What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

New Moderators for Hungary Forum!

Skip

Active member
Veteran
Please welcome the new moderators for the Hungarian forum, iwantmorebuds and WHIPEDMEAT.

Thank you two for volunteering to help out! :tiphat:

Since they are volunteers, please respect them as they are helping to keep this forum friendly and troll-free.

Use the "report post" function or PM either moderator if you see any posts that go against our forum guidelines.

The mods will be posting up more information in Hungarian to help you understand how IC Mag works.

We can also announce new Hungarian subforums are coming soon! :)

Hopefully someone will translate this. Thanks!
 

iwantmorebuds

Active member
Thank ya Skip and here we go:

Uj moderatorok a magyar forumon.

Kerlek udvozoljetek a magyar forum uj moderatorait iwantmorebuds es WHIPEDMEAT szemelyeben.
Koszonom mindkettotoknek az onkentes segitsegnyujtast.

Mivel mindketten onkentesek tartsatok tiszteletben a munkajukat, hisz segitenek baratsagos es trollmentes forum megtartasaban.

Hasznaljatok a report post funkciot vagy vegyetek fel a kapcsolatot privatban valamyik moddal ha valami olyat eszleltek ami ellene megy a forum etikettjenek.

A moderatorok posztolni fognak informaciokat a forumrol magyarul hogy segitsenek nektek megerteni hogyan mukodik az IC MAG.

Illetve szeretnenk bejelenteni hogy hamarosan uj magyar subforumok erkeznek!
 
Last edited:

Medicropper117

Active member
Hey Skip.
Thanks for making it official. Will help to get them respect for sure.....not from me tho but they'r already aware of that:laughing:
 

hungrowboy

Member
Gratula mindkettőtöknek! Iwantnorebuds remek munkat vegzel, jo kezekbe kerult a dolog legalabb valaki tenyleg foglalkozik vele, mar rafert foleg hogy krom miatt szemelyszerint nekem minden kedvem elment az oldaltol. Hajra jo munkat
 

Mr.NoName

New member
Kétszer szedték szét a "társaságot" úgy hogy 2 magyar oldalt is "töröltek"- Ne haragudjatok de ennek az Icmag magyar részlegnek nincs nagy jövője, minden komoly kertész elpártolt a naplózástól, nekem sem esett jól hogy több évnyi "mutogatás" után minden munkám odaveszett, amiből nem keveset lehetett tanulni... én is feleslegesnek érzem ezek után a postolást, most hiába jövünk azzal hogy az Icmagot nem kapják szét, vagy legalábbis itt nem lesznek olyan arcok akik kiveszik más alól a paplant... kevesen látogatják ezt a részleget, én meg már rohadtul lerágott csontnak érzem egy 3. fórum felpörgetését azzal hogy a "munkám" gyümölcsének megtermelését újból leadom. Lehet én állok hozzá szarul, de inkább az hogy már nem találjuk meg az öreg motoros membereket akik sokat adtak a dologhoz...

Üdv, Rush!
 

Medicropper117

Active member
Szia Rush,

Biztos vagyok benne hogy nem vagy egyedül ezzel. Személy szerint én is beleuntam abba h mindig ugyanonnan kell kezdeni. (Pedig én még az a generacio vagyok aki a kf-en kezdett el tanulni azoktól akik azt felpörgették.) Sajnos sok jövőt én sem jósolok ennek de amíg lehet, addig tartsunk össze.
 

dev.

Well-known member
Én személy szerint a magyar fórumokban nem láttam nagy jövőt, "törölve" lett, ahogy az várható volt. Nem a kf és a zk volt az első magyar fórum, amit láttam szétesni. Az "öreg motorosok" idővel vagy idetalálnak vagy nem, de pár év múlva az számít majd annak, aki éppen itt van. Igenis van értelme építeni ezt a fórumot, nagyobb jövőt látok benne, mint az eddigiekben.

Nem is értem miért nem naplózok, talán a következő körben...
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
szerintem egyáltalán nem az a lényeg, hogy a termesztésed naplózása örökidőkig ragyogjon..
fórum.. kommunikáció.. új emberek jönnek mennek.. a régi fórumokon is nagy volt az eltünök feltünök emberek száma.. nem értem rush miről beszélsz.. az évek alatt.. rengetegen jöttek mentek.. nem sok olyan embert tudok mondani aki végig kitartott amellett, hogy a fórum lényege megmaradjon és a lényeg pont a fejlődés.. az új emberek tanulása.. és egymás segítése

és nekem ne gyere azzal mennyi munkád veszett a fórumokba, hogy mennyi mindened veszett oda, mert nekem se egy két óra ment rá.. ami volt nincs.. viszont itt nem függünk magyarfórumtulajok akcióitól, nem adják el a fórumot a z emailekkel üzenetekkel együtt.. stbstb..
 
Last edited:

Mr.NoName

New member
Egyértelműen igaz az a része a dolognak Whiped hogy a fórum lényege a tanulás és a fejlődés, de volt egy társaság ami mondhatni "összetartott", imádtam a KF-t és nagyon szép "emlékeim" vannak a mai napig, annyira hogy egy laza joe mellett még a szemem is könnybe csordul :) . Viszont maga a hangulat és a társaság az ami sosem lesz a régi, volt egy közösség ami a "miénk" volt, és itt azt már nem találom meg újra sajnos... majd kiforrja magát a dolog itt is, de ugyanolyan egyértelműen nem lesz, azt a flasht már nem adja vissza semmi!
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
nem bizony, ezt ahhoz tudnám hasonlítani, amikor megvettem az unreal tournament 2004et :D
a mai napig ráz a hideg ha megnézem a fragmoviekat... de ha játszanom kéne már nem érzem azt hogy olyan mint volt régen..
egyébként, a "társaság magja" vagy hogy mondjam, elég sokan a mai napig nyomonkövetnek mindent itt is, csak nem vállalják fel.

viszont tüdő vagány most nézem az exkalapot berakta a fórumlinkjét
 

hungrowboy

Member
nem bizony, ezt ahhoz tudnám hasonlítani, amikor megvettem az unreal tournament 2004et :D
a mai napig ráz a hideg ha megnézem a fragmoviekat... de ha játszanom kéne már nem érzem azt hogy olyan mint volt régen..
egyébként, a "társaság magja" vagy hogy mondjam, elég sokan a mai napig nyomonkövetnek mindent itt is, csak nem vállalják fel.

viszont tüdő vagány most nézem az exkalapot berakta a fórumlinkjét

Ennek a forumnak a linkjet mar regebb ota betette en is nagy nehezen onnan talaltam ide!
 

iwantmorebuds

Active member
Én megértem a negativ erzelmeket a tortentek utan, de ahogy whip irta az emberek jonnek es mennek ezek utan is, vannak itt bujkalo tagok akik csak valamiert nem vesznek reszt egyelore a kozossegben. Es valoban itt kell a legkevesbe felni attol h egy tartalom elveszik hisz lathatod 2009es naplok is megvannk csak joparat toroltunk mivel nem lettek befejezve vagy el se lettek kezdve es csak zavartak az osszkepet.
Ez egy elismert nemzetkozi furom tessek neki egy eselyt adni :tiphat:
Minel nagyobb magyar tartalmat generalunk, annal konnyeben talalnak ide kertesztarsaink egy egy google tallt eseten pl :) es ha egy kezdo nagy nehezen idetalal az talaljon mar itt valamit :)
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
ennyi.. szóval ha van bármi amit ismeretanyagnak ide tudsz írni magyarul és még nincs itt.. akkor hajrá képzeld csak el rush, hogy ha itt lettünk volna már az elejétől kezdve eléggé sok cucc lenne már itt a magyar részen a kenderről..
de ahogy gubacs írta. próbáljatok olyan szavakat használnbi jópár témában vagy kommentben, amire feltételezhetően keres valaki aki kezdő, meg olyat is akár amire nem kezdő keres.. aztán majd lesz valahogy.
 

Dapk

Active member
Veteran
Whiped moderátor úr :D -ha valaki 8 v 10 éve azt mondja, hogy te mod leszel és nem troll, kiröhögöm
 

Dapk

Active member
Veteran
Én nayon örülök nektek -habár iwantmorbud-ot nem vágom még h ki, de ahogy látom jó helyen van :) Remélem majd hozzá tudok tenni valamit a forumhoz.
 

Medicropper117

Active member
Én nayon örülök nektek -habár iwantmorbud-ot nem vágom még h ki, de ahogy látom jó helyen van :) Remélem majd hozzá tudok tenni valamit a forumhoz.

Ne aggodj. Be fog mutatkozni hamarosan...biztos küld meztelen fotót neked is....majd meglatod:laughing: Igazi padavan, még olvasni is tud, sőt! Értelmezi és alkalmazza a hasznos dolgokat.
 
Top