What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Hledání genů do matkárny

K

Krutibrko

Čaute

Po delší době jsem se rozhodl zprovoznit si matkárnu a naplnit si ji pestrýma genama ať mám pár let co dělat :D Takže začínám běh na dlouhou trať:laughing:Peněz není moc tak se musí začít z mála.Dostali se ke mě semena:

Octopus OG (SFV OG x C99 F2)
Sour Collition (Sour DieselxCoastal Collition)

Něco puklo,něco ne,semen nebylo moc a tak po oddělení samců zůstalo na samotný výběr 7 samic.Samce odkvétám bokem.

4 x Octopus OG
3 x Sour Collition

Z toho Octopusu OG by mělo vyrůst něco takovýho

picture.php


picture.php
 
Last edited:
K

Krutibrko

Ŕezy z každé samice ,které jsou do bloomroomu,jde se vybírat :D

picture.php
 
K

Krutibrko

Hi Farmers

První fotky ze selekce octopusu a soura finálního produktu :) Dal jsem na zkoušku řezy kámošovi,bohužel se ke mě dostala jen sušina,nemám fotky z kosy.Luxusní kouření už se těším,jaké phena tam ještě jsou.
Rozšířila se mi selekce o nádherné klenoty (Děkuju Mightyka :) )

Wifi x Face off BX
Larry OG x Face off BX
GG 4 x ECSDxchemdog IBL

Už to puklo už to jede

SOUR COLLITION
picture.php

picture.php
 
K

Krutibrko

Hojan Zahradníci

Update 42.den květ

Octopus OG # 2

Krásná huňatá stavba palic,ale měkčí,více listnatější oproti ostatním phenům,vůně ananas/og/plastelína,opravdový úlet,ještě počkám na chuť


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 
Last edited:
K

Krutibrko

Octopus OG # 4

Kameny,větší internody,nejpozději to začíná rozbalovat a strukturovat,vůně fruity/sweet/og

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 
K

Krutibrko

Octopus OG # 5

Neskutečně tvrdé a mazlavé šutry,vůně hlína/og/plastelína,největší smraďoch (keeper)

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 

Latest posts

Latest posts

Top