What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Co w ogrodzie rosnie Ci ? Zielony rok 2012 !!!

gandzior420

Well-known member
Veteran
Witam wszystkich.
Dawno nic nie wrzucałem ale brak czasu robi swoje no i chwila przerwy była.Dzisiaj nie podpisze co jest czym przy następnej okazji polecą foty bez lampki . Grow jak zwykle organic :) Kolejne pesteczki sie moczą bo kolejny raz na femy nie postawiłem ale na regi bo geny zacne .

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


Pozdrawiam wszystkich
Pięknie lecicie :)
 
C

czaczo

:tiphat:
jakos leci ,niektore w bardziej zaawansowanym flo ,niektore dobiero zaczynaja
picture.php

wszystkie zaciazone 39 dzien flo
picture.php


bilbo x (maroc x gws x chemdog x ak 47)
picture.php


8 dzien flo
picture.php

:wave:
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Witam
http://www.youtube.com/watch?v=S93yQjQyVko
piekne rosliny pokazujecie , ja osobiscie uwielbiam moment jak roslinka wychodzi z ziemi , kocham ta moc w tak malej siewce :)

jeszcze kilka dni temu pachnialo wiosna a teraz -2^C patrzac na ta siarczysty mroz jaki jest w PL staram sie pocieszac ze w innych krajach maja 25^C w plusie :D

kilka fotek

Diesel Ryder
picture.php


picture.php


IBL sour diesel x og kush
picture.php


picture.php


bylo pylone kilka dni temu ,
picture.php


ale tak pieknie rosnie ze posypalem z rana wiekszego topka:D
picture.php


picture.php


poZZdro
picture.php
 

GReen dreAM

Active member
Veteran
Witam szanowne grono przyjaciol konopii !!!

Dawno nie kolorowalem wiec nadbrabiam zaleglosci !!




SSH <wersja DocLeaf> od ZZ

A tutaj klonik ktory nie posiada nazwy ale ma za to historie 20letnia !!

Pozdrawiam I dziekuje bardzo wszystkim dobroczyncom !!

KeeP iT GrEEn !
 
Last edited by a moderator:
S

Simon Templar

Hello!

Tu panuje prawdziwe indoorowe szaleństwo, hehe... Rośliny wyglądają mistrzowsko, co tu dużo mówić :bump:

Moje nie mają porównania i to nie tylko dlatego, że mają jakieś 3 tygodnie:

picture.php


picture.php


picture.php


Popatrzcie na tę ciekawą mutację, jakby liść nie mógł się zdecydować, ile chce mieć palców :p
Trafiło mi się to pierwszy raz. Pamiętam, że Euforia była uprawiana przez tutejszych "starych wyjadaczy" ;) Trafiło się wam kiedyś coś takiego?

picture.php


picture.php


Mam też pare dylematów z tym grow'em, ale o tym napisze gdzie indziej.
Aha, i żeby nie było, że nudny post - słabo rozwinięta, młoda sałata i żadnych kolorowych topów hehehe, zapodaje to co właśnie palę ;) gran reserva mojego zeszłorocznego outdoora :jump:

picture.php


:yummy: :yummy: :yummy: :yummy:

picture.php


:smokeit::smokeit::smokeit:

picture.php


:smoke out:

Trzymajcie się wszyscy i oby tak bezpiecznie bez końca hehe i oby do tegorocznego out-a jak najszybciej!

...a póki co, nie pozostaje nam nic innego, jak korzystać z zimy!!! :D

:skiiing:

Simon
 

Wyrolowany

Active member
siemanko,

ja skromnie zapodam jedną fote, bo mi bateria padła w aparacie i nie miałem jak naładować :p

właśnie minęły 4 tyg po przełączeniu na 12/12, jak dla mnie to sie dzieją cuda bo sytuacja wygląda tak:

- 2x cross: (MSxGG) x (Grape x (AH/Arne) - jeszcze z 10 dni i kosa, bardzo szybka odmiana, aż sie kurde zdziwiłem. Szybka, ale małożywiczna, liście sativkowe. Przekonam sie za 2 tygodnie jak działa naprawe : )

- 1x grapefruit od ggs (pzdr): nooo dobrze kwitnie z 3 tygodnie a żywicy że huhuuuuuuuu, "palce lizać" ^^ Myśle, że jeszcze z 3 tygodnie i kosa :)

- 2x special kush- no tu dopiero zaczyna się coś dziać, jeszcze dobry miesiąc przed nimi.

- 1x big bud - fajnie śmierdzi, tak wyjatkowo, taki zapach "pierwszego palenia" :) max miesiąc do kosy :)

dodam że wszystko w 'donicach' 5L, stąd być może kiepska struktura topów crossika, ktory mimo ze szybki, to jakiś taki naprawdę luźny :)

picture.php



pozdros amigos :D
 

Bedouin

Active member
Veteran
Witam. Szukam na zblizajacy sie sezon jakiejs mocnej indyjki z typowymi szerokimi liscmi :D m.in.
b3n7xerdpurt i jej crossy. Ktokolwiek widzial ktokowiek wie? :D Deep chunk tez by bylo fajnie. Sa szanse na dostanie jeszcze tego?
Tutaj moj b3n7xerdpurt z 2008 roku :D
58083IMG_2143.JPG
58083IMG_2145.JPG
58083IMG_2147.JPG
58083IMG_2175.JPG
 

gandzior420

Well-known member
Veteran
Organic LED Grow 2012

Organic LED Grow 2012

Witam :tiphat:
Miałem zapodać fotki bez lampki to wrzucam :) Rośliny jeszcze siedzą sobie pod 18/6 były wysadzane w różnych odstępach czasu.Nie zrobiłem fotki rośliny af która zaczyna kwitnąć przy następnej sesji dorzucę.Rosną sobie na nawozach Biobizza , podłoże to Kokos + perlit.


Afghan x Erdpurt

picture.php


picture.php


NL#5 X DR AF

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


CHDD x BBJ

picture.php


picture.php


White Ryder x White Russian

picture.php


picture.php


Całość

picture.php


picture.php


Pozdrawiam Wszystkich Zielonych Maniaków !! :)

:wave:
 

zielonamasa

Member
hej załoga
zbieram posty bo chciałem się z kimś prywatnie tutaj skontaktować. dlatego przeglądam zbiór moich fotek i znalazłem coś ciekawego co chciałbym wam pokazać. nie jest to moja roślina - znaleziona kilka dobrych lat temu przy polu konopia siewna, zapewne samosiejka po poprzedniej uprawie.

g.jpg


imponująca ? :)
 
P

piterr

teżnie moja fotka, roslina uprawiana w czechach, jest to chemdd x purpurea T
picture.php

imponująca :D
 

jerzu19

Active member
Veteran
witam
jakosc fotki marna::(: ale tego co na niej wrecz odwrotnie :D

picture.php


to juz 2generacja tej odmianki z ktorej jestem (hehe nietylko ja) bardzo zadowolony,roslinka pokazala swoje 2 oblicza jak poprzednim razem.Jedno bardziej jackowe super na spacer z psem,spotkanie z przyjaciolmi,ogolnie do aktywnego spedzania czasu.Drugie w strukturze przypominajace Ak wrecz odwrotnie,do relaksu,rozmowy przy piwku,dobrego filmu czy zwieszki na plejce np w MOH,choc po wiekszej ilosci paluszki potrafia troszke zdretwiec:p
Znow sie rozpisalem...ah to jackowe pheno...

pozdro chlopaki :tiphat:
 

Latest posts

Latest posts

Top