What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Cannabis mag beszerzés!

delag

New member
Sziasztok. Van aki az Royaltól rendelt? Két dolog érdekel. Van-e vám? Honnan érkezett a csomag és mi volt ráírva? A segítségeket előre is köszönöm.
 

Kukutyin

Member
Európán belül van a cég telepe, miért lenne vám? Ha közvetlen tőlük rendelsz, akkor eséllyel Barcelonából érkezik a csomag, és hatalmas kihajtható molinó lesz az oldalára ragasztva ami azt hirdeti, hogy te drogtermesztő akarsz lenni és mindenáron figyeljenek oda rád. Egyébként ezekre az RQS magyar nyelvű oldalán is találhattál volna választ a F.A.Q-n belül.
 
Meg is kaptam gond nélkül.Majd kiderül,hogy érdemes e Román barátainkat túráztatni e vagy sem.

Neked mennyi idő alatt jött meg? Nekem 2 hét volt legutóbb mikor rendeltem tőlük. Volt egy kör cream caramel autóm ami kicsit több mint 2 hónap alatt lejött. Brutál jó gyom lett illetve nagyon bejovos a füst. Fogok egy kört nyomni meg azért érdeklődöm.
 

delag

New member
Európán belül van a cég telepe, miért lenne vám? Ha közvetlen tőlük rendelsz, akkor eséllyel Barcelonából érkezik a csomag, és hatalmas kihajtható molinó lesz az oldalára ragasztva ami azt hirdeti, hogy te drogtermesztő akarsz lenni és mindenáron figyeljenek oda rád. Egyébként ezekre az RQS magyar nyelvű oldalán is találhattál volna választ a F.A.Q-n belül.

Hálásan köszönöm :):thank you:
 

delag

New member
Neked mennyi idő alatt jött meg? Nekem 2 hét volt legutóbb mikor rendeltem tőlük. Volt egy kör cream caramel autóm ami kicsit több mint 2 hónap alatt lejött. Brutál jó gyom lett illetve nagyon bejovos a füst. Fogok egy kört nyomni meg azért érdeklődöm.


Neked melyik szállítócég hozta? Érkezés előtt felhívott a futár?
 

delag

New member
DPD-t jelöltem és MPL hozta -.-
Csorogtek nem sokkal előtte!

Nekem nem volt jelölési lehetőség, csak hogy standard vagy super secret, support azt írta hogy nem mondja biztosra de más Magyar megrendelők dpd-vel kapták. Felőlem az Abszurdisztáni király is hozhatja, csak érjen ide :D
 

delag

New member
5 munka nap alatt megérkezett, DPD hozta.Rendeltem 3x3 magot és kaptam 5 db Royal Jack Autot. Hamarosan ültetés :)
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
[YOUTUBEIF]UNBKZ63sbig[/YOUTUBEIF]

e a izééé - - a izééééééémitulábáti hotta :D

picture.php
picture.php
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
öööö jókérdés, fogalmam nincs, de biztos, hogy kevesebbb, mint 14 nap

5-8 munkanapra saccolnám...
mondjuk malawi t már lehet nem fogsz kapni :D viszont van egy csomó új fajta is red russian meg miegymás
 
Last edited:
Üdv!
A Bushdokinál a rendelés ugyanúgy működik mint régen?
Még mindig annyira megbízhatóak?
Jó néhány évvel ezelőtt rendeltem tőlük,akkor minden tökéletes volt.
Előre borítékba pénzt nem éri meg küldeni,mert nekem lenyúlták a magyar postán.Mégis megkaptam a magokat tök ingyen!
 
Ja tesó,még mindíg!:good:
Sajnos a kiutazás nem jött össze,marad a rendelés,de attól meg nagyon parázom.Tudod,nevem,címem rajta a dobozon.Nekem nincs kit megkérnem,hogy rendelje meg helyettem egy másik címre.Nomeghát szerintem az régen rossz,ha más is tud róla.
 

Uzsidoboz

Well-known member
Nem értem miért remegitek túl névnek én irtam má rá cifrábnál cifrább nevet fizess Kriptóval kérd a szomszédhoz pl azt szólj neki elbaszták a neved stb szoljon ha jön ennyi.
ha már most ezen kattogsz mi lessz veled nyáron mikó a legintenzívebb a virág illata a meleg végett.
 

Latest posts

Latest posts

Top