What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

HASH +

D

dEv-9

Za duzo tego ziola masz i wszyscy tutaj sie czuja przy tobie malutcy. :mad:
Hehe nie no zajebisty hash, ale ostatnie zdjecie jest niesmaczne, przypomina mi ten hashyk na ostatnim zdjeciu cos z :moon:
 

thor

Outdoor Grower, C99 Lover
ICMag Donor
dEv-9 said:
Za duzo tego ziola masz i wszyscy tutaj sie czuja przy tobie malutcy. :mad:
Hehe nie no zajebisty hash, ale ostatnie zdjecie jest niesmaczne, przypomina mi ten hashyk na ostatnim zdjeciu cos z :moon:

haha, poczekaj tylko az ten haszyk zmieni konsystencje w bardziej nadajaca sie do palenia :wink:
dobra robota HC, czy uzyles tylko jednego typu ekranu do tego haszu ? 110 ?
peace
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
hehe

nigdy niemasz zaduzo

twn hash zrobilem uzywajonc tylko 4 sita. musze kupic wiencej wiader to bendzie 6.
pierwszy byl 80, potem 110, i ztego wyszlo najwiencej, potem 160, i 200.
ale musze to zrobic inaczej troche. dodam 125, i 280. wtedy bendzie super. moze jeden by siepszydal miendzy 80 i 110. jak znajde 90-100 to wtedy bendzie perfect.
ale i natym mi wyszlo duzo. i niestaralem sie tego dobze robic. mieszalem tylko 15 min. i odrazu dalem je na sita. na drugi ras zrobie to jusz spokojniej i powolutku. to byla tylko pruba co mozna zrobic. a zrobic mozna duzo,haha

peace
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
stafek jest zajebisty,
poprostu roskrenca mi glowe i jest strasznie smaczny,hehe

664PDRM0399-med.jpg


664PDRM04011-med.jpg


peace
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
hehe

there is a english version sleepy. look for bubble buckets

hej zobaczcie w takich skepach kupicie mesh. spszedajo w jardach, z jednego kawalka starczy na moze 10 wiaderek. musisz kupic 80,110,125,160,200,280. jak tak zrobisz to bendziesz mial super hash

http://www.tshirtscreens.com/mesh/45/

peace
 

Mr. Smee

Member
Hey HC,
jedna rzecz jest mi niejasna: w jaki sposób pozbywasz sie resztek lisci? Nie widac na zdjeciach, ze przemixowany towar (chyba) zostanie we wiaderku, a glandsy przechodza przez screen razem z woda (chyba tak to dziala, no nie?), ale jesli tak, to gdzie sie zbiera? Jak to potem przepuszczasz przez nastepnego screena zeby towar byl coraz to czystszy?
Móglbys to opisac bardziej dokladnie (wszystkie czynnosci) zebym mógl "zrekonstruowac zdarzenia"? he, he :wink:
 

MeF-U

Member
O ile sie nie myle to po mixowaniu nalezy troche odczekac az trichomy opadna na dno wiaderka i wybrac caly material roslinny a dopiero potem przefiltrowac przez screena. Jak cos pomieszalem to mnie poprawcie.
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
hehe

no troche nie tak zrobilem zdjencia bo sam bylem i rence byly zajente.
dobra to bendzie tak

pierwsze wiadro z sitem numer 80 wkladam odpadki, to wszystko jak na zdjenciu siedzi w drugim wiadze . wlozylem lodu i wody i mieszczam 15-30 min.
potem powolutku wyjmuje biale wiadro asz wszystka woda wyleci do czerwonego wiadra. odpadki z wiadra 80 mozesz wyzucici.widro jusz 80 niejest ci potszebne.
wszystko co chcesz jest teras w wodzie w czerwonym wiadze.
biezesz drugie czerwone wiadro wkladasz doniego biale wiadro 110.
i wtedy wlewasz wode do drugiego wiadra i filtrujesz to wszystko jeszcze ras.
i wtedy zoztano ci gleny na sicie i to zbierasz.
zeby wiencej wybrac robisz to jescze ras tak samo z wiadrem 125,160.200.280.360
mysle ze 5 sitek starczy. bendzie sie zbieralo coras mniej ,ale materjal bendzie sie robil coras lepszy. najwiencej ludzi lubi pszedostatnie filtrowanie. hash wychodzi strasznie mocny z tego.
mozesz uzyc tylko 3 sitek i tesz bendzie super hash tylko troche brudny ,ale to wcale niepoczujesz.

peace
 
Bardzo ladnie to wszystko wyglada. Szczerze mowiac nie przypuszczalem ze te odpadki moga sie przydac do hashu. Slyszalem o robieniu tego ale nigdy nie widzialem zdjec robionych podczas tego procesu.
 

GSK81

New member
zadziwiające to wszystko trochę dla mnie pierwszy raz coś takiego widzę jestem pełen podziwu dla rzeczy które robisz, czy jest to popularna metoda robienia haszu? czy ten co można czasem kupić od ludzi tak właśnie jest robiony? :chin: :eek: :canabis:
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
hehe

no ja wodno metode nie wymyslilem. ale wiaderka takich jak ja zrobilem jeszcze niewidzialem.hehe

wodny hash jest jeden z najmocniejszych hashy.
ten co jest duzo do kupna to raczej z morocco,sychy hash ,tesz pszez sito tylko na sucho. taki jest bardziej brudny.

664PDRM0409-med.jpg


peace
 
D

dEv-9

Oj jak spalisz ta najwieksza grude na 1 raz to jestes mistrz. :D

U mnie tutaj takie cos bysmy jarali w 10? Hmm 15? :smile: I by nam jeszcze za duzo bylo.
 
D

dEv-9

Hehehe a mowilem ze mi to cos przypomina.

Ten hashyk w twojej pinknej fajce wyglada jak kupcia chomika, szczura itd. :moon:

Milego palenia. :smile:
 

Latest posts

Latest posts

Top