What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Regulamin Dzialania Forum

rberciol

Member
Hehe, bamase Ty kombinatorze, no ale w sumie racja ;) Tylko że jakby te buraki wyrosły by miały ciekawą formę, hehe
 

greengirl

Active member
Zapytam publicznie, bo sprawa wydaje się ważna (przynajmniej dla mnie):
jakie przesłanki kierowały osobą, która skasowała założony parę dni temu thread pt. etyka outdoorowca? Czy ten temat był niezgodny z opisanym w tym wątku regulaminem? Czy komuś przeszkadzał? Czy treści w nim zawarte były dla kogoś obraźliwe i szkodliwe? Czy nie miały związku z tematem? Mam nadzieję, że dostanę odpowiedź popartą rzeczowymi argumentami, które w przyszłości pozwolą uniknąć tego typu incydentów.

pozdro

greengirl
 

bamse

Member
noo, wywalenie threadow glownych, czyli 'co w ogrodziee..' oraz 'w plenerze z polak' z tej gornej czesci, bylo tez wielkie. dzieki temu ten drugi niemal polegl. pzdro
 

sioolyoo

Member
halo dlaczego nie moge odcvzytywac pruivatow ? prawdopodobnie dlateog ze nie mam 50 postow... ale wczenisje tez nie mialem a moglem :(
 

kov

Polskaaa, bialo-czerwonaaa
Niedawno podniesiono ilosc postow wymaganych do aktywowania PM do 50, po prostu spamming sie rozplenil. Nie ma co narzekac tylko uczestniczyc!

pozdr, kov
 

Fish131

Active member
Pamietam ze na OG bylo to samo jednak poprzeczka byla tam ustawiona na 25 postow.
Jestem jak najbardziej za takim czyms! Popieram to w 100%. Przynajmniej teraz moge spac spokojnie bo wiem ze nie dostane po harvescie miliona PMow od userow z 0 czy 1 postem na koncie z pytaniem czy moga dostac sampla... A denerwuje mnie cos takiego niemilosciernie... Minusem tego jest to ze np gdy pojawia sie ktos nowy i nie chce od nikogo nic żebrać a jedynie chce sie o cos zapytac bo odpowiedz na jego pytanie jest na tyle prosta ze az wstyd pisac o tym na forum... Ale z drugiej strony moze wreszcie newbies zanim sie za cos zabiora to przeczytaja kilka poradnikow...
Ale porownujac plusy i miusy popieram to ograniczenie...
Tak jak Kov mowi nie ma co narzekac! Zdawajcie relacje, piszcie porady, udzielajcie sie takze na zagranicznych watkach itp. 50 postow to nie jest wcale tak duzo... Leniwi oczywiscie beda nabijac posty. No coz, tak bywa!
Peace!
 

bamse

Member
To jeszcze jest nic. Wiem ze nikt czytajacy tu nic na to nie moze, ale chyba cos sie tez zmienilo z dostepnoscia dla niezalogowanych. To ze wysylam linka ze zdjeciem do kogos i on jako niezarejestrowany nie moze go zobaczyc, to totalny absurd!
 

Fish131

Active member
Bamse albo nie dokonca rozumiem Twoja wypowiedz albo Tobie sie cos pomylilo... Wszedlem przez IE jako niezalogowany na temat w ktorym sa zdjecia i normalnie sa wyswietlane...
Specjalnie zorbilem screen shoty.




 

UNILITE

Member
tez mialem problemy ze zdjeciami, jak sie niezalogujesz to nie mozesz obejrzec czyjes galeri...
wsumie mi to nieprzeszkadza bo moge sie zalogowac i ogladac wszystko, 50 postow to tez nie jest problem
 
Last edited:

Fish131

Active member
No i teraz wszyskto jasne. Faktycznie w galerie nie da sie wejsc... Ale czy to zle? Hmm nie powiedzialbym... Dobrze ze forum robi sie tylko dla swoich! Bo po co ktos z zewnatrz ma miec tutaj wglad do wszystkiego? Niektore fora maja jeszcze inne ograniczenia- np. aby wejsc do jakiegos tematu zeby przeczytac posta musisz byc zalogowanym...
 

UNILITE

Member
ee tam jak ktos by mial taka ochote ogladac czjas galerie to by sie juz za rejestrowal to tez nie problem
 
G

Guest

11398P1130863.JPG
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam
mam problem ......aby napisac lub odczytac P.W. musze miec przekroczony limit 50 postow ......postow mam 47 a nie chce pisac glopot(pewnie to wlasnie robie)a nastukac 50 post...........mam 2 nieodebrane (bo nie moge)wiadomosci chce przeprosic tych ludzi co do mnie pisz ,ale narazie nie jestem wstanie przeczytac i odpisac........no i oczywiscie kozystajac z chwili to mze da sie jakos przeskoczyc to 50 post

p.s. 50siatka zaras STUKNIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
G

Guest

cyt: "...nabij posta wazylinujac gosciom na obcych forach.." ale zabijcie mnie autora nie pamietam..
 
C

ChaosX

kov, nie możesz moderować tego forum na poziomie

"mam więcej opcji, więc uważać, bo dam bana albo zamknę temat - I NIE DYSKUTOWAĆ MI TU".

Poki co twoje moderatorskie akcje często nie mają sensu - za bardzo wczuwasz się chyba w rolę porządkowego.

BTW. Twoją analogie można porównać również do naszego kraju, jesteśmy obywatelami, więc albo PRZESTRZEGAMY prawa albo je łamiemy i opuszczamy nasz kraj. Tak więc wszyscy my, przestępcy z tego forum, co robimy w naszym kraju? :)

Zamknąłeś temat deadcell'a, bo wyraziłem swoje zdanie na temat regulaminu, NIE ŁAMIĄC go jednocześnie.

BTW 2. Nie mysl, ze forum to jakieś towarzystwo wzajemnej adoracji. Każdy z nas wchodzących tutaj podbija licznik unikalnych odwiedzin, kilka w reklamy, banery, swoimi wypowiedziami wnosi coś do forum (niektórzy nie).

Tak więc nie czuje się na ICmagu jako osoba która jedynie coś nieustannie bierze, wykorzystuje i jeszcze morde drze :D
 

kov

Polskaaa, bialo-czerwonaaa
kov, nie możesz moderować tego forum na poziomie

"mam więcej opcji, więc uważać, bo dam bana albo zamknę temat - I NIE DYSKUTOWAĆ MI TU".

Poki co twoje moderatorskie akcje często nie mają sensu - za bardzo wczuwasz się chyba w rolę porządkowego.

Moderuję to forum według regulaminu, w momencie kiedy jest łamany nie ma ze mną żadnej dyskusji, bo regulamin takowej nie podlega. Póki co nie tobie oceniać moje moderatorskie akcje, bo i takowe nie podlegają dyskusji. Za swoje moderowanie odpowiadam tylko przed adminem. Trochę mnie dziwi twoje zdanie że za bardzo się wczuwam w rolę porządkowego, jak dotychczas dostaję głównie pmy z prośbą o więcej porządku na forum.



Zamknąłeś temat deadcell'a, bo wyraziłem swoje zdanie na temat regulaminu, NIE ŁAMIĄC go jednocześnie.

Twój post, w którym wyraziłeś swoje zdanie:

ChaosX said:
regulamin ICMaga jest zajebiście durny jeśli chodzi o nasionka i to niestety smutna prawda.

adminka i znajomi monopolizują tutejszy rynek przez zakazy. nawet handlu wymiennego. polityka typu kupuj na seedbotique albo wypierdalaj :)

taka mała prohibicja nasienna na IC, debilizm.

Złamanie regulaminu forum pkt.4, tym gorzej że odnoszące się bezpośrednio do icmagu czyli do miejsca do którego przystąpiłeś jako gość, przystępując kliknąłeś że zaznajomiłeś się z regulaminem tego forum.


BTW 2. Nie mysl, ze forum to jakieś towarzystwo wzajemnej adoracji. Każdy z nas wchodzących tutaj podbija licznik unikalnych odwiedzin, kilka w reklamy, banery, swoimi wypowiedziami wnosi coś do forum (niektórzy nie).

Tak więc nie czuje się na ICmagu jako osoba która jedynie coś nieustannie bierze, wykorzystuje i jeszcze morde drze :D

To forum to jest towarzystwo wzajemniej adoracji Pani MJ :) Z kolei nie będę wchodził w szczegóły ekonomiczne związane z funkcjonowaniem forum. Chwała ci za to że wnosisz do forum swoje informacje...

ale w tym przypadku akurat mordę drzesz niepotrzebnie, nic to nie wniesie, zasady funkcjonowania tego forum się nie zmienią. Twoje obraźliwe uwagi działają wyłącznie przeciwko tobie.

pozdr, kov
 
C

ChaosX

ok, kov, niech bedzie, zlamalem regulamin, przykre jest jednak to, ze zamykasz temat deadcell'a, ktory jako jedyny mial jaja zeby pokazac 1800W, no ale juz tego nie zobaczymy :]
 

zielonylasss

guerilla grower
Veteran
Ale przecież thread wcale nie jest zamknięty! Wyluzuj ChaosX!
A może znasz kogoś kto byłby tu lepszym modem? Moim zdaniem Kov robi tu świetną robotę. Bez jego udziału byłby tu chaos i burdel jak 150.
 
Top