What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

LED Ninja Grow 2017

BReal

Active member
Postanowiłem, że zrobię sobie tymczasową przerwę od hodowli pomidorów. Nowego growa wolałbym wystartować z upgrejdowanym boxem tak czy siak (dodatkowe otwory wentylacyjne, drugi COB, być może wentylator mieszający). A na razie spędzam miło czas na świeżym powietrzu, przyjmując na klatę promienie słoneczne niczym Bob Marley na Jamajce :rasta:

picture.php


Bardzo polubiłem gotowanie hehe.. poprzednio dałem +/- 8 gram suszu (nie mam wagi, ale chyba się zaopatrzę) na 200 gram masła w wodzie, gotowałem na najmniejszym możliwym ogniu przez 1.5h i wyszło zajebiste masełko a z masełka brownie które poskładało by z 8-9 osób z wyższą tolerancją hehe.. Teraz gotowałem pół godziny dłużej i użyłem samych topów więc powinno być jeszcze ciekawiej ^^ Zdaję sobie sprawę, że mógłbym gotować to na spokojnie od 3-4 godziny i dłużej by wydobyć pełny potencjał, ale nie mam tyle czasu i cierpliwości by siedzieć pół dnia nad masłem.

picture.php


picture.php
 
Last edited:

Latest posts

Latest posts

Top