What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Rastamannn indoor coco

75-6. nap

Hőmérséklet:25-30fok
Rh:40-45%
Ezt a lemont vasárnap kezdem flusholni és 14-én nyissz.

picture.php


Egyelőre ennyi.
 
Last edited:
80. nap

Hőmérsékle:21-27 fok
RH:31-40%

Egy kis csoportkép.Tudom tudom,hps alatt ne fényképezzünk.Kapjatok nyakferdülést :D
picture.php
 

what_can_there

Well-known member
Szepek, nem lesz ez rossz hozamra szerintem, eleg meretesek a viragok. Csinalhatnal egy kepet valamelyikrol trimmelve hps nelkul.
 
Reménykedek! Most hétvégén szedem a középsőt akkor ő róla kaptok friss képet letrimmelve majdan,utána pedig hetente kaptok száraz/friss szüretes képeket,mivel ennyire különbözőek az érettségi szintek. Május 1-jén fogom leszedni az utolsót a bal első Amnesiát ő rajta jött ki egyedül az igazi haze illat nagyon nagyon arcsimogató.
 
12,5.hét 87 naposan kés alá került a középső Super Lemon Haze. Letrimmelve redukálva a szárak mennyiségét összesen 441g-ot nyomott a növényke. Kalkulálva ebből a szárak mennyiségét kb 120-130g lehet,ami azt jelenti ilyen 70-80g lesz a száraz mennyiség saccra. Ez eléggé meglepett. Jöjjenek a képek.

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php



album.php
 
Last edited:
Több kép : Viszonyítási alap a főcsúcs.
picture.php


Super lemon haze f1 ő az aki eltörött.....
picture.php


Ő pedig Original Amnesia f1 :
picture.php


Majd OMF2:
picture.php
 
94-5. nap a többi lemon is kés alá került.
Az első középső lemon szárazon :87g amiből 75g értékelhető a maradék popcorn.
A két növény nedvesen szárral együtt 803g legrosszabb esetekben is 120-30g lesz.
A maradék két amnesia az első kb pénteken szombaton fog kés alá kerülni a másik amin az echte haze vonal illatban fellelhető annak még egy 2-3 hét szükséges.. Bekerült a cooltube szopunk a hőmérséklettel aranyosan. Mindenj ókat jó marogatást cső

picture.php
 
Nos hát a 2 növény 146g szárazon. Érdekesség képpen amelyik ketté volt törve a nyomi többet hozott,mint a bal hátsó egészséges lemon .. ha ezt nem töröm el,akkor a duplája lesz rajta,hát van ilyen ,ráadásul trichome mennyiségben is ő a nyerő kiemelkedő hófödte csúcsok,majd hozok róla képet. Még hátra van két növénykém


Original Amnesia f1:
picture.php
úReal haze vonal illata egyikéhez sem fogható a tökéletes fenó. Igazi haze punci szaga van,és természetesen a leglassabb és leghosszabb virágzási idejű fenó cserébe viszont mocskos kemény lesz. Neki még van hátra azért,Jövő hét pénteken flush aztán onnantól egy hét ,azaz 2 hét múlva pénteken leszedem őt is.

picture.php


Ez az Amnesia ma kerül kés alá.. szegény bepenészesedett a főcsúcs 10g minusz. Rendkívül érdekes foxtail virágzata van nagyon tömör fura illat,nem a legjobb fenó jobban örültem volna a másiknak. Szóval eddig összesen 3 növényről 233g.
 
Original Amnesia:
picture.php


Bal hátsó Lemon:
picture.php


Jobb első eltörött fostömör legjobb Lemon:
picture.php


Középső leggyorsabb lemon:
picture.php


Ezek felsőbb részek melyek hősokkot kaptak elszineződtek eléggé furák lettek érdekes,hogy a tetejük ilyen csak az középső részek echte világoszöldek és sokkal nagyobb a khiefmennyiség is.
Egy kis up! A 4. növényről az Amnesiáról 114g lett. Szóval eddig összesen a 4 növényről 347g. Szerdán szedem az ötödiket azon is lesz egy 150 Minden jókat!
 
Több kép:
Bal hátsó:

picture.php


The best broken lemon:
picture.php


Original Amnesia F1:
picture.php


Középső :
picture.php


The last,the best,the most haze characteristic plant. Very strong incense smell amazing plant. It will yield about 150-200g dry.
picture.php
 
The last plant has yielded 173g dry flowers. Intensive incense smell,amazing sativa burst high,this is my favourite line.

picture.php


Soo the five plant in total:523g dry flower's. Coming soon i'll write an overview. Have a nice day everybody.
 
Szóval itt van az összegzés amivel tartoztam még nektek..

Box méretei:90x90x180
Világítás: 600W HPS 400W MH
Ventilátor:350m3/h + 300-as szűrő (kevés volt)
Közeg:Kókusz és perlit
Víz:Eleinte 1,2-es EC-jű kútvíz ami egy rakás fos+deszt víz.. Azután 0,5 EC sima csapvíz.+desztvíz(Best)

A probléma az volt,hogy a boxot,csakis kint tudtam elhelyezni egy padláson,tehát ki volt téve az időjárásnak és a világítást 24/0-ba ment,hogy fűtse a boxot.. (Illetve a lámpa távolságával kontrolláltam a hőmérsékletet.)

1.hét: Mivel pufferelt kókusszal toltam a kört,ezért hiányos ismereteim miatt,korán jelentkeztek a hiánytünetek,melyet próbáltam orvosolni.
2. hét: Szóval itt jött képbe az,hogy túltoltam őket táppal,de a desztillált vizet is itt kezdtem el hozzákeverni a kútvízhez,valamennyi javulás volt,de nem lett az igazi.
3. hét: Még mindig túl sok tápot kaptak,illetve aránytalanul.. (Kálium és foszforhiány a legsúlyosabb.)
4. hét: Alaposan átolvastam a földművelést,talajtant,agrárkémiát és kikísérleteztem a meglévő tápokból egy saját keveréket,ami nem a gyártó által előírt mennyiséget írta le. Ekkor következett a javulás,viszont elhatároztam,hogy leváltom ezeket a csodatápokat sima műtrágyára,mely életem talán legjobb döntése volt,legyen inkább a második legjobb.
5. hét: LST tréning elkezdése nem bizonyult késeinek. Komoly hőmérsékleti problémák adódtak itt voltak ilyen -10 fokok a boxban pedig kb 15 celsius rendesen megszenvedték,nagyon szarul néztek ki,viszont legalább már az általam kiszámolt műtrágyából készített tápoldatot kapták,mely tökéletes volt arányaiban ( Liebig féle minimum törvény).
6. hét:Ennek az elején kezdett stabilizálódni a hőmérsékleti probléma,megfigyeltem,hogy melyik növénynek melyik tápanyagból kell több,ilyenkor már mindenki külön kikevert tápoldatos locsit kapott. Ekkor jött képbe az,hogy leváltottam az undorító 1,2-es EC-jű kútvízet fasza 0,5-s csapvízre mely maga volt a megváltás és életem legjobb döntése. A legnagyobb javulások ekkor következtek be. Itt már majdnem mindenki virágzott és sikerült eltörni az egyik LEMONT,mely a legjobb fenó volt pechemre...
7.hét:Bedöglött a kiszívóventi dimere,ezért pár napig para volt a kurva hangos venti hang,mivel csak maxon tudott menni,illetve túlságosan magas volt az RH bent,melyet nem igazán tudtam orvosolni..
8.-9. hét: Szépen virágzott mindenki itt már semmiféle táphiány sem mutatkozott,gyönyörűek lettek,volt néhány kifejezetten nyúlánk fenó,melyet nem sikerült tökéletesen korrigálni,no de sebaj.
10.hét: Itt már a hőmérséklettel sem voltak problémák. Az egyik tagot lassan készítettem szüretre.
11.hét:Minden tökéletesen kontrollálva,semmi probléma nem adódott.
12.hét: 12,5 hetesen kés alá került az első.
13. hét: Indult még kettő flush.
14.hét : A többi lemon is kés alá került.
15-6-7. hét: A két amnesia is leszedésre került a végefelé voltak komoly hőproblémák,melyet a bekerülő cooltube sem tudott orvosolni.

Az öt növényről összesen 523g virágzatot sikerült leszedni.
Első lemon:87g
Második lemon:72,3g
Harmadik eltörött lemon:77,5g
Első amnesia:114g
Második amnesia:173g

Hát röviden és tömören ennyi,ha érdekel smoke riportot is tudok írni róluk.

So here is the summary I belonged to you.

Box dimensions: 90x90x180
Lighting: 600W HPS 400W MH
Fan: 350m3 / h + 300 filter (low)
Medium: Coconut and Perlite
Water: Initially 1.2 well water,with distilled water. Then 0.5 EC smooth tap water + distilled water (Best)

The problem was that the box could only be placed outside in an attic, so it was exposed to the weather and the light went to 24/0 to heat the box. (I controlled the temperature either by the distance of the lamp.)

Week 1: Because I was holding a buffered coconut, and because of my lack of knowledge, the deficiency symptoms that I was trying to remedy were early.
Week 2: So here comes the impression that I overcame them with food, but even distilled water started to blend into well water, all the improvements were, but it was not the real thing.
Week 3: They still have too much nutrition and disproportionately .. (Potassium and phosphorus deficiency are the most severe.)
Week 4: I thoroughly read the cultivation, soil cultivation, agronomic chemistry and experimented with my own mixtures of existing nutrients, which did not describe the quantity prescribed by the manufacturer. This was the time to improve, but I decided to remove these miracles from a smooth fertilizer, which was probably the second best choice of my life.
Week 5: Starting LST training did not prove to be your knife. There were serious temperature problems, there were -10 degrees in the box and about 15 degrees Celsius suffered a lot, but at least I had a nutritional solution made from fertilizer I calculated, which was in perfect proportions (Liebig's minimum law).
Week 6: At this beginning, the temperature problem started to stabilize, I observed which of the nutrients to be used for each plant, and then everybody had a specially reciprocated nutrient solution. It was then that I was replacing the disgusting 1.2-well EC water well into 0.5-tap water, which was the redemption and the best decision of my life. The biggest improvements occurred at that time. Almost everyone here flowering and managed to break one of the LEMON, which was the best ..
Week 7: The dimmer of the suction chamber was gone, so a few days ago was the bitchy loud wind sound because only i could use on maximum and was able to go or was too high in the RH I could not really fix it.
8th, 9th week: Everyone was beautifully flowering, there was no power loss here, they were beautiful.
Week 10: There were no problems here with the temperature. One member was slowly making a harvest.
Week 11: Everything was perfectly controlled and there was no problem.
Week 12: The first harvest was 12.5 weeks late.
Week 13: Two more flushes started.
Week 14: The rest of the lemon came under a knife.
15-6-7. week: The two amnesia have been removed from the end, and there were serious heat problems that the cooltube could not cure.

A total of 523g dry flower's were harvested from the five plants.
First lemon: 87g
Second lemon: 72.3g
Third broken lemon: 77.5g
First amnesia: 114g
Second amnesia: 173g

Well, brief and concise, that's all I can do,please note,when you want to see the smoke report and the plant overview's.(Phenotypes properties)
 

Latest posts

Latest posts

Top