What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Mi a baja a növényemnek?

Solon

Well-known member
Komolyan vízzel permetezted virágzás alatt? Tényleg érdekelne, hogy miért. Virágzásban az alacsony páratartalom kedvező, mert a párás közeg kifejezetten kedvező a gomba spóráknak, valamint alacsony páratartalom mellett a gyantatermelés is megnő. Csapvíznek ehhez nincs köze, csinálhatod desztvízzel is, ugyan ez lesz az eredmény. Akkor még egyszer, bár szerintem itt milliószor leírták már, virágzás alatt a páratartalmat alacsonyan érdemes tartani -50% rh alatt-, ha szeretnéd elkerülni a penészt.
 

baunty

New member
Sziasztok!
Most nevelek ket anyanovenyt es valami nem stimmel veluk.
nemreg rendesen atmostam mind a kettot 6.2ph-s vizzel es nem igazan segitett nekik.
AKW6XKp.jpg
wO6kr1Y.jpg
zOHUJEG.jpg
DpxqZ0q.jpg
 

Alanbrown88

Member
Ahha. Ezt whiped hol is tanácsolta? Mer nemhiszem...

Itt chaten.
Az is igaz kevès vizet kapott mostanában, szándèkosan nem akartam túllocsolni,de mostmár oda kell figyelni jobban.
A virágzós tápra visszatèrve, csak egy nagyon minimálisat kapott tegnap a chilinek szánt vízből.
 
Last edited:

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
palánta szakaszban nagyobb igénye van p,k ra mint n re. és az K hiánynak néz ki azért adjon hozzá virágzósból..
 

Alanbrown88

Member
palánta szakaszban nagyobb igénye van p,k ra mint n re. és az K hiánynak néz ki azért adjon hozzá virágzósból..

Kókusz palántanevelô kockában lett indîtva a mag.
Elkèpzelhető esetleg hogy mivel mèg nem kiterjedt a gyökèrzet,így nem tudja felvenni a sanából a tápanyagot?
Biztos ami biztos adok neki.
 
Last edited:

Alanbrown88

Member
Összevetve mindent,szerintem tápanyaghiány de felvehetősègi problèma miatt ès ez a túl savanyú ph miatt lehet. Átállok sima csapvízre. (Kap mèg egy kis keserűsót is)

... Azóta minden okè..
 
Last edited:

Latest posts

Latest posts

Top