What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

INDOOR - PYTANIA

LDV

Active member
nom cheech ja tam takich zbioro gigantycznych na zywo nie mialem okazji zobacyzc ale pamietam jak 4eVer (ktorego teraz chyba niema tutaj) pokazywal nam dunski seedsbank i tam byla odmiana ktora rosla do 4-5 metrów. Nazywała sie chyba BiG THC

pozdro
 
G

Guest

napewno bylo to BIG THC, pamietam ze pestki niby byly bardzo tanie ale niedarady juz ich kupic...chyba :>
 
Last edited:
T

technoMAXgrower

Napisz jaki mieles system czy stos. CO2 jaka zarowa, przede wszystkim w czym siedzial tak duzy korzen w soil czy w hydro? bo jesli w zwyklym soil przy takich warunkach jakie podales jest to nierealne nawet z starym poczciwym skunkiem1 wedlug mnie bayerfull
zreszta
450-600g z m2 wyniki ktore brederzy podaja tycza sie upraw wysokowatowych i sa osiagalne(mierzone) przy lampach o mocach 600W lub 1000W i gdzie wystepuje multispot
przy jednym lampionie to tymbardziej jest to trudne do wykonania 400W nie ma takiego zasiegu aby oblepic tak wydluzona rosline po 50dniu wega skoro i tak topy nadaja sie do uzytku i sa zbite mniej wiecej na odcinku 30cm no max 40cm, ponizej tego to juz jest siano, blee.
Tak naprawde to w pizdzie mam ile co komu wyszlo nie mniej jednak takie osiagniecie nalezaloby uwiecznic i pokazac tu nam na ic wtedy chyba nikt z nas niemialby zadnych zastrzezen. Cheechu nie daje mi to spokoju bo przekonalem sie ze ludzie czesto w sieci maja tendencje do zawyzania!
pe@ce & pozdro
 

LDV

Active member
@cheech kiedyś pisałeś na OG że miałes Early Girl 4 metrową to to wkoncu było to mau wi czy eg? Czy obydwie strainy rosna takie smoki przy dobrych warunkach?

@TMG
dlamnie osiagniecie 0,7g/w jest juz wyczynem poteznym heheheh
przy moim srkomnych 50-100g ze 250W zarowki to takie wyniki o ktorych wy gadacie i jakie macie to z innej kreskówki sa hehehehehe


Jak myslicie jaka maksymalnie jest w stanie osiagnac konopia wysokosc (z tych odmian czeszących w seedsbankach ktore sa) zakladajac ze moglym ja trzymac nawet pare lat pod lampą na 18/6 albo 24/0 i mialbym 20 metrowy hangar ;P
hehehehe
I konopie chyba maja maksymalny wzrost jaki moga osiagnac. Czy konopia jak juz osiagnie max to poprostu nie rosnie bardziej w gore tylko jej rosną odgałęzienia boczne?

pozdr
 
Last edited:
G

Guest

pamietam zdjecia checha z tamtego roku to chyba byly zostawione meskie na makumbe
i byly naprawde wysokie bo byly robione na tle nieba zeby chyba niepokazywac okolicy ;))
chybas ze cheech sie polozyl na ziemi i robil to zdjecie :p
nie no mysle ze stal, naprawde to byly bydlaki...
niewiem czy mialy 4 metry ale byly duze :D

LDV to ile wyciagneles z tego indoora co miales?
prypomnij ile tam bylo roslin :chin:
50-100g? to 50 czy 100? :D :D moze niemasz wagi?

dobre pytanie z ta wysokoscia krzaka... :chin: :chin: ciekawe :D
 
Last edited:
G

Guest

co do 4evera i big thc :) to ja zapytam go i wam podam jak bedzie jescze pamietal ten seedsbank


aa codo ogromniastych odmian czytalem tesz o odmianie OLDMOTHER SATIVA wychodwoana przez kog's seedsbank aleniestey koleszmarl interes zwineli i niema nasion zreszta nawet do nich pisalem w tej sprawie asz szkoda
 
Last edited:

LDV

Active member
no madix niewiem wlasnie na moje oko to jest tego wlasnie tak 50-100 gieta ale juz z 10szke spaliłem hehehehe :p
No a pisze 50-100 bo niechce dawac za duzo bo troche zludzenie robia kwiatki na lodygach gdybym mial poobcinane topy od lodyg to bym mogl powiedziec dokladnie.

No a co do wagi to naprawde nie posiadam moze pozycze od ktoregos znajomego ale narazie nie spieszy mi sie.
A co do WW: Odmiana wcale nie taka siekiera jak by sie moglo wydawac jest dosyc mocna ale bez przesady palilem mocniejszego (a moze mi sie wydawalo bo wtedy palilem mniej/ mialem mniejszy staz?)
Ogolnie to troche spanikowalem piszac ze w ogole nie czesze :p jak sie ususzyla to czesze rowno i ladnie sie idzie nia skuc lot trwa naprawde długo (nawet do 4 godzin) oczywiscie po 1-2 godzinach jest lot taki 50/50 ze "zwała" czyli ogolnym zmeczeniem itd tak tak wlasnie to zielsko strasznie meczy...
Tak czy inaczej myslalem ze WW to bedzie cos super mega ekstra a jest to poprostu troche ponad standard.
Zapach: Ma dziwny zapach jakby lekko owocowy w sumie to zapaszek jest bardzo lekki nie przypomina w ogole skunka jedni uznaja to za plus inni za minus ja tam lubie ten aromat klasycznego zielska a nie jakiejs łąki ;P

Tak czy inaczej w sumie moge polecic WW tylko ze nie polecam do palenia na codzien bo pozniej juz nie czesze tak mocno i w sumie jak rano pale to popoludnie zdycham wieczorem pale locik locik jem i ide spac.
Zreszta mam nadzieje ze wkoncu rusze dupe to moze wam relacje napisze ktos inny bo ja mam slabe doswiadczenie...


@Sweet
pozdrow 4eVera odemnie ;)

pozdro
 
Last edited:

Fish131

Active member
Zreszta mam nadzieje ze wkoncu rusze dupe to moze wam relacje napisze ktos inny bo ja mam slabe doswiadczenie...

Mlodszy szeregowy Fishu zglasza sie do podjecia tego zadania na HipHopKemp hehe :D
 

greengirl

Active member
hej LDV, co do WW do zgadzam się z tobą - moim zdaniem odmiana ciut przereklamowana. Ze swoich nasion jej nie miałem, ale miałem okazję parokrotnie palić WW zakupioną w coffeshopie. W porównaniu do zioła polskiego dilera nie wypada zbyt szczególnie, często zdarzają się zioła od niej lepiej działające czy też mocniejsze. Nie wiem skąd się wzięła jej sława. Oczywiście nie znaczy to, że jest słaba. Moim zdaniem jest to odmiana dobra z małym plusem, na pewno nie bardzo dobra czy też rewelacyjna (przynajmniej ta WW, którą miałem okazję palić).

pozdro
 
G

Guest

siema mam dwa pytania :
1.czy mozna uzyc płyty kartonowo gipsowej do zrobienia boxa
2.jaką farbą pomalowac powierchnie boksa białom matową czy błyszczącą
 
1. Nie, nie polecam karton gips wysusza powietrze.
2. Matowa biala odbija 80%-85% swiatla a najlepiej Mylar odbijajacy 90%-95% . roznica 5%-10% odbica.
 
Last edited:
G

Guest

no od przyszłego tygodnia ruszam z indorem narazie bedzie indor o wymiarach 100x100 cm o wysokosci 240cm bedzie w nim lampa 400w
a potej chodwli w tym wymienionym boksie zrobie zupełnie nowego boxa z płyt karton gips o wymiarach szer.120cm.długosc 240cm i wysokosc 240cm i bedzie on zasilany dwoma lampami 600 w
pozdrowienia bede dawał relacje i zdjecia
 

cheech and bong

Active member
technoMAXgrower said:
Napisz jaki mieles system czy stos. CO2 jaka zarowa, przede wszystkim w czym siedzial tak duzy korzen w soil czy w hydro? bo jesli w zwyklym soil przy takich warunkach jakie podales jest to nierealne nawet z starym poczciwym skunkiem1 wedlug mnie bayerfull
zreszta
450-600g z m2 wyniki ktore brederzy podaja tycza sie upraw wysokowatowych i sa osiagalne(mierzone) przy lampach o mocach 600W lub 1000W i gdzie wystepuje multispot
przy jednym lampionie to tymbardziej jest to trudne do wykonania 400W nie ma takiego zasiegu aby oblepic tak wydluzona rosline po 50dniu wega skoro i tak topy nadaja sie do uzytku i sa zbite mniej wiecej na odcinku 30cm no max 40cm, ponizej tego to juz jest siano, blee.
Tak naprawde to w pizdzie mam ile co komu wyszlo nie mniej jednak takie osiagniecie nalezaloby uwiecznic i pokazac tu nam na ic wtedy chyba nikt z nas niemialby zadnych zastrzezen. Cheechu nie daje mi to spokoju bo przekonalem sie ze ludzie czesto w sieci maja tendencje do zawyzania!
pe@ce & pozdro
witam
LOFER nie zadawaj takich pytan kto kiedys myslal o hydro oczywiscie siedzial w ziemi kwiatowej uniwersalnej 6,5 Ph stary uwiarz mi ze sie da tyle ze skunka wydobyc (jak ja zaluje ze wtedy cyfrowki nie milem bo na prawde rzadki widok to byl gdzie lodyga byla jak pień mlodego drzewa

tak zgadzam soe topy najwyzszej jakosci przy 400 watt sa na wysokosci do 40 cm od szczytu ale zauwaz ze jesli dobrze wymodelujesz odgalezienia rosliny to mozes miec mnustwo tych topow na takiej wysokoscu, Oczywiscie taki grow wymaga troszke uwagi alw ktorz z NAS nie lubi podwiazywacn pachnacych galazek?. Nie udowpdnie trego bez zdjec a;e mowie tylko dla tych co wierza ze jest to mozliwe


inny temat WW
mowicie ze nie jest taka mocna?
nie wiem skad ja mieliscie i czy to byla rzeczywiscie ww ale jak czestowalem ludzi moja ww z HQS to zazwyczaj mowili ze prawie po niej umarli tak sie tym ujarali

ja twierdze to samo toporek to to byl choc nie paralizowal tak jak afghan ale to jest zupelnie inna kategoria mocy ww dziala bardzo subtelnie ale intensywnie zarazem. raz pailem ww z DUMPKRINGA z Holandii i byla rownie mosieżna bym powiedzial na poziomie poczciwego Jacka Herera
 
Last edited:

Fish131

Active member
Cheech said:
inny temat WW
mowicie ze nie jest taka mocna?
nie wiem skad ja mieliscie i czy to byla rzeczywiscie ww ale jak czestowalem ludzi moja ww z HQS to zazwyczaj mowili ze prawie po niej umarli tak sie tym ujarali

Oj tak potwierdzam. Tez mialem z HQS (za Twoja namowa Cheech, K++++ for You) i ziolo bylo cudowne. Klepalo niemilosiernie, potem przesuszylem je i stracilo na mocy ale to juz byla koncowka. Cale ziolo bylo oblane zywica i cale sie kleilo. Jak sie kruszylo topy zeby zrobic bata to potem z palcow mozna bylo robic micro kuleczke hashu!
Takze ICE jest wysmienitym ziolem. Sweet, Czumek i Baczek moga sie wypowiedziec na ten temat bo mieli okazje sprobowac.
Pozdro
 
Last edited:
G

Guest

no palilem ice i ww fisha niby pokrewny genotymtych 2 odmian jednak wdzialaniu znacznie sieróznią osobiscie nie wyobrazalem sobie aby po ww siedziec w domu przed tv to swietne ziolodo spacerow i rozmow ze znajomymi czesto zkumplem smigalismy spalajac 1 rurke na 2 i bylo idelanie mila jazda z bez zwalowym zejsciem dalem tokilku osobom do sprobowani co by ocenili to wszyscy zauwazyli jedna ze po tympaleniu można sie ucyzc wrecz po juz zejsciu fazy czlowiek odczuwal taką chęć zaobserwowalo to kilka osób bylo to dla wszystkich milym aczkolwiek dziwnym zaskoczniem
Ice natomiast jak dlamnie przciwny fajna faza zdeka ucietrzała mile do grania wjakies gry lub zamote na internecie :) i teszodczulem cos niesamowitego o czym wspominalróznierz fish wydalwalo mi sie ze mialammjak by kulke z lodu w ustach taki fajny chłód kazdy oddech po tej odmianie sprawial ni niesamowitą przyjemnosc :)
mysle ze takiskrócony opisik skusico niektorych do wychodowania sobie tych odmian albo tych którym juz komplenie niechcesie uczyc a muszą :) heh
 
G

Guest

cheech said:
inny temat WW
mowicie ze nie jest taka mocna?
nie wiem skad ja mieliscie i czy to byla rzeczywiscie ww ale jak czestowalem ludzi moja ww z HQS to zazwyczaj mowili ze prawie po niej umarli tak sie tym ujarali
tu sie zgadzam. nie uprawialem zadnej z tych odmian na razie :D lecz palilem od pewnego usera z IC [ktoremu bardzo dziekuje] WW z FemaleSeeds.

co nastepuje. zgadzam sie z fishem i sweetem i cheechem ale tylko po czesci. na mnie WW ta z FS dzialal roznie. jesli palilem w towarzystwie czy to z braciakiem czy w wiekszym gronie [rowniez z braciakiem lol] wszystko bylo ok moglem brac po kilka buchow swietnie sie gadalo i w ogole. super na wypady, faza full energia, chce sie zyc podczas gdy caly czas leb gniecie naprawde poteny lot.

opcja druga gdy palilem sam. OSTRZEGAM!! nie palcie WW sami [bynajmniej nie wiecej niz 3 buchy] pozno w nocy. ja wzialem trzy ostre glebokie chmury az mnie pluca rozbolaly i sie zaczelo. faza zaczyna wchodzic gwaltownie, nawalnica mysli, nie mozna sie skupic. wysrac sie ciezko bylo, serio. podczas chodzenia w ogole zaburzenia rownowagi. a serce chce wyskoczyc z piersi. w pewnym momencie modli sie o to zeby to sie skonczylo. to jest najgorszy kawalek fazy po WW jaki moze byc. z drugiej strony jak sie przebrnie te paranoje i jakos umie o tym nie myslesc po okolo godzinie zaczyna sie totalny odlot. haluny sluchowe [nigdy tak sie nie balem na filmie] wzrok dziwnie dziala. czuje sie jakby bylo jakos lekko. ja osobiscie mialem ciezka te pizdke. zakonczyla sie tak ze nie pamietam nawet jak zasnalem a rano czulem ze jestem nadal pod wplywem THC.

na podsumowanie. trzeba uwazac z odmianami powyzej 18% THC. nie nalezy ich lekcewazyc i nie polecam niedzielnym palaczom bo mozna sie przejarac totalnie. tylko dla twardych zawodnikow :yes:

a i jeszcze konkluzja. z wypowiedzi dwoch poczestowanych przeze mnie osob. gosci wakacyjnych moge wyrazic pewna opinie. faceci po 30 spokojnie. pala nie dawno moze od roku. zaczeli od slabej polskiej ruderalnej konopki. palili kilka bluntow dziennie. mysleli ze to co im daje nie jest az taki mocna. BAAAAAAAAAAAD NEWS white widow i skonczylo sie babki sranie! panowie nim zaczeli palic zdeklarowali ze tylko bucha bo ich zony przy stole czekaja. no tak hmm. jeden spokojny buszek taki jak namietniejsze zaciagniecie sie papierosem rozpierdoliło ochotnikow na atomy. jeden z drugim malo ze poschizowali sie nie chcieli wracac do kobitek i zon to do tego spedzili ze mna caly wieczor na ostrej gadaninie i rozpalaniu ognia. nie mogli uwierzyc ze jednym buchem mozna sie tak zjarac. pytali "kiedy to nas pusci o jaa?" takie byly do mnie zapytania. zapewnilem ze po kolo dwoch godzinach bedzie juz chillout i tak bylo bo testowalem ja wczesniej na sobie. i co powiecie. nie tylko ja cheech i znajomi cheecha ale i moi znajmoi mowia podobnie. to ziolo to morderca :yes:

ale dobrze ze takie jest czlowiek wie i ma respekt :bat: haha.

pozdro pes :joint::yes:
 
Last edited:

Fish131

Active member
Outdoor masta PES said:
a i jeszcze konkluzja. z wypowiedzi dwoch poczestowanych przeze mnie osob. gosci wakacyjnych moge wyrazic pewna opinie. faceci po 30 spokojnie. pala nie dawno moze od roku. zaczeli od slabej polskiej ruderalnej konopki. palili kilka bluntow dziennie. mysleli ze to co im daje nie jest az taki mocna. BAAAAAAAAAAAD NEWS white widow i skonczylo sie babki sranie! panowie nim zaczeli palic zdeklarowali ze tylko bucha bo ich zony przy stole czekaja. no tak hmm. jeden spokojny buszek taki jak namietniejsze zaciagniecie sie papierosem rozpierdoliło ochotnikow na atomy. jeden z drugim malo ze poschizowali sie nie chcieli wracac do kobitek i zon to do tego spedzili ze mna caly wieczor na ostrej gadaninie i rozpalaniu ognia. nie mogli uwierzyc ze jednym buchem mozna sie tak zjarac. pytali "kiedy to nas pusci o jaa?" takie byly do mnie zapytania. zapewnilem ze po kolo dwoch godzinach bedzie juz chillout i tak bylo bo testowalem ja wczesniej na sobie. i co powiecie. nie tylko ja cheech i znajomi cheecha ale i moi znajmoi mowia podobnie. to ziolo to morderca :yes:

ale dobrze ze takie jest czlowiek wie i ma respekt :bat: haha.

Swego czasu pracowalem w pubie i wiadomo jak to jest. Duzo ludzi sie poznalo a w srod nich kibicow... Albo pseudokibicow jak kto woli.... A jak wiadomo oni nie jaraja tylko weeda ale takze w ich uzyciu sa kwasy, feta i inne swinstwa...
I w sumie sie zajebiscie skumalem z jednym z nich ktory jest kims w rodzaju lidera...
I dzwonil do mnie czy nie mialbym zalatwic grama weeda, powiedzialem mu ze spoko spotkamy sie i dam mu cos zajebistego w prezencie. No i dalem mu i poszedlem do domu. Po 30 minutach telefon a tam krzyk heheh "cos Ty nam za kurwa sieje dal, to wogole nie pachnie jak ziolo itp. Pierdolimy takie cos..." Ja na to spokojnym glosem "A paliliscie to?" A on ze nie bo to bedzie chujowe wiec krotka odpowiedz- "Zapalcie i zadzwoncie" I nie zadzwonili... Na nastepny dzien sie z nim spotykam i mowie "Co jest ziom miales zadzwonic z ziomami po zapaleniu tego "chujowego" ziola". W odpowiedzi uslyszalem tylko cos takiego "No mielismy ale jak to zapalilismy to nie bylismy w stanie" hehe.
Jak ja lubie takie akcje :D Fajnie slyszec pozytywy o wlasnym zielu! :D
 

Azzzzzz

Member
Veteran
Ojjj tak to jest to, tez uwielbiam jak ktos zachwala stuff wlasnej produkcji, wchodzi wtedy taka nieprzebrana duma, ze to ja sie do tego przyczynilem, po czesci to moja zasluga, moge byc z tego dumny.... .

Co do WW to uprawialem ja w ostatnim indorze i jest to przednia odmiana - 1 nabite dzialo na 2 osoby i jest zajebiscie. Dzialanie ma dosc specyficzne gdyz odczuwalem po niej (hehe i odczuwam) bardzo schizowe i troszeczke psychodeliczne dzialanie ( napewno nie jak po hazach ale wiecie pewnie o co be), ogolnie very good stuff.
Mankamentem moze byc jedynie to, ze z krzaka nie za duzo wychodzi, ale i tak starcza ( mi z krzaka pod 250 wychodzilo okolo 60 g)
 
Top