What's new

Co w ogrodzie rosnie CI ? Zielona Polska 2018

luffman

Member
Luffman, wszystkie pięknie wyglądają, dopiero jak zapalisz dowiesz się która jaka jest

No tak, wygląd wiele nie mówi bo żywica może zawierać 10% THC ale może to być nawet 50%. Mocno obsypane Indyki zazwyczaj mają mniejsze stężenie THC w żywicy. Sativy mają go więcej za to mniej są obsypane.
Niemniej jednak chodzi mi o sam wygląd wszystkie zdjęcia robione z tej samej odległości.
Może po zdjęciach tak nie widać, ale chemiczny śniegowit wydaje mi się mieć największy stosunek żywicy do liści ale roślina będzie mieć najmniejszy plon.
Wydawało się, że będzie wymiatał, zapaliłem i mimo tego że nie wykurowany z wciąż mokrą żywicą żeby nie powiedzieć że top był jeszcze żywy, to i tak się lekko rozczarowałem.
Z drugiej strony jakoś ciężko jest mi oceniać działanie raz że tolerancja może być różna a dwa to nie pamiętam czy ten blant był mocniejszy od poprzedniego.
Zapaliłem jeszcze raz tego chemicznego śniegowita bo to najwcześniejsza roślina, dłużej wysuszony nabrał smaku ale nie powiem że zaliczył się do tych co ma się go ochotę odłożyć w połowie blunta. A po wyglądzie tak bym powiedział.
 

TheCreator

Member
Veteran
:tiphat:

Owocowy micro-bukiet Critical+

picture.php


Lukier OG Kush

picture.php


Lukier we włosach Sour Diesel Kush x Blue Tara

picture.php


Jedna miłość!
 

trufeel

Well-known member
Veteran
Witajcie wszyscy z kolei i osobna...
Min±³ tydzieñ mniej wiêcej, wiêc ma³y up.
Jako ¿e jest to test run, przelaczylem na flo.
S±dzê ze panny dosyæ zdrowe.
W razie czego piszcie co poprawiæ...
Kwadratowe doniczki to GGS ale nie jestem pewien co dok³adnie.Podejrzewam: guerilla Gold x Ak47 x1 Hindu kush x dieselberry x1 i 2x diesel auto
Przesadzone dzis do du¿ych donic,to sour diesel x Duck foot Af.

Jednak Przemy¶la³emem sprawê i wrócê do wega na kilka dni.
Mam nadziejê ¿e nic siê nie stanie..
Wiêc przedstawiam zegar z powrotem i lampa MH.
Czy to dobry pomys³?


picture.php


picture.php

:tiphat:
 
Last edited:

Leptosoma

sɔıʇǝuǝ⅁ ʞuoW
ICMag Donor
Veteran
Trufeel, jeśli nie były na 12/12 przez dłużej niż 3-4 dni to jeszcze możesz śmiało wracać na wega, jeśli zrobisz to po tygodniu to rośliny mogą to trudniej znieść.

A mi w ogrodzie rośnie Abusive Blues:

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


Pzdr
 
Last edited:

TheCreator

Member
Veteran
Piąty tydzień flo, sama melasa i woda od dziś :dance013:

Critical+ (coś mu wczesnie włosy brązowieją)

picture.php


picture.php


Og Kush

picture.php


picture.php
 

TheCreator

Member
Veteran
Sour Diesel Kush x Blue Tara (czy jest na sali ojciec? :biggrin: córka bardzo dzielna - żyje w 3L donicy, a jest największa i pije najwięcej)

picture.php


picture.php


Og Kush 2

picture.php


picture.php


Już się nie mogę doczekać smakowania tych owocowych zapaszków heheh

Pozdro!
 

luffman

Member
Po dwóch miesiącach sytuacja wyglądała tak.

picture.php


picture.php


I najpóźniejsza roślina.

picture.php


W 9 tygodniu obciąłem kilka szczytów z dwóch roślin.
w 10 tygodniu RedBull Cheese odszedł na wegetację. Dobrze obrany z liści bez łodyg, suche a nawet bardzo suche wyszło ok 25G Po nim się spodziewałem większego wyniku większego od innych, no dobra pozostałe jeszcze kwitną i to co zostało na wegetacji z RedBula te dolne topki w 12 godzinnym ogrodzie przeżywają swój rozkwit, więc masa wciąż przybywa.

picture.php


Na miejsce RedBula wszedł AF za nim wystają kikuty od Śniegowita który dotychczas pokazał wagę 16g.

picture.php
 

Leptosoma

sɔıʇǝuǝ⅁ ʞuoW
ICMag Donor
Veteran
Siema, pięknie Wam rośnie panowie!

Abusive Blues dzień 20, na spacerze w toalecie:

picture.php


Chem D:

picture.php


Cheese:

picture.php


Pzdr
 

trufeel

Well-known member
Veteran
Diesel Auto GGS
Nie by³o mnie trochê czasu przy namiocie, niedoborów trochê, ale powinno byæ lepiej .
picture.php

Reszta jako¶ ¿yje, tylko susza by³a...
picture.php
 

Leptosoma

sɔıʇǝuǝ⅁ ʞuoW
ICMag Donor
Veteran
GD, piękny ogród bracie, co ci tam rośnie?

A u mnie dalej Abusive Blues wszędzie, następnym razem wrzucę Chem D.

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


Pzdr
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
siema
wesoly# swiat ,odpoczywajmy i cieszmy sie #(ch)
picture.php
 
Last edited:

tomato

Member
Veteran
Jak to dobrze widzieć stare mordy :) Melduje się z zaświatów i wracam do gry hehe.
Pierwszy krok wykonany, plecy mi się urwały od tachania tego wszystkiego, jeszcze tylko jakieś kulki i można lecieć dalej :tiphat:

picture.php
 
Last edited:
Top