What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Regulamin Dzialania Forum

Bubbles84

Member
a ja mam pytanie, ile trzeba miec postow zeby mozna bylo wgrac do galeri wiecej niz kilka zdjec, mozna bylo dodac wlasny avatar itd ? pozdro
 

Outowiec

Member
Witam, czy jest możliwosć prawna czy jaka kolwiek aby milicja wydała nakaz udostępnienia danych danej osoby z tego forum ? po wklejeniu zdjęcia ? lub w inna opcja żeby wydać dane osób wpisujących sie tu na forum ? obawy mam z pamiętnego OG gdzie posypało się ...
 

kov

Polskaaa, bialo-czerwonaaa
Witam, czy jest możliwosć prawna czy jaka kolwiek aby milicja wydała nakaz udostępnienia danych danej osoby z tego forum ? po wklejeniu zdjęcia ? lub w inna opcja żeby wydać dane osób wpisujących sie tu na forum ? obawy mam z pamiętnego OG gdzie posypało się ...

Nie ma takiej możliwości.

Nie rozumiem dlaczego masz obawy związane z Overegrow, nie było żadnych doniesień o jakichkolwiek problemach z prawem userów z OG po zamknięciu forum.

pozdr, kov
 
P

piterr

cos sie chyba jednak pozmienialo bo pmy sa odblokowane dla wszystkich chyba.... ?????
 

Latest posts

Latest posts

Top