What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Segitség 2 hetes autok sárgulnak!!!

nagyonkezdogrow

New member
Nem baj, igy lesz, mert igy elférnek. Amúgy 9 növénynek megvan a negyedik levélpárja ők jól érzik magukat. Két probléma volt, a virágföld csak 5.5-6 ph-s, és nem kevertem el semmivel szal elég szar a föld, de esővizzel öntözök igy az egyenliti, más megoldás nincs igy csoroként. A második probléma a túlöntözés volt, eléggé megviseli őket az öntözés a föld miatt de 3 naponta öntözök, enyhe tápszerrel. 1 növény meghalt eddg, 2-3 nagyon kicsi levelüek, többi 2 levélpáras, 9 növény meg 3-4 levélpáros, és 10 centisek lassan. Szal legalább 5-10 növény sztem meglesz a kintlétre, addig nem ültetem ki mig 30 centisek lesznek, sztem jobb igy, egyébként ja love-olom őket de már nincs mit tenni. :S:huggg::laughing::peacock::moon:
 

Solon

Well-known member
HEHH, Mi van? Ez lenne az első kérdésem,de a mondandódból semmi nem derül ki, képet nem töltöttél fel, ez így elég érdekes. Tulajdonképpen te mit is szeretnél elérni ezzel a naplóval? További kérdések: Ha szar a föld ph értéke miért segítene rajta, ha esővízzel locsolsz?-az esővíz ph értéke 7.0, nincs benne oldott só, ha szar a közeg ph-ja semmit se változtat rajta- Ha megdöglik egy növény, akkor kurvára szarul csinálsz valamit és nem, nem jó, és nincs rendben és nem így lesz jó, nem gondolod? Kiültetés? Baszod, augusztus 23 van. Már a Szent István kenyeret is megettük, ami az idei búza szüretből volt. Hova akarsz és mit kiültetni?


Tök jó, hogy ennyire lelkes vagy. Már csak egy kis tudással kéne megtáplálni a lelkesedésed és akkor tök pozitív évet zárhatnál.
 

nagyonkezdogrow

New member
HEHH, Mi van? Ez lenne az első kérdésem,de a mondandódból semmi nem derül ki, képet nem töltöttél fel, ez így elég érdekes. Tulajdonképpen te mit is szeretnél elérni ezzel a naplóval? További kérdések: Ha szar a föld ph értéke miért segítene rajta, ha esővízzel locsolsz?-


Mostmár semmit, mert megyeget valamennyire a dolog, ez az első termesztésem. Jövőre esetleg, nagyon esetleg ha megint nevelnék akor már kavicsos földbe ültetek, 6,5 ph-val. A ph szar, 6,0-6,5 kell a gandzsának, de a föld 5,5ph-s. Az esőviz 7ph-s, ezért talán enyhiti egy kicsit, nincs mit tenni, nincs pénz semmire. Szal sok sikert, kösz a kritikát tényleg :dance013:
 

Latest posts

Latest posts

Top