What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

WESOLY POKOJ

ziben

Active member
Veteran
picture.php
 

Ergonomic

Member
Witam wszystkich!
(ponownie) :tiphat:

Nie wiedziałem gdzie napisać, Offtop thread to tak średnio, nowego zakładać to głupota, a w sumie dość wesoły temat. Po kilku latach przerwy na ogarnianie życia i wypierdzielenie z niego niepotrzebnych spraw i osób, po kilku zawodach mniej lub bardziej specjalistycznych, kilku pozytywnych przygodach a i po tych, które mnie czegoś bardzo potrzebnego w życiu nauczyły...

WRACAM DO ZABAWY

jest czas, jest kasa, jest kobieta, która rozumie mnie bez słów, jest przede wszystkim OGAR to czemu nie?

W tym roku lecę na out, miejscówki obadane, dostęp cholernie utrudniony bo o suchym laciu nie przejdziesz. Odmiany głównie sprawdzone, może kilka automatów.

Zaznaczam, że z racji powyższego ogaru jakiekolwiek foty będą rzadko i tylko w Ogrodowej nitce. Jak będzie trochę więcej czasu to spróbuję udzielić się w bardziej wymagających tematach.

Pozdrawiam wszystkich kolegów i koleżanki, starych i nowych. Pokażcie w tym roku prawdziwą polską klasę.

Oby nam się! :friends:
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Witam wszystkich!
(ponownie) :tiphat:

Nie wiedziałem gdzie napisać, Offtop thread to tak średnio, nowego zakładać to głupota, a w sumie dość wesoły temat. Po kilku latach przerwy na ogarnianie życia i wypierdzielenie z niego niepotrzebnych spraw i osób, po kilku zawodach mniej lub bardziej specjalistycznych, kilku pozytywnych przygodach a i po tych, które mnie czegoś bardzo potrzebnego w życiu nauczyły...

WRACAM DO ZABAWY

jest czas, jest kasa, jest kobieta, która rozumie mnie bez słów, jest przede wszystkim OGAR to czemu nie?

W tym roku lecę na out, miejscówki obadane, dostęp cholernie utrudniony bo o suchym laciu nie przejdziesz. Odmiany głównie sprawdzone, może kilka automatów.

Zaznaczam, że z racji powyższego ogaru jakiekolwiek foty będą rzadko i tylko w Ogrodowej nitce. Jak będzie trochę więcej czasu to spróbuję udzielić się w bardziej wymagających tematach.

Pozdrawiam wszystkich kolegów i koleżanki, starych i nowych. Pokażcie w tym roku prawdziwą polską klasę.

Oby nam się! :friends:


:woohoo:

I jak tu sie nie cieszyc heheh


troszke Cie nie bylo ale wracasz ze zdw2ojona moca ;)


powodzenia Wszystkim zycze :D

ZZ
 

klint

Active member
Veteran
Siema Ergooooo :) dobrze ze wróci³e¶ i dobrze s³yszeæ ze wszystko u Ciebie w porz±dku :) pozdrowienia
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Siema :D

Prosto po silowni napakowany steryd wpada do taxowki i mowi do kierowcy ...
Napierdalaj pan na Mickiewicza !
na co taksowkarz odpowiada ze spuszonym glosem ...
Mickiewicz pojebany byl , glupie wiersze pisal hehehe
poZZdro ekipa
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witey " ta ludziska :D





mi bylo pokazane bez napisu durex , bylem w szoku , bo jak widzisz napis to juz wiesz hehhe
P.S.

jak by kto smuzy szukal heheh



ZZ
 
Last edited:

BReal

Active member
Hej farmerzy! :)

Chciałem tylko dać znać, że żyję i mam się OK :) Dawno już nie zaglądałem na forum. icmag kompletnie zmienił swój wygląd :O Są jakieś stare twarze, są jakieś nowe... widzę, że się to jakoś kręci :)

Pozdrawiam :)
 

Cannagraphic

Active member
Fajnie że jeszcze pare dinozaurów się przewija jak zobaczyłem że ZZ wrzuca jakieś posty to godzinę czasu przeglądałem zeszyty żeby znaleźć hasło do IC haha.

Zdrówka wszystkim!:tiphat:
 

Kikeritz

Member
Również pozdrawiam po latach! Tym razem z obczyzny, w której mogę sobie normalnie zasadzić na balkonie. Może nawet wrzucę jakieś zdjęcia, jak na razie kiełkuję :)
 
Top