What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

W plenerze z polak(ami) :D

G

Guest

:wave: fiszu spoko fotka
Fish131 said:
Mozna by ja nazwac, droga do nieba :D
7983fota.jpg
dokladnie.. widac poczatek betonowej drogi ktora wciaga promien slonca do nieba :D hehehehe
 

BiZZY

Member
Ale tego Pana sponiewierał ten Kubuś :biglaugh:

Hej ziomalki i ziomale łapcie za cyfrówki i pstrykajcie jakieś fotki bo coś mało ich tutaj. :frown:

Zachód słońca w Tunezji






 
Last edited:
G

Guest

Bizzy, widze żyłkę do fotografowania hehe. Fotki są zajebiste, widać, że dysponujesz dobrym sprzętem. Podoba mi się ten temat :smile: , jak będę miał aparat też coś wrzuce :rolleyes:
 

BiZZY

Member
KluseK said:
Bizzy, widze żyłkę do fotografowania hehe. Fotki są zajebiste, widać, że dysponujesz dobrym sprzętem. Podoba mi się ten temat :smile: , jak będę miał aparat też coś wrzuce :rolleyes:

Dzieki Klusek za slowa uznania :bis:
A co do sprzetu to jest marny bo to tylko Konica Minolta Z2.

Kupuj ziomus cyfraka, pal jointy i pstrykaj foty :D
 
G

Guest

Cyfrówka czeka w USA, jak do mnie przyleci to fotki będą :wink: . A co do lolków muszę poczekać do następnego sezonu :badday: (o ile następny dopisze :rolleyes: ).
 

Wilk

Member
Wyprawa na Śnieżke

Wyprawa na Śnieżke

Siemano
Chciałem wam przedstawić moja krótką fotorelacje z wyprawy na śnieżke :D
Było zajebiście :jump: Powolutku, powolutku ale jakoś się tam dotoczyłem :D Wziąłem sobie na droge 10 lolków i umilałem sobie wedrówke z kumplami :joint:
Co tu więcej pisać, zobaczcie sami jakie widoki :rasta:















A z całej wyprawy chyba to było najlepsze :D Z 15 razy na tym śmigałem :woohoo:
 
G

Guest

Hehe wilq, byłem tam miesiąc temu, pamiętam to wszystko:D ale na tych sankach nie śmigałem bo musiałem kase na browar zostawić :friends:
 

Wilk

Member
hehe, fotki prawie identyko :yoinks: moze sie nawet gdzies mineliśmy po drodze :chin: Ja byłem tam ze 2 tyg. temu.

edit:
jak szłem szlakiem to pare razy miałem takie złudzenie jakbym czuł sqna :chin: moze to po loferze :D
 
Last edited:

Fish131

Active member
Wilku z wlasciwosci fotek wynika ze nie minales sie z Loferem poniewaz Ty byles tam w pazdzierniku a Lofer we wrzesniu i bylo miedzy Wami dokladnie 20 dni roznicy hehe.
Wiec mozna powiedziec ze stapales sciezkami Lofera i czules jeszcze zapach jego jointow :D
 
Last edited:

polak

Active member
Przepraszam chlopaki, ze zaniedbuje threada :( Ale niestety narazie nie mam czasu na internet, na konopie, na fotografie :(

A co to za thread bez zaangazowanego zalozyciela..... postaram sie w najblizszym czasie zapdejtowac watek jakimis swiezymi fociszami, w koncu taka piekna jesien jest :D

pozdrawiam, polak
 
Top