What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Co w ogrodzie rosnie Ci ???

kov

Polskaaa, bialo-czerwonaaa
Heh... nieeee, nieeee, nie skazuj mnie na kolejne mega-wypasy! :biglaugh:



dzienks, HC
 
D

dEv-9

Im wiecej tym lepiej, tak o, aby codziennie niepalic tego samego. :smile:

Ja dopiero zaczelem przygode z w miare profesionalna hodowla i mam nadzieje ze na wstepie mi sie uda pestki zrobic, jak nie wyjdzie to sprubuje przy nastepnej okazji. :wave:
 

MeF-U

Member
A ja cos czuje ze bede mial kolejny sezon w plecy, no ale coz tak to juz czasem bywa ze nie wszystko idzie po naszej mysli.

Oby przynajmniej wam sie udalo!!!
 

MeF-U

Member
Miedzy innymi tez to jest problemem jak na razie ale poza tym miescoweczke mam jakies 140km od siebie (tak to jest jak sie mieszka w duzym miescie) a pojade tam dopiero chyba w polowie sierpnia. Takze out w tym roku odpada na 99%.
Ale no coż najwyzej pozbieram sprzeta i moze z jakims indorem wystaruje na zime. Pozyjemy zobaczymy nie ma co sie przejmowac.
 
D

dEv-9

No to lipe masz. Tylko wspolczuc. :rolleyes:

Ja planuje w przyszlosci zamieszkac na wsi, to dopiero bedzie zycie. :canabis:
 

kov

Polskaaa, bialo-czerwonaaa
No coz, co mi rosnie w ogrodzie. Wlasnie zrobilem fotki mojej najladniejszej pannie. Rox w 40 dniu kwiatowania dzisiaj:



A to inny szczycik z tej samej panny, tyle ze to ten zapylony wczesniej. Nie wyglada za bardzo na zapylony, a to po prostu nowy wzrost schowal mlode pesteczki pod spodem, jakby we wnetrzu budsa. Bardzo jestem ciekaw czy pesteczki dojrzeja tam w srodku.



pozdrawiam, kov
 

kov

Polskaaa, bialo-czerwonaaa
Roslinki sa 4, ale ten Rox jest szczegolnie krysztalkowaty :)
A zapylilem cala 1 boczna galazka - topik i 2 rozgalezienia nizej :wink:
 
hehe no to niezle. Wiec bedziesz mial palenia sporo i nasion ( jedno z nalepszych rozwiazan heh ) :D Moglbys zapodac fotke reszty ogrodka ?
 

Ikser

Member
Co w ogrodzie rośnie ci:...

Dzis rano zagladam do mojego bubble clonera(ukorzeniam kilka klonow F1WW Nir.)
Bubbler ma w sobie grzałkę akwariową i regulator temperaturowy.. Cos sie chyba zjebało,bo woda była GORĄCA!! Aż parowała!!:/.. Shit.. Mam nadzieje,ze im nie zaszkodziło:/.. Poza tym wystawiłem juz wczesniej ukorzenione (zakorzenione juz w doniczkach) klony na parapet(spod HPS).. Teraz czekają juz na wysadzenie.. Zostawiłem 5 klonow w boxie pod HPS 100W na powierzchnie 0,15m2 zeby bylo co w wakacje robic.. Do tego dałem do kiełkowania kilka nasion LR,zeby wypelnic pozostale wolne miejsce w boxie i zeby bylo ciekawie... Wystawiłem też na balkon Mother planta z ktorego pobierałem klony i jego tez planuje wysadzic na Out w tym sezonie, bo nowy mother plant juz jest z klona... Moze cos sie uda w tym sezonie... Trzeba trzymac kciuki;)... Pozdrawiam Iks! :friends:
 

kov

Polskaaa, bialo-czerwonaaa
czesc mazur, ale oszronione topki, ile myslisz do zbioru?

pozdr, kov
 
G

Guest

wiesz kov mysle ze jeszcze z tydzien maks 2 i bede ja ciol chociaz juz mnie nosi zeby ja sciac ja strasznie jestem niecierpliwy gdy widze ze juz roslina nie nabiera tak w topy a jedynie dojzewa
 

Latest posts

Latest posts

Top