What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Co w ogrodzie rośnie Nam ? 2016

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Witam wszystkich w Nowym lepszym Roku 2016:greenstars:

Wszystkim pragne zyczyc zdrowia przede wszystkim , pogody ducha coby usmieszki często gościły na waszych buziach , wyrozumienia i zrozumienia bliskich , bezgranicznej milosci do nich :huggg: nich sie zieleni u Was bezpiecznie zawsze i wzedzie , ogromnych wygranych w zdrapkch oraz dobrej golonki z piwem ...

picture.php


Do Siego Roku

picture.php



ZZ

picture.php
 

klint

Active member
Veteran
Zielu nie ¶pi ludzie le¶ni... Do Siego Roku bracia i siostry. Oby ten 2016 by³ lepszy od poprzedniego i zdala od przypalow. Pozdrawiam!!! :woohoo: :tiphat:
 

GReen dreAM

Active member
Veteran
WITAM szanowne grono w 2016 ROKU

Zycze zdrowia i spelnienia reszty Waszych marzen wlasnie w 2016 !!!



PS> MAM PROSBE DO PANA KLINTA I WSZYSTKICH UZYWAJACYCH POLSKIE ZNAKI......PRZESTANCIE PROSZE
po pierwsze to jest international forum i nie tylko Polacy tu zagladaja, wiec po co ich uzywac, nie kazdy ma ustawione na polskie czcionki, np jakby jakis obcokrajowiec chcial sobie wkleic i przetlumaczyc tekst to bedzie mu latwiej to zrobic (jezeli uzyjemy podstawowych liter ze tak powiem)


a teraz przerwa na reklame......
 

Attachments

  • 2016.jpg
    2016.jpg
    83 KB · Views: 87
  • LOGO.jpg
    LOGO.jpg
    52.2 KB · Views: 88

GReen dreAM

Active member
Veteran
i pare fotek z pola akcji.....



ENJOY RESPONSIBLY !!



gd
 

Attachments

  • DSC03745.jpg
    DSC03745.jpg
    123.8 KB · Views: 87
  • DSC03744.jpg
    DSC03744.jpg
    114.6 KB · Views: 81
  • DSC03751.jpg
    DSC03751.jpg
    118.1 KB · Views: 83
  • DSC03752.jpg
    DSC03752.jpg
    132.8 KB · Views: 88

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
wszystkiego naj w nowym 2016 roku
starbud (hortilab) super crosik,juz poraz kolejny :)zawsze identyczne
66 12/12
picture.php


picture.php


picture.php

:)
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
siemka
juz niemoge sie doczekac wyprubowania wszystkiego,blue tara to poezja w ustach :)
(og raskal) white fire og ,63 d,flo 12/12 harvest :)
picture.php


picture.php


:dance013:
 

klint

Active member
Veteran
Jutro montuje cooltube a tymczasem tak wyglada ten balagan :)
picture.php

Btw. Przyszed³ mi miernik do lumenow... wydaje mi sie ze jak na 100w leda to chyba calkiem wydajny jest? Niech mnie ktos poprawi jesli siê myle :)
picture.php

CBD AF
picture.php
 
Last edited:

wdr

Active member
Veteran
Witam w Nowym Roku

Zycze wszystkim spokojnego i bezpiecznego :tiphat:



foty z ostatniej uprawy. Bubblegum OG Kush i Cannatonic

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
siemka
sweaty betty,2 z 3 roslin ktore mialem razem,jedna scielem wczesniej,jakies 3 dni temu .niemialem jak jej wyciagnac i dlatego nima fotek.dzisiaj poszly dwie ostanie ,dojrzaly 69 dzien flo 12/12.
mozna rozroznic,jedna bardziej kush druga dominacja dd

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 

[m8]

Member
Veteran
wszystkiego dobrego na nowy rok. zdrowia, zdrowia bo to najwazniejsze..

3mac sie cieplo i przekraczac limity, bo przeciez od tego sa..

czutka nad wyraz, bo jak pokazesz za duzo grozi to burza..

rabatkowe ciasteczko:

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 

(trk)

Member
Sr60 x Sdh # 2

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php


Sr60 x Sdh # 3

picture.php


Za niedługo pokaże reszte roślin jak zaczną wreszcie kwitnąc

pozdro
 

klint

Active member
Veteran
Wiec tak drodzy koledzy dzis nastapil dzien w ktorym koncze swoja przygode z indoorem :( psy mi dzisiaj wjechaly na chate zabrali caly sprzet nawozy lampy itd. Ogolnie wszystkiego bylo gdzies za 800€. Mnie wtedy nie bylo w domu. Jednego z psow musialo sumienie ruszyc bo pod lozkiem zostawil mi jednego krzaka tego AF cbd. Nie moglem uwierzyc. Zabrali skrzynke z bezpiecznikami i aktualnie jestem bez elektrycznosci. Ogolnie serce mi peka :( ale na wiosne sobie odbije wyjebie taki outdoor ze to bedzie zyciowka. Ogolnie byla to moja druga wtopa w nl, trzeciej juz nie bedzie. Pozdrawiam i badzcie bezpieczni koledzy
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 

TheCreator

Member
Veteran
Chociaz wielu z nas mialo przykre doswiadczenia na przelomie Nowego Roku, zycze wszystkim powrotu dobrej karmy w zyciu i duuuzo dymu :tiphat:

Kolorki u mnie nieco popsute przez wiatraki, ziemiorki, ciasnote i niedobory (niedawno zakupilem nowy wyciagajacy i dopiero mam temp. w miare ok.., ale sucho za to)

picture.php


SSSDH x OGer99 (45d. flo)

picture.php


picture.php


Sneezia (44d. flo)

picture.php


c.d.n...
 
Top