What's new

WAŻNE OGŁOSZENIA

Status
Not open for further replies.

Leptosoma

sɔıʇǝuǝ⅁ ʞuoW
ICMag Donor
Veteran
a ja mam takie pytanie : czy dzialaja Wam pm'y? Nie moge napisac nowego ani odpisac na otrzymane, taka opcja mi sie nie wyswietla. Jak ktos wie co jest grane poprosze o pm, odczytywac moge.

Ogolnie stronka zaczyna mi sie podobac z tymi innowacjami, zdecydowanie szybciej dziala oraz menu jest bardziej przejzyste i pewnie sie wszyscy przyzwyczaja do zmian w niedlugim czasie

peace
 

kov

Polskaaa, bialo-czerwonaaa
Zaraz zaraz, to chyba pomyłka. Ten thread nie służy postowaniu ogłoszeń przez byle kogo tylko przez admina lub moderatora, na temat Icmagu.Zdaje się że chyba nie dość jasno postawiłem sprawę. Zamykam do następnego ważnego ogłoszenia.

pozdr, kov

Aha: nie będzie promowania akcji z obcych for. Nie zgadzam się na narażanie tutejszych forumowiczów na niepewne sytuacje. Mamy tutuaj swoje akcje, i poprzestańmy na tym.

I jeszcze, moje uwagi oczywiście odnoszą się do postu sVIRUSA usuniętego przeze mnie a nie ciebie Lepto i innych znanych i lubianych załogantów.
 
Last edited:

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
OGLOSZENIE

OGLOSZENIE

- Od dzisiaj zmieniamy standard wklejania linków w threadzie Muzyka - czego sluchacie , co polecacie. Bardzo proszę o podanie wykonawcy oraz tytułu nagrania nad wklejanym linkiem.

- Każdy post w którym nazwy genów wchodzących w skład danego krossa, będą podane w formie skrótu od dzisiaj trafia do kosza. Naturalnie restrykcja dotyczy tylko i wyłącznie bardziej złożonych, dziwnie brzmiących nazw np: BHBHPTxMMGGBHPT jak i prosty typu WR ( White Rhino or White Russian ?). Wiedz czym dusponujesz growerze.

pozdro Z-Z
 
Last edited:
A

AsiaSrasia

Ludzie, to sie w glowie nie miesci! Musze TO tutaj napisac...

Ludzie, to sie w glowie nie miesci! Musze TO tutaj napisac...

Chlopaki, wezcie sie ogarnijcie i ze zrozumieniem przeczytajcie regulamin ICMag, mam na mysli w szczegolnosci notorycznie lamany wsrod polskich uzytkownikow forum, pkt. 7

Rozumiem, ze Polska to panstwo masowej ignorancji, a prawa i zasady nie obowiazuja, a jesli tak, to po to by je lamac, ale prosze Was... Regulamin IC Mag zostal stworzony przede wszystkim dla Waszego dobra, po to by Was chronic w pewien sposob.
Czytam forum i to co przez ostatnie czasy rzuca mi sie w oczy to prosby o nasiona, podziekowania za nasiona, czy proby reklamowania innych seedbankow lub innych forum.
Staram sie na to przymruzyc oko, ale ilez mozna?!

IC Magazine chetnie posredniczy w wymianie nasion, wystarczy do nas napisac. Rozumiem, ze trwa to dluzej, ale w ten sposob Wasze adresy sa bezpieczne.
Nie jestem za specjalnie jakas paranoiczka, ale jestem tutaj od 2005 (nie sugerujcie sie data pod moim avatarem), wiele sie wydarzylo przez te lata, wiele widzialam, slyszalam, doswiadczylam...
Takze prosze Was jeszcze raz, nie chce usuwac postow czy je modyfikowac, ale czasem nie pozostawiacie mi wyboru, bede zmuszona tak robic,dopoki Wy bedziecie to pisac.

Nie myslcie tez o mnie, ze znalazla sie zolza, ktora czepia sie wszystkiego i krytykuje - taka praca... dla tych co nie wiedza to informacja, tym co wiedza, tylko przypominam ;)
Mam nadzieje, ze poniekad mnie rozumiecie.

Moze chcielibyscie robic jakies konkursy tutaj na polskim forum, gdzie nagroda bylyby nasionka?
Jestem w stanie przeznaczyc raz w miesiacu jakas fajna paczke pestek (moze kilka) z tych dostepnych na www.seedboutique.com jako nagrode. Co Wy na to?
Czekam na pomysly/propozycje/uwagi... tylko piszcie z glowa!

To pisalam ja - AsiaSrasia
:tiphat:

POZDRAWIAM RODAKOW!

PS: SeedBoutique i SeedBay maja prawo sie reklamowac na IC Mag :)
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top