What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

HASH +

Ikser

Member
:biglaugh: :biglaugh: No tak!!.... A powiem wam szczerze, że sranie to niezłe miałem:/... Kur... Brałem na zmiane leki na niestrawność i na biegunke... Rozstroiłem sie po tym weekendzie:p:p:p... :confused:

Pozdrawiam!!!!!!!! :wave: :friends:

Uhhh bejbi!!!!!!!!!! :whip: :whip: :whip:
 
G

Guest

haha chlopaki bardzo fascynujacy off topic ...czy lubisz siedziec na kiblu??? hahahah pozdrawiam mazur
 
D

dEv-9

Ale powiem wam jedno... nie ma to jak maly kibelek bez wentylacji. :smile:
Duzo dymu sie unosi w powietrzu przy jaraniu :biglaugh:

Mozna kogos samym dymkiem upalic. :smile:
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
zrobilem dzisiaj troche haszu z true blueberry 60% buds ,no to i tszeba bylo to pokazac,hehe

uzywalem do tego bubbleman woreczki, tak to sie wszystko zaczelo

najpierw wszystkie woreczki do jednego wiadra. pierwszy woreczek od 25 do 220. to jest system z 8 workow.

pierwsze co to duzo lodu i zimna woda.

664IMG_9574-med.jpg


potem wkladamy kwiatki , czym wiencej buds tym wiencej hash

664IMG_9578-med.jpg


pierwsza runde to mieszam drewnina lyszka pszez 10 min i wybieram hash zeby byl bardzo czysty.

664IMG_9581-med.jpg


druga runde to jusz wale wiertarka pszez 10-15 minut. i tesz jeszcze duzo sie zbiera haszu,hehe

664IMG_9586-med.jpg


wyjmujemy 220 niebieski worek. i mamy worek 190. w tym worku sa tylko smiecie jak i w nastepnym. to wszystko zeby ostatnie 4 worki mialy jak naj czystszy hash.

664IMG_9587-med.jpg


jak widac same smiecie

664IMG_9588-med.jpg


teras czerwona 160, tesz smiecie ale czasem moze byc troche haszu ,zalezy od rodzaji kwiatow jakie uzywasz.kazde inne kwiaty dadzai ci inny hasz.

664IMG_9590-med.jpg


nastepna torba to pomaranczowa 120. mozna jusz zaczynac zbierac dobry hash.

664IMG_9591-med.jpg


teras to nowa torba co bubble man dodal jst czarna 90. zbiera jusz bardzo wysokiej jakosci hash.

664IMG_9592-med.jpg


torba 73 jest najlepsza ,chociasz tesz to zalezy od rodzaji buds. ale zawsze z 73 jest hash co cie wali na podloge,hehe

664IMG_95931-med.jpg


nastepna torba to 45, tesz super z niej hash

664IMG_9594-med.jpg


i ostatnia to 25,

664IMG_9595-med.jpg


a tu po zabawie,hehe

664IMG_9613-med.jpg


664IMG_9619-med.jpg


664IMG_9634-med.jpg


664IMG_9648-med.jpg


664IMG_9637-med.jpg


dobre dwa dni na wysuszenie i odlatujemy,hehe

peace
 

Fish131

Active member
No HC jak zwykle rzadzisz!
Super hashyk. To musi byc pyszne bez kitu. Taki czysciutki hashyk mniami.
K+ HC!! Naprawde dobra robota!
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
hehe

dzienki, dzienki

bylo moze 80 gram true blueberry, niewazylem ale gdzies blisko 5-8 gram wyszlo mi sie wydaje

peace
 
G

Guest

K+ jak najbardziej się należy - dobra robota - może i ja kiedyś będe takie rzeczyt trzaskał <marzyciel>
 

Badman

Member
witam
orientujecie sie moze gdzie mozna dostac takie screeny ? nie chodzi mi tu o te
specjalne worki bo te to raczej nie możliwe do dostania interesuja mnie same screeny

pokój !!
 
Top