What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

CLU-48 / Lotus Larry F2 -SD like pheno- / top feed

what_can_there

Well-known member
A tci panelt fogom hasznalni, cobom nincs. 460 w tci kontra 1000 w hps. A panelek alol nyaron lejott 1 g/w, pedig kozel sem voltak optimalisak a korulmenyek.
 

Dapk

Active member
Veteran
Kíváncsian várom! Ez a kör szinte biztos nem lesz g/w de ez nem a led hibája -habár, én olyan szar vagyok ebben a szemre tippelésben, h mióta kertészkedek azóta nem sikerült 1x-se még csak a közelébe se tippelnem :D
És mi a véleményed neked személy szerint a led vs hps illóolaj-gyanta kérdésben?


Amit én még észrevettem, de nem merek ezzel előhozakodni míg nem csináltam még1 hps-es kört ezzel az egyeddel, h mintha más illatok dominálnának, minden ugyan úgy jelen van, de inkább lime mint a szar szag dominál -no de nem beszélek a levegőbe, majd kiderül ez is.
 

what_can_there

Well-known member
Nekem is az a tapasztalatom, hogy masok az aromak, sot a gyanta jellege is, de biztosat majd akkor, ha lement 1-2 side-by-side teszt. A jelenlegi kertbe seedsman widow-t is tettem, szoval lesz valamennyi osszehasonlitasi alapod.
 

Coldplay001

Active member
na kivancsi leszek erre en is. 1kw HPS azert mar sut rendesen... hova postolod majd ? ide vagy nyitsz egy masik naplot? respect!
 

Dapk

Active member
Veteran
No hát ez most már tényleg az utolsó up! Leállt az ivászatról, EC-t ma -most- levettem (0.8) uccsó tápkeverés
kb még egy hétig hagyom





picture.php



picture.php



picture.php
 

Solon

Well-known member
Szerintem meg inkább büdös! Biztos, hogy túlságosan ragacsos is, ultra derm kell kézmosáshoz. Én a helyében kidobnám az egészet úgy, ahogy van, és átküldeném magamnak a kuka pontos helyét. Dobd ki, ez úgy szar, ahogy van.



Követelem a száraz gubáról a képet! :D
 

Dapk

Active member
Veteran
Köszönöm, Köszönöm!

"Micsoda remek közönség"



ui: kapsz képet te beteg nekrofil állat
 

dev.

Well-known member
Tényleg hasonlít a sd-re, nagyon szép, kár hogy szagot még nem visz a zinternet, nagyon megszopkodnám a dzsókert mi ebből keletkezik.
 

Dapk

Active member
Veteran
Tényleg hasonlít a sd-re, nagyon szép, kár hogy szagot még nem visz a zinternet, nagyon megszopkodnám a dzsókert mi ebből keletkezik.


Amúgy tudom faszság -meg eléggé életlenek az emlékeim- de hps alatt jobban hasonlított :D -kurvára várom mit mutat majd ismát hps alatt, ez napló nekem is jó, h el ne felejtsem milyen is volt!


A hatásról meg annyit, h -ezt nyílván még nem próbáltam- de én a chem leszrámazottakat tartom a legbetegebb legdarlásóbb témáknak így a 2000-es években -chemdog, sour d, og, gg4 stb stb stb mind-mind chemdog ivadék és habár sok körülöttük a hype, de nem véletlenül. Nagyon mutatósak és egy-egy jó pheno minden eddig általam szívott témánál erősebb/izgalmasabb. Mert van hasonlóan potens indica mint pl a dc vagy pánikrohamot idéző sativa, de egyik se ennyire összetett és komplex/

Na ennyit a chem felszopásról, ajánlom mindenkinek akinek nem feltétlen a termés mennyiség az első és akinek van ideje egyedszelektációra és idegei az elbaszott szar testalkatra, tápzabálásra és a többi ezzel járó nyűgre.
 
Last edited:

Dapk

Active member
Veteran
232w-ről 210+ lett a vége (inkább 220, de nem akarok túlzottan felfelé kerekíteni mert így is nehezen hiszem el :D )
Hatása baszott kemény darálás, elszívód és reménykedj h közel az ágy… /testremegés, szembehúzás, heherészés stb
Engem 3 napra kivett a életből, teljesen alkalmatlan voltam a hétköznapi feladataim ellátására -az igazsághoz az is hozzátartozik, h 3 hónapja „tépőzárazom”
íz/illat = kb egyforma, szagolva és szívva is: fenyő, pincés krumpli, lime, mentol


Vonjuk le a konklúziókat:
Az első és igazán meglepő a termésmennyiség volt; 210-220g egy ennyire nem termésmennyiségre kihegyezett szituból -sehogy nem tréningezett, semmit termő növényről- több mint jó. Úgy gondolom, h 300g simán teljesíthető rendes körülmények között erről az egyedről ebben a rendszerben -ami nagyon jó.
A másik meglepő dolog pedig az íz/illat/hatás volt amire igazán akkor izgultam fel mikor leszedtem ugyan ezen egyed kinti termését, ugyanis kb hasonló szaga és íze és kb ugyan olyan a hatása is
/aki csinált már kint is bent is ugyan azon fajta ugyan azon egyedéről kört az tudja, h mekkora különbségek vannak hps alatt és napfényben termett portéka között illat és hatásban. Azt nyugodtan ki lehet jelenteni, h a hps alatt termett virág nem tudja azt az illat-íz-hatást hozni mint egy kinti még akkor sem ha a hps alatti virág potensebb/
Szóval kaptam egy nagyon komplex illatú/ízű virágot ami olyan nagy spektrumban fedi le ezt a területet mint egy kinti és aminek olyan szépek a rügyei mint egy vízkultúrában nevelkedettnek -hiszen abban nevelkedett és azt szerintem még a legádázabb bio-matyi se tagadja, h a legszebb küllemű termés az vízkultúrában terem.


A hps vs led párharc eslő meccsét nálam most a led nyerte! Száradás, szívás és a kinti növény szüretelése előtt, még azt mondtam volna, h az első meccset szoros pontozásban nyerte, de így azt kell mondjam kiütéssel.


A hps amiben más -és talán jobb- az a rügyek tagoltsága, ami végett talán látványosabb lehetne, de nem az -napokon belül felteszem a képeket is csak mint mondtam nem vagyok túl cselekvőképes mostanság :D


A következő 3 hónapban több fajta fog futni led alatt és hps alatt is lesz ez az egyed; és led alá is próbálok nagy termőt tenni -egyelőre úgy néz ki h kali mist Citrus fenoját teszem nagy termőnek -vagy elrepülők a forró Kolumbiába hobbihoz és elhozom a WW-t-, a kali mango/indica/ fenoját csak úgy mert szeretem, meg ebből a larry-ből még lepróbálom a „iszonyat” fenót.


Kössz Tüdő!
 
Szèp napló ! Kérhetnék én is valami linket hogy honnan vetted a kereket? És milyen meanwell-t használsz hozzá ?
 

Snypie

Active member
A péti micromixről írnál pár sort, hogy miért is, hogyan használod? Elvileg a csapvizedben és a Fertiben van elég mikroelemsor, nem?
 

Tauberbischofs

Active member
232w-ről 210+ lett a vége (inkább 220, de nem akarok túlzottan felfelé kerekíteni mert így is nehezen hiszem el :D )
Hatása baszott kemény darálás, elszívód és reménykedj h közel az ágy… /testremegés, szembehúzás, heherészés stb
Engem 3 napra kivett a életből, teljesen alkalmatlan voltam a hétköznapi feladataim ellátására -az igazsághoz az is hozzátartozik, h 3 hónapja „tépőzárazom”
íz/illat = kb egyforma, szagolva és szívva is: fenyő, pincés krumpli, lime, mentol


Vonjuk le a konklúziókat:
Az első és igazán meglepő a termésmennyiség volt; 210-220g egy ennyire nem termésmennyiségre kihegyezett szituból -sehogy nem tréningezett, semmit termő növényről- több mint jó. Úgy gondolom, h 300g simán teljesíthető rendes körülmények között erről az egyedről ebben a rendszerben -ami nagyon jó.
A másik meglepő dolog pedig az íz/illat/hatás volt amire igazán akkor izgultam fel mikor leszedtem ugyan ezen egyed kinti termését, ugyanis kb hasonló szaga és íze és kb ugyan olyan a hatása is
/aki csinált már kint is bent is ugyan azon fajta ugyan azon egyedéről kört az tudja, h mekkora különbségek vannak hps alatt és napfényben termett portéka között illat és hatásban. Azt nyugodtan ki lehet jelenteni, h a hps alatt termett virág nem tudja azt az illat-íz-hatást hozni mint egy kinti még akkor sem ha a hps alatti virág potensebb/
Szóval kaptam egy nagyon komplex illatú/ízű virágot ami olyan nagy spektrumban fedi le ezt a területet mint egy kinti és aminek olyan szépek a rügyei mint egy vízkultúrában nevelkedettnek -hiszen abban nevelkedett és azt szerintem még a legádázabb bio-matyi se tagadja, h a legszebb küllemű termés az vízkultúrában terem.


A hps vs led párharc eslő meccsét nálam most a led nyerte! Száradás, szívás és a kinti növény szüretelése előtt, még azt mondtam volna, h az első meccset szoros pontozásban nyerte, de így azt kell mondjam kiütéssel.


A hps amiben más -és talán jobb- az a rügyek tagoltsága, ami végett talán látványosabb lehetne, de nem az -napokon belül felteszem a képeket is csak mint mondtam nem vagyok túl cselekvőképes mostanság :D


A következő 3 hónapban több fajta fog futni led alatt és hps alatt is lesz ez az egyed; és led alá is próbálok nagy termőt tenni -egyelőre úgy néz ki h kali mist Citrus fenoját teszem nagy termőnek -vagy elrepülők a forró Kolumbiába hobbihoz és elhozom a WW-t-, a kali mango/indica/ fenoját csak úgy mert szeretem, meg ebből a larry-ből még lepróbálom a „iszonyat” fenót.


Kössz Tüdő!

Gratula és kösz mindenki nevében.
 

Dapk

Active member
Veteran
A péti micromixről írnál pár sort, hogy miért is, hogyan használod? Elvileg a csapvizedben és a Fertiben van elég mikroelemsor, nem?


Hogyan: 0.5ml-1ml / 10L -hiány esetén a normál adagolás 1ml/1L
Miért: meggyőződésem (tehát fingom nincs róla), h számít gyanta/íz/illat szempontjából, illetve nagyon tetszik, h szép bordó lesz tőle az oldat :D




Gratula és kösz mindenki nevében.


:tiphat: köszönöm!




Edit: este szállítom mumifikálódott prosti képeket!
 
Last edited:

Snypie

Active member
Hogyan: 0.5ml-1ml / 10L -hiány esetén a normál adagolás 1ml/1L
Miért: meggyőződésem (tehát fingom nincs róla), h számít gyanta/íz/illat szempontjából, illetve nagyon tetszik, h szép bordó lesz tőle az oldat :D


Én is vmi ilyesmire gondoltam, köszi az infót.
Még azt szeretném kérdezni, h ez megy elsőnek a tankba, ugye? Majd kálivízüveg + ferti + CaN.


Illetve pontosan erről a termékről van szó?
https://www.gazdabolt.hu/mikroelem-mutragya/2193-mikromix-a-szolo-gyumolcs-oldat-1-l.html

[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]RN550447007GB[/FONT]
 

Dapk

Active member
Veteran
Ezt a kelát képző hatása miatt kérded?

Amúgy én a legvégén rakom az oldatba, nagyon prózai oknál fogva, mert előtte megmérem cseppel a ph-t ugyanis utána már nem tudom :D
-igen a linkelt készítményről beszélünk
 

Snypie

Active member
Nem, én a kicsapódásra gondoltam. De rájöttem, h hülyeség, mivel a mikróelemek nem tudnak reakcióba lépni semmivel.
 
Top