje je normalne pristupny , nikdo to neresil jen Hodinar se na to ptal a vy jste si byli tak jisti , hele ,prej jeste nejaky zminky o konkurenci a je s vama konec , nepiste o tech seminkach od konkurence , chapete nebo ne?? kopete si hrob?? najednou tady nebudete a myslim ze nejaky kecy jako na G se ani nestanou , tak si laskave rozmyslete co tady delate , tohle forum neni o CCCP chapete ?? cau vaš Hlava

http://www.icmag.com/ic/group.php?do=grouplist

http://www.icmag.com/ic/group.php?groupid=33


...hehe me jsou vase skupinky opravdu u prdele ,ale prestante tam nadavat na carlose a na grower , fakt me to sere kazdej vybleje svuj hnuj a kazdej druhej jen prikyvuje , uz jste se dostali tam kam potrebujete ? jedna nevhodna reklama na jednu seedbanku a nebude ceska sekce , to je last warning , mejte se a milujte se Hlava

nevím jetli sem sám kdo to nechápe nebo co se děje, ale sem z toho nějak jelen...
nevím o tom že by v CCC někdo nadával na grower nebo na carlose... až asi na 4 mírné poznámky, ale to je celkem hadra oproti tomu co bylo v czech sekci :)

pokud tento trýd někomu vadí tak ho klidně hlavo smaž....
o cenzuře na icm nemá smysl se bavit ... hold o jistých seedbankách se tady nikdo zmínit nesmí.... jaký postih pak příde to netuším, jestli ban, nebo jen promazání příspěvků... :mad::wallbash:

nebo vážně někomu tak moc leží v žaludku když někdo napíše pouze "subc**l" do trýdu a hned dostane banána?
 

Latest posts

Latest posts

Top