What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Chieftec pc grow/ durban poison

Alanbrown88

Member
A pc házat te honnan szerezted be vagy esetleg tudnal egy oldalt kuldeni amin olcson betudnak szerezni egy nagyobbat?


Figyelj oda arra hogy diszkréten szerezz be mindent ami kell.

Ne fedd fel magad a neten meg sehol mert a kertészeket köztudott
üldözik. Használj vpnt és tor böngészőt valamint ha tennél fel képet, feltöltés előtt a metadatát töröld az erre alkalmas programmal.

Ezzel a bevezetővel csak azt akartam érzékeltetni hogy ne várd el azt hogy elmondjam honnan van.
 

LONELY_GROWER

New member
okés köszi a segítséget. akkor majd egy haverommal megrendeltetem vagy beszereztetem akiben megbizom mert o is benne van ebben az egeszben
 

Alanbrown88

Member
Már csak az a nagy kérdés bírja e majd az állítólagos erős illatot a 11*11*1.5 ös szénszűrő virágzáskor. Egyik oldalon azt írták kontrollálható " low odor strain" , egy másikon meg hogy elég strong bloomnál. Az is igaz teljesen más egy olyan durban ami sima és nem feminizált, nameg vannak autok is. Enyém fem.
 

Alanbrown88

Member
Éjjel fél dl csapvízbe került a kis durbi. Reggelre picit megpaskolva elmerült. Dvd tokba ment a nedves papírtörlő és rá a magonc.
 

Alanbrown88

Member
Ma reggel a kicsírázott magonc elfoglalta helyèt a kókusz magvető kockában. A dvd tokos csíráztatáskor hidrogènperoxidos vízzel tartottam nedvesen. (Tetszett neki hamar előbújt:))
 
Last edited:

Alanbrown88

Member
Tesztmenet. 2x23w TCI panel megy pára 50% körül viszont a hőmérséklet 30 fok körüli.
Egyik panelt kikapcsoltam, most újabb teszt jön. Az is igaz hogy a kiszívó venti csak félgőzön megy.
Update:
1 panellel 27.5 fok. 50% pára.
 
Last edited:

dev.

Well-known member
Azt 12v alatt nem úszod meg, ha már dimmelsz, akkor ne a szívót, mer’ az eredménye túlnyomás lesz, és baszhatod a szénszűrőt.
Nekem pcben anno 2 szívó, és egy befúvó kellett, 8centisből.
 

Alanbrown88

Member
Azt 12v alatt nem úszod meg, ha már dimmelsz, akkor ne a szívót, mer’ az eredménye túlnyomás lesz, és baszhatod a szénszűrőt.
Nekem pcben anno 2 szívó, és egy befúvó kellett, 8centisből.


Tehát direktbe menjen 12 v a kiszívó?
 

Prisma

Active member
A kiszívó mindig magasabb feszültségen menjen (pl9-12v), a másik mehet a fénnyel együtt kevesebb vellannyal, de azt hittem ezt megtárgyaltuk. :D
 

Alanbrown88

Member
12vn megy a kiszívó viszont fèlgőzzel mehet csak mert elèg nagy a szèlzaj maxon.Reggel majd kipróbálom milyen a hangja direktbe ha a kontrollert leveszem. A másik ventit levettem így csak a passzív beömlők maradtak.

Update:
6v -ra le kellett vennem a kiszívót így nem lehet hallani semmit.A hálószobában van a box,máshova nem tudom tenni.
De szerencsère 1 panelt elbír. Meglátjuk mire lesz elèg.
 
Last edited:

Alanbrown88

Member
Pára 42% (kis tálkában folyamatosan víz,benne szivacs ,egyébként simán lemenne 30 alá)
Celsius: 27 körül
Változatlanul 1 db TCI adja a fényt.
A fan controllert lekötöttem,az 1 kiszívó megy 6v-on (páromat zavarta az éjszakai szélzaj,viszont így 6on full csendes a noiseblocker)
A növény ugyanolyan kinézetre mint ahogy másutt láttam. Feltűnően nyúlik. Van már kb 5cm.
Gondolom a sativákra ez jellemző a kezdeti időszakban.
Képet sajnos most nem tudok lőni, majd csak hétfőn.

Tréning terv:
4 levélpárnál toppolok majd vagy fim ha elb...om :D
Aztán majd lst.
 
Last edited:
Top