What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Magrendelés és vásárlás

Tongpoo

New member
Sziasztok*
Megtudjatok nekem mondani ,hogy buhdokitol
rendelt arut barmelyik bankba tudom atutalassal fizetni? Valaki atutalva (banktransfer) fizetett mar szemelyesen? Az a gond hogy nincs bankkartyam:(
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
azzal, jól le fognak szopatni.. inkább valakit kérj meg, hogy fizessen már neked egy utalást és odaadod a kezébe. megadod az iban kódót meg a rendelési számodat még csak azt se fogja látni, hogy mit rendeltél.
 

Tongpoo

New member
Koszi a gyors valaszt:) de miert gazabb szemelyesen, jobban pekovetheto vagy a bank vagja? Bocs a hulye kerdesert ..
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
rádbasznak egy vagon költséget a váltástól kezdve a seggvakaráson át, és napokig tart mire odaér.. míg egy hitelkártyás utalás kb annyi.. hogy click click... és már fizetve is van plusz, ha jól tudom eleve kártya nélkül nem fogják megcsinálni szóval max postai csekken tudod nemzetközi utalással küldeni..
 

Tongpoo

New member
Es senki nem parazott? Mert en fel eve keszulok megrendelni de mostmar muszaj mert lecsuszok lassan egy autos korrol outba:(..
 

kisgyerekke

Active member
Nekem is RQS től jött. Simán utalva. Az utalást nem RQS nek intézed, hanem más a név, az anonymitási faktor növelésének céljából.

Viszont én mailt nem csináltam direkt erre a célra. Az parás?
 

Dr.mufasza

New member
Érdemes biztos ami biztos alapon egy VPNt beszerezni, de szerintem nem para. Én is rendeltem már kártyával, eddig nincs gond :D
 

f2obsession

Active member
Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata a Mafiaseeds-szel? Azért esett rá a választás, mert nincs bankkártyám, és itt lehet utánvéttel fizetni (futárszolgálatnál), de már több mint egy hete kapom az online helpdesktől hogy "2 napon belül érkezik".

Tud esetleg valaki másik oldalt, ahonnan lehet KP-ra (utánvéttel) rendelni?

Illetve felmerült még bennem, ***, hogy aki igazán "öreg motoros", és találkozott például azzal a Subcool seed's-es DannyBoy klónnal, ami sok éve egy fekete hátterű zárt fórum tagjai közt közkézen forgott... Ha akad ilyen, és lehet ilyen kérésem, privizzen rám, mert az ottani nevemről jó eséllyel megismer (publikálni egyelőre nem akarom)
 
Last edited by a moderator:
Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata a Mafiaseeds-szel? Azért esett rá a választás, mert nincs bankkártyám, és itt lehet utánvéttel fizetni (futárszolgálatnál), de már több mint egy hete kapom az online helpdesktől hogy "2 napon belül érkezik".

Tud esetleg valaki másik oldalt, ahonnan lehet KP-ra (utánvéttel) rendelni?

Illetve felmerült még bennem, ***, hogy aki igazán "öreg motoros", és találkozott például azzal a Subcool seed's-es DannyBoy klónnal, ami sok éve egy fekete hátterű zárt fórum tagjai közt közkézen forgott... Ha akad ilyen, és lehet ilyen kérésem, privizzen rám, mert az ottani nevemről jó eséllyel megismer (publikálni egyelőre nem akarom)

Meg fog jönni. Volt 4 nap is, de volt egyszer 2 hét (seedsmafia)
 

f2obsession

Active member
Köszi szépen, némileg megnyugodtam.

"Genetikailag" mi a tapasztalatod velük? Ha mondjuk a Serious Seeds-et (vagy saját kedvenc magcéged) vesszük 10/10-nek, akkor hány pontot adnál a Mafia Seeds-es magoknak? Számomra anno a Serious seeds volt az etalon, és számomra bíztató, hogy elég sok Serious straint árulnak. Abban reménykedem, hogy azokat a strain-eket tőlük szaporították tovább (remélhetőleg nem random F2 szinten azért). A Helpdesk persze azt mondta, "saját genetika", dehát na, Serious AK47, már 15 éve is volt (anno még a Nirvana is csak AK48-ra keresztelve bátorkodott "lemásolni"), ez a magcég meg 7 éve létezik...
 

Coldplay001

Active member
Hehe. Ezt a Dannyboyt azota is sokan keresik. Koztuk en is. :) azert ha talalsz valami forrast hozza akkor szolj nekem is pls. Allitolag mar senkinek sincs. :( Amugy meg en mar a nemzetkozi reszben is kerestem ezt a klont vagy magot de senkinek nincs mar. Anno nekem a legjobb fustom volt, nagyon intenziv es nagyon gyumolcsos. Azota is visszasirom :(
 

f2obsession

Active member
Most, hogy mondod, visszanéztem, Neked válaszoltam nemzetközin azzal a "subcool genetics" ábrával, mely alapján a jelenleg is palettán lévő Scarlet Queen nekem kb 75%-ban azonosnak tűnik a DannyBoy-jal.

De akkor már hamarosan kikeresem azt is, amiről ott is említést tettem, miszerint készül a DannyBoy2, csak nem kerül piacra, amíg a breeder jobbnak nem találja az eredetinél, bár ha benned is ilyen mély nyomot hagyott a strain, valószínűleg már magad is elolvastad.

https://subcool.com/danny-boy/

"We have just released in limited numbers a Dannyboy X Spacequeen hybrid I named Danielle, which will be a limited offering and is available now at Cannaseur.com. We are making Dannyboy 2 but the Taco male was lost and the new cross will not be released until I am satisfied its better than the original. "


Az a mennyiségű gyanta, az az illat, az az íz, az a brutál erős, mégsem "agyon vágós" high... No meg ami tápot annak bevettek a gyökerei, ahogyan azt lehetett hajttatni...

Very best ever.
 

Latest posts

Latest posts

Top