What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

RQS-Northern Light elsőköröm

pecas85

Member
Hát egyre inkább úgy vagyok vele nem hiány hanem túl táp. Majdnem 3hétig nem voltam itthon,korház miatt. A párom gondozta őket lehet össze keverte a palckokat vagy a trágyából tett többet csak nem meri bevallani. :yay:
Teszek ma fel képet valaki tudna majd segíteni megköszönöm nagyon!
 

hobbi ur

Active member
Hát egyre inkább úgy vagyok vele nem hiány hanem túl táp. Majdnem 3hétig nem voltam itthon,korház miatt. A párom gondozta őket lehet össze keverte a palckokat vagy a trágyából tett többet csak nem meri bevallni. ��

bruhaha, ráhagytam én is a Drágára, aztán kimaradt meggy alszeszt töltött a tankba hahhhhahaha!!!! meg is döglöttek a pokkolbavezetőútis jószdékkalvan kikövezve
 

pecas85

Member
Hehehe ne is mond el tudom képzelni a szitut!:)
Két képet felrakok amiről biztos kiderül mi a baj. Eddig nem volt gondom. Sajnos EC mérőm nincs.
 

pecas85

Member
Mennyi enni/innit adsz nekik milyen időközönként?

A tápos oldatom 0,8g/l a Volldünger Linz-ből. Az elmút időszakban állítólag minden 2. öntözés evvel ment ezt leszámítva fioncseréltvíz-csapvíz 50-50% ban. Öntözni átfolyatom nagyon kicsit ami marad az alátét alján megy vödörbe és ki van öntve. Öntözni átlag 3napont vagy ha a cserép súlya már nagyon könnyű.
 

pecas85

Member
Kiszívásom így néz ki. A cooltube után van bent egy csőventi ami szívja kifelé a levegőt előbb a szénszűrön majd a cooltubon keresztül. Alul nyitva a csőnyílás azon pedig áramlik be a friss levegő. A szénszűröm Prima Klima márkájú.


Azt akartam már kérdezni, hogy milyen szenszűrőd van? Tudnál dobni képet a kiszívásról?
 

pecas85

Member
Egy kis állapot jelentés. Most így állok. Ma kaptak flust én ahogy számolom kb 10-14 nap van vissza de majd kiderül. Tápot már nem nagyon akarok nekik adni.
 

Overdose

New member
Szép, kíváncsi vagyok, hogy mi lesz belőle. :D A képek alapján elrontani már nem tudod, max a korai aratással! Hajrá! :D
 

pecas85

Member
Hát igen ettől tartok kicsit. Szereztem egy jó nagyítót de nem lesz könnyű eltalálni így sem pontosan első körben. De majd csak lesz valahogy eddig is eljutottam.
 

pecas85

Member
Hát most szinten vagyok nem akarok hüvelyeséget írni. De kb 70cm lett a két mgasabb. 4 van mind a négy más fenora hullott szét van 2magas kb. 70cm egy 40cm egy meg 50cm
 

pecas85

Member
Én lassan köröm végéhez érek. Kedden lenyesem őket. A napló elég információ hiányos lett, ez betudható a megváltozott életvitelemnek. Következőbe ennél biztosan nagyobb figyelmet fogok szentelni. Végén volt egy táphiányom de ez maradt is csak kisebb mértékben. De inkább kicsit legyen éhesek mint szétégjenek. Tegnap kipróbálásra került két nap száradás után egy kis darab. Első volt ami nem utcáról szerezett mottából lett, hát ültünk is jó darabig és pislogtunk is rendesen,amire össze szedtük magunkat. :biggrin:
Első körnek nem tünnek rossznak, a trénig hiányának hibáját többé nem követem el az biztos.
Jelenleg így festenek vágásra várva :biggrin:
 

pecas85

Member
Meg meg 2őt kedden vágtam le 2 tegnap este. Szépen száradnak a sátorban felkötve. Majd ha már jók lesznek megírom mennyi lett,de túl sok nem számolok.
 

Latest posts

Latest posts

Top