What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Co w ogrodzie rosnie Ci ??? 07

Fish131

Active member
No wlasnie.
Dobrze powiedziane- LECIMY DALEJ!
POLAND TEAM GO GO GO hehe.
Ja sie juz melduje :D

I jeszcze raz Szczesliwego Nowego Roku
 
G

Guest

lecimy lecimy :D hehe pierwsza strona łał sie zalapalem :]
pozdrowki elo elo eloooooooooooooooooooooooooo !!
 
G

Guest

ooo jee bania LD omg nie efdytujcie tegio posta ehhh ide spać ale bvania ehhh ile tam b yło małolat pijanych ej sory żę mi sie plączą literki ale klaw y mnenie widze na oczy dosłownie

pozdros ^600 V

[
Edit: 2007-01-01 09:17 chciałem powiedzieć że sie melduje :bat:
wogule dziwnie jakoś tyle psów sie kręciło i nikogo nie zgarniali oO ... dziwnee
 
Last edited:

Q_ba1

Member
melduje sie również ja, pozdro dla wszystkich i powodzenia w roku 2k7 :)
 
Last edited:

bamse

Member
aaaaaaaaaaaaaa

aaa
aaaaaaaaale mam ciarkii!! czego tez wam zycze,
no i nowego grubego spoko roku kalendarzowego, hehe

no i prosze nie kasuj(cie tego starego :co mi rosnie" no i trzymajcie
klase hehe
no i co jeszcze. no wielkiego no
i duzo nasion i palenia i duzo
i jeszcze jeszcze
pozdro348
 
Witam melduje sie chciaoz ten sylwester zalicza sie do najgorszych w moim zyciiu jakas godzinne temu dowiedzialem sie ze moj dobry ziomek zginol w wypadku samochodowym a tak wszystko ladnie sie ukladalo .... Pili z kumplem z wawy wodke i on poszedl sapc a oni wzieli jego samochod i jezdzili we 3 niestety mieli wypadek uderzyli w drzewo naewt podobno dw dachoowali tak ze dach byul an wysokosci klamek ....:( a moj Ziomek wypadla i masak go przygniotła :( Ten swiat jest okrutny mial 17 lat :(
 
G

Guest

Witam wszystkich zupełnie trzeźwo w nowym roku !!! No może niezupełnie bo rurkę rano spaliłem :D Właśnie zacząłem pracę 20 minut temu. Przyjechałem samochodem :D.
W nocy poszedł szampan na 3 osoby czyli imprezka była szampańska? hehehe takie życie... ktoś musi pracować abyście Wy, moje robaczki, mogli się bawić do rana... :D

Requiem, smutna historia...
[']
 

bogusik2

Member
hehe nocka skończona, czas myśleć dalej o spotach i boxach ;P Ciekawe czy temacik urośnie bardziej niż stary ^ ^
Requiem też wspolczuje :( moj ziomek niedawno uciekal przed psami i też pod samochód wpadl.. lezy teraz w szpitalu heh ciągle przy nim coś "robia" ale pogmatwane to jak nie wiem ;/ pzdr
 
Last edited:
G

Guest

zielonego 2007 wam zycze. takich i sto razy wiekszych growow najlepiej. bo trzeba sadzic i palic i legalizowac i sie nie przejmowac. dla wszystkich co tu pisza i nie tylko, ogolnie, wszystkiego zielonego. let the THC be with you.



pozdro pes :joint:
 
Last edited:

KILER

Member
I ja sie melduje na ten 2007 rok!:) Strasznie mnie boli glowa ide spac przeciez jeszcze mam banie!:(
Wszystkiego dobrego w tym nowym roku zeby byl lepsze od tego starego!
 
B

bronek

OBYNAMSIE!!!
A szczerze-to zycze Wam wszystkim tak wielkich plonow jak wielkiego mam kacca...
pozdro ziaAmy
 

Latest posts

Latest posts

Top