What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

W plenerze z polak(ami) :D

G

Guest

kwiatki i inne

kwiatki i inne

Po prostu kwiatki


Na spacerze niedzielnym bylo fajnie. Byly grzybki i dzikie zwierzeta:




 
Last edited:

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
zajebisty jest ten gzybek grunwald,hehe

perfect

11878100_5729.jpg


peace
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
hehe

wlasnie niepamientam rogin jak sie nazywa.
ale to jest roslina uzywana pszez tutejszych indjanin.
te owoce jak dojzeja ,wyciska sie i masz super czerwona farba. jest tak silna ze jak pomalujesz cos na skuze ,to wsionka w skure i niezejdze pszez pare tygodni.
tszeba uwazac zeby owoce nie penkly bo jak na ubranie prysnie to jusz nigdy nie zmyjesz,hehe teras wlasnie dojzewaja jak i inne owoce,hehe





a tutaj miejsce dla mlodych w lesie na zabawy.kiedys moze jusz z 5 lat temu po zabawie wsadzilem beczke piwa miendzy dzewa i dodzisiaj jej nikt niemoze wyjanc,hehe





peace
 
Last edited:

NKOTS

follow the pink rabbit!
Veteran
ladne zdjecia, chlopaki!

Badman ta mgielka jest super!!! to bylo rano czy wieczorem? wyglada mi na rano, naprawde niesamowity klimat ma ta fota.

a to kilka sztuk ode mnie:













 

Badman

Member
@NKOTS
fotka byla robiona wieczorem tak kolo 19
jak zobaczylem to z daleka myslalem ze ktos mi spota podpalil :D


pokój !!!
 
D

DepczacyRobaki

Bizzy ta ostatnia fota jest zajedwabista.Lubie takie klimaty.Pozdro
 

castlevania

Member
siema !! mam pytanko czy w ostatecznosci opłaca sie kupic cos takiego
http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=129071153

a jesli nie to co byscie polecili z cyfrowek tak do 250 zł , bo musze cos kupic a nie ma sosu wiecej, i nie piszcie "lepiej dozbieraj, albo sie nie opłaca za tyle wogle kupowac" tylko jak mozecie cos dobrego z allegro wyszperac i mi podac linki to bym był wdzieczny!! pozdrowka chłopaki!
 

castlevania

Member
ale ten HP ma tylko 2 megapixele ! to chyba mało strasznie co? tamen co ja pokazywałem ma 6 megapixeli, sam nie wiem:/
 
G

Guest

bizzy zajebiste te fotki, wszystkie twoje? :wave:
:friends: pozdrawiam i pufam :D :bongsmi:
 
G

Guest

BiZZY said:
Dzienx Depczacy.....


Hehehe... dziś w nocy siedze se na " Polish" a tu nagle puk puk ... była gdzieś 2 rano ... spoglądam przez "wizjernik" :D a tu bocian z jakąś przesyłką :yoinks: pokwitowałem i poszedł :joint:


Edit: yyy...uppss ... chyba nie ten temat :/ yyy... sorkiii :badday:
 
Last edited:

BiZZY

Member
Sorrki nie zauwazylem ze ma 2Megapixele. W takim razie bierz ten Yakumo (4Mpix)

TAK, wszystkie zdjecia sa moje i jak ktos cche to moge wyslac na maila w hi-res te fotki.

Moze ktos napisac co to za 3 zyjatka na mojej fotce?

PS Ja tez bede zaraz buFFal :D, musze tylko poczekac na moja kochana kobitke.

POZDRO FOR ALL....................
 
Last edited:

Fish131

Active member
Nie jest najgorzej, ale fotka byla by o wiele lepsza, niestety dysponuje tylko aparatem w komorce :badday:
Mozna by ja nazwac, droga do nieba :D
7983fota.jpg
 
Last edited:
Top