What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Co w ogrodzie rosnie Ci??? 2008!

masakrator

Well-known member
ICMag Donor
Veteran
łysy trzymane pod 400 hps,nie wiem czy mozna wkleic linka do calej fotorelacji :D
LukiPlayer ,nick raczej przypadkowy :D
LowRyder
72342DSC02779-med.JPG

po selekcji
72342DSC02912-med.JPG

Końcówka
72342DSC03489-med.JPG

cześć żniw
72342DSC03646-med.JPG

Najładniejszy top
72342DSC03545-med.JPG

Życze wszystkiego dobrego w Nowym Roku :jump:
 

kazuya20

Active member
Dużych topów w roku 2009 !!!!!!

U mnie luz najbardziej jestem zadowolony z Hawaiian Snow piękna choinka ! Amnesia Haze bardzo zbita struktura top przy topie ! SSh zaczyna tworzyc topy LEmon Skunk = pojeb hehehe

HS




 

PioK

Member
preparing 4 party ;]
imgp5524hz5.gif


jeszcze dla przypomnienia Maroc po 8 tygodniach lezakowania w sloiku ....
imgp5529yy8.gif


ale nie idzie go palic z lola .... dla mnie za bardzo haszowaty dym ... za ciezko siada na plucach

tak tak... pieknie mnie w tym roku uraczyla natura... szkoda ze po tak dobrym roku bedzie musial przyjsc ten gorszy ... bo rownowaga musi byc zachowana ... sinusoida musi trwac ... jing jang rownowazyc ...

... nie chce zeby ten rok sie skonczyl ;(

imgp5530qz9.gif

powiem wam cos w tajemnicy ;] ten polsko-ruski szampan po uwczesnym zapaleniu lola nabiera "nowej jakosci" ;]... idealnie lagodzi maryjne suchoty ;]
 
Last edited:
4

4-LifeMan

Z okazji końca roku życzę WAM wszystkim, aby ten 2009 dał jeszcze większe plony niż 2008 , więcej zdrowia, no i udanego sylwestra

pozdro GF
 

Azzzzzz

Member
Veteran
Witam was po malej przerwie, widze ze super tu koloruja coponiektorzy, duzo nowych userow pokazuje ze bynajmniej nie takie swierzaki z nich, cos czuje ze forum zaczyna lapac dobra forme :bashhead:

Masakrator: respekcior za tego Ak47, super plant, a plon mowi sam za siebie, musialo byc super pheno, masz moze w klonach go ?

Dobra koniec gadki, raport z 29 flo panienek WWxV (najwieksza i najpiekniejsza, wodzu swietna robota ),GFxV, Bluemoonshine naszego patrona no i g13xdiesel ktory wyraznie sativkowo wyglada.


12505PC160014.JPG


12505PC160015.jpg


12505PC290025.jpg


12505PC290027.jpg


12505PC290029.jpg


12505PC290031.jpg


12505PC290034.jpg


12505PC290035.jpg


12505PC290036.jpg


12505PC290037.jpg



Pozdrowienia dla calej ICmagowej rodziny, szczesliwego, bezpiecznego nowego roku !!!
:jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump:
 
Last edited:

cardiel

Member
pieknie panowie, naprawde pieknie... az serce sie cieszy kiedy wchodze na Polska sekcje i widze co rosnie w ogrodzie rodaka :smile:

A do mnie niedawno zawital gwiazdor ( sw. mikolaj w innych regionach hehe :wink: ) i przyniosl sympatyczna paczuszke




Top Haze x erd/purt ... bardzo przyjemne ziolko, jak na outa calkiem zadowalajace moce :D Nie zamula, przyjemnie laskocze zwoje mozgowe. Ciut przesuszone ale to nic, biorac pod uwage inne pozytywy. Dzieki Urbanie :wave:

Zaraz przyjdzie Kov i zamknie ten temat, wiec korzystam z okazji i zycze wam przyjaciele zdrowia, zero przypalow i czego sobie tam zazyczycie. Hepi nu jir !

C. :joint:
 

masakrator

Well-known member
ICMag Donor
Veteran
UNILITE said:
szczesliwego 2009!

masakrator jak z jednej ci wyszlo 150? ;)
to ile wyciagneles z calosci z pod 400W ? :bongsmi: :respect:
Tak z jednej tyle wyszlo,a z calosci wyszlo blisko 300g
Czesc boxa:
72342DSC08720-med.JPG


Azzzzzz, to byl automat ,wiec lipa z klonow .

lr bonsai:
72342DSC05555-med.JPG
 

PioK

Member
no ja juz mialem okazje podziwiac produkcje masakrator`a, na innym forum ...


GOOD FOR SMOKERS AND NO SMOKERS
imgp5497ft1.gif



pozdrawiam ... i duzo szczescia w nowym roku
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
W Nowym Roku życze wszystkim i sobie duzego plonu i bezprzypałowej uprawy. Żeby was zalała fala zywicy, topy były zbite jak nigdy a staropolskim obyczajem by nowy topic Co w ogrodzie ropoczął HOT :).
TO do przyszłego roku :)
PZDR!
 

Leptosoma

sɔıʇǝuǝ⅁ ʞuoW
ICMag Donor
Veteran
Ostatni dzień roku, dzień postanowień i nadziei. Życze wszystkim szczęśliwego nowego roku, spełnienia planów, marzeń i dotrzymania własnych postanowień.
Wielkie POZDRO dla starej ekipy i młodych adeptów fachu, oby zielono było u Was cały rok i wszystko szło po waszej myśli.
Owocnego i bezpiecznego 2009 wszystkim!!!

peace
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
nowy roczek jusz za kroczek, to wypijam za wszystkich yamazaki prosze,hehe
a zapale pewnie torbe,hehe

664yamazaki.jpg


muj ostatni post w tym roku, wesolego na calego,hehe do nastepnego roku koledzy

peace
 
Top