What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Co w ogrodzie rosnie Nam ? 2015

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
i casej jones

picture.php


picture.php


picture.php


i wcale nie uzywalem zadnych sts czy ga3:)

no zz ,tobie to maczugi rosna anie palki.i tak na marginesie ,to drogie te energetyki ,domyslam sie w uk,musi miec naprawde mega moc .
ten casey to juz w 4 tygodniu zaczol walic bananami,ale odziwo sie nie otwieraly,choc maja pylek.na jednej z white og widzialem jedno nasionko,moze bedzie i jeszcze kilka,choc niewydaje mi sie zeby bylo ich duzo,bo mam na oku przez dluzzszy czas tego jonsa.podbieralem go wczesniej ,i powiem ze moc ma ogromna i taki disel z niego,zapach i posmak.produkuje ogromny kwiatostan.
co do samego chermienia sie ,to chyba wszystko co jest zwo=iazane z orginalnym ecsd i chmdd z koncem flo wyzuca banany.kiedys czytalem wypowiedzi ,co do tego.ale moc jaka plynie z tych crosow niweluje wszystkie niedogodnosci ,hehe.pozdro
 
Last edited:

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
i tutaj scienty wczesniej,gdzies w 60 dniu 12/12 serious 6
picture.php


picture.php


picture.php


dzieki :tiphat:
pozdrawiam
 
Last edited:

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
siema zaloga

a co to ? , banany sa ale chyba nie sypia pylem ?

jak mowa o tym co wczoraj scieta to tez takE mam hehe

Silver Skunk x chemdog DD f2 - feminiZZed
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


poZZdro
 

dupsq

Active member
Veteran
Witam wszystkich, dawno nie dawalem znaku zycia :) wszystko dobrze tylko czasu wiecznie brakuje. W growboxie ciagle cos rosnie nie ma lipy hehe
mix starych pestek z lodowki, okolo 10-12 odmian
picture.php
picture.php
picture.php


Pozdro bracia i siostry :smoweed:
 
Wow topiszcza aż ślinka cieknie, ja niestety nie mogę się pochwalić takimi ślicznotkami ale mam nadzieję że w niedługiej przyszłości i ja coś podrzucę by wzrok nacieszyć.

Pozdro
 

kov

Polskaaa, bialo-czerwonaaa
Wszystkiego najlepszego w nowym roku!!! :)

Hot Cargo: grape god x blue moon...

picture.php
 
D

DLOC

hehe

zaaaajeeeebiiiiiscieee!!!!!

daj znac jak dymek,hehe

peace

Myslalem wlasnie nad tym grapegodem od Next gen zeby wybrac na krzyzowke, Jak z zapachem ? Czy przypomina podczas weg a szcazegolnie podczas flowering zapach typowej gandzi ? Nasiona sa dosyc drogie ale z tego co czytalem zadowala plonem hehe.


ziel-zielona, tomram: Super te paly przypomina mi sie scena ze scary movie jak urosla ta gandzia taka wielka ze hoho i skrecila blanta z Shortiego :D
Z-Z a ten S.P.G. x chemdog DD f2 to pewnie bardzo pachnacy ?? wyglada konkretnie, troche zapoznalem sie z chemdogami i opisuja je ze pachna jak cytryna tylko zalezy w jakim stadium i pewnie intensywnie dosyc bo napewno trawa jest wysokiej pulki
 
Last edited:

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
siemanko
dzieki.
dzisiaj wycignelem nastepne 3 krzaczki, 2 chernobyl i mindscape.
chernobyl 71 dzien 12/12
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 

cheton

Active member
Veteran
Blue Dream, zdjecia jakos z soboty, kiedy to byl 65 dzien zycia roslin i 27 dzien flo.
tomram, wyku*wiste paly
jerzu, u Ciebie za to urzekla mnie ilosc szronu na kwiatkach
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
hejo
dzisiaj wyciagnelem sour star,to ta jedna z truskawek :)
sour star 72 d 12/12

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 
D

DLOC

HejoPodoba mi sie ten nasz zielony temat i co w nim rosnie widac odrazu ze polacy to nie marni rolnicy a raczej pro poziom trzymaja

@hodowca piekna ta ssshd smoczyca z niej juz a co dopiero przy koncu bedzie

@tomram i takich cukierkow zycze wszystkim tym mniejszym a zwlaszcza starszym super oszroniona zapaszki pewnie oszalamiajace a nie mowiac o mocy ,


Tez cos mam pachnie cudownie coraz mocniej tylko pachnie jak pineapple ciesze sie bo moglem sobie pozwolic na taka wlasnie odmiane co nie pachnie zbyt intesywnie i jest ciezko do rozpoznania ze to weed rosnie, bede krzyzowal c99 bardzo polubilem a chce stworzyc wlasnie jakas odmiane co ma owocowy zapaszek i nie przypomina zapachem weeda duza w zbiorach noi wlasciwosci medyczne hehe:D

c99
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php



Pozdro
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Spóźnione ale nie mniej szczere Bracia i Siostry, wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Miejcie oczy szeroko otwarte, a buszując w krzakach nadstawiajcie uszy....niebieskie licho nie śpi :tiphat:



Edit: przybłąkały się do mnie bezpańskie bubblebagi ;)..... jakieś pomysły? ---->PM
 

GReen dreAM

Active member
Veteran
Wspomnien czar....outdoor 2014

gd
 

Attachments

  • DSC03029.jpg
    DSC03029.jpg
    149.1 KB · Views: 48
  • DSC03052.jpg
    DSC03052.jpg
    163.1 KB · Views: 43
  • DSC02981.jpg
    DSC02981.jpg
    118.8 KB · Views: 45
  • DSC02994.jpg
    DSC02994.jpg
    117.9 KB · Views: 45
  • DSC03031.jpg
    DSC03031.jpg
    119.6 KB · Views: 39
Top