What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

melyik magot vessem ezek kozul?

Coldplay001

Active member
szio mindenki.

legjobb lenne talan egy felmeres,szavazas,itt nem tudom h h kell.

tehat van par magom es mivel a barneys lsd rendkivul szarul fejlodik,elhataroztam h ultetek vmit helyette,ime a valasztek,bentre lenne a project.

a magok:


g13 labs -gigabud
blim bum seeds -sour diesel
humboldt seeds organization -blue dream
dinafem -white widow
barneys -red dragon
g13 labs -og13
th seeds -underdawg og

szoval irjatok batran h ki melyiket vetne es miert.
megegyszer :indoorba lesz.

koszi ha olvastad
 

Dapk

Active member
Veteran
kb potencia szerint sorban:
ud og
sd
bd
- a többiről nem vagyok jó véleménnyel -a feniteknek is csak a "genetikáját" ismerem ezektől a nemesítőktől még nem vsároltam
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
menj rá a bluedreamre, kevesebb macera lesz valami a köcsög og kkal, plusz nem véletlenül sikerfajta az ámérikánszkiak között, teljesen hülyebiztosnak mondható. és hatás is kiemelkedő
 

Coldplay001

Active member
most az van h en nem szivok mar egy ideje,haveroknak lesz inkabb,na meg a hobbi miatt csinalom. imadom nezni ahogy no,nah meg molyolni veluk :D mar csak azt varom h meglegyen az 50h szolas es mehessek neha csetelni is :D .. amugy koszi Whip az infokat.
 

Latest posts

Latest posts

Top