What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

RQS WW-k a kezdo kezei alatt.

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
ec mérő nélkül, mi alapján mondja meg, hogy ettek vagy párologtattak ? erre kiváncsi lennék
 
jó lesz ez ec mérő nélkül is... csak jobban kell figyelned. ha még a párát is fel tudod tolni 90 rh%körülire meglepődsz mi fog történni

Furcsallom ezt a 90%-os rh-t, de mar fel is toltam amennyire csak tudtam. Kb 80-85% jelenleg kivancsi leszek ra. Amugy mi fog tortenni? :D
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
virágzás első két hetéig maximum, utána a párát veszed lefelé, a végére 40-50 közöttire
nyomass mán egy képet majd, mit ugrottak
 
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 
Latszik mit tesz a rutin meg a sok sok kor :D koszi a tippet WHIPEDMEAT!

Jottem egy kis erdekeseggel... Van valakinek valami otlete erre az apro jelensegre ami a level vegeken jelenik meg? Feheres szurkes apro foltok... Penesz?

picture.php
 
Udv mindenkinek!

Tovabbra is rendben nonek nincs semmi jele semmi szokatlannak. Csak bokrosodnak eleg kemenyen. Ha eltavolitok 1 max 2 levelet mennyire erzik meg? Kiheverik gyorsan? Brutal nagyok a levelek es takarjak az uj hajtasokat....

Peace
 
Udv Growerek!

Kis info merre jar a dolog. 3 nappal ezelott volt egy tank csere. Grobol kaptak 40L-hez 40ml-t, Bloombol 26ml-t ws a Microbol 15ml-t.
Kicsit megritkitottam a leveleket mert nagyon suruen voltak mar a levelek es takartak az uj hajtasokat. 3 noveny toppolason esett at par nappal ezelott. Jelenleg kuzdes van a rh-val mert nem nagyon akar lemenni semmi es senki kedveert. 65-75 % kozott mozog.

Peace

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 
Udv mindenkinek!

Tegnap ismet egy vizcserere kerult sor:

  1. Gro: 15ml
  2. Bloom: 45ml
  3. Micro: 30ml
40L vizhez lettek adva. Ph szokasos 6.0-ra van belove. Ec meg mindig ismeretlen. Plusz ma egy kis level ritkitason vettek reszt.
Nagy oromomre elkezdodott a viragrazas, mar megvannak az egyrtelmu jelek es mind a 6 lny amugy.

Kellemes Unnepeket mindenkinek es bo termest jovore.

picture.php
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
jó kis bozót lett XD javaslat : állítva rakj be oldalra fénycsöveket :D ha van időd szórakozni vele,

jah a levelek végén meg az vízkő :D
 
Last edited:
jó kis bozót lett XD javaslat : állítva rakj be oldalra fénycsöveket :D ha van időd szórakozni vele,

jah a levelek végén meg az vízkő :D

Most mar nem hiszem hogy barmi nagy extrat fogok veluk csinalni. Csak szepen jojjenek le es vegre szivhatok egy jot. Remelem lejon belole kb egy 0.5g/w mennyiseg. Kicsit sok volt a para amikor kaptak a 95%+ ot :)
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
de látod meghálálták, a világítást azért mondtam, mert iszonyatosan egyben vannak az elnyomottaknak alig van fény :D a dominánsabbak itt is elnyomják azt amelyik nem bírja a tempót...
 
de látod meghálálták, a világítást azért mondtam, mert iszonyatosan egyben vannak az elnyomottaknak alig van fény :D a dominánsabbak itt is elnyomják azt amelyik nem bírja a tempót...

Abszolut latom es nagyon jo otlet amit mondasz koszonom, magamtol nem jutott volna eszembe de sajnos leginkabb a koltsegvetes mar tulon tul atleptem majd esetleg egy kovetkezo korben, es akkor mar nem 6-tal fogok menni mert igy nagyon kemeny hering party van a satorba. Max 3 lesz es trening 1000-rel. Most jelenleg a sima gond mentes kor dominal nalam plusz legyen valami a kis tarsolyomba :biggrin:
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
akkor annyi, hogy kb 3-5 részletben fogsz szüretelni.. de az biztos, hogy lesz mit égetni

ami el van nyomva le lesz maradva, de amint kivágod az agresszíven vegelők felső részeit.. .. a maradék egyre jobban teret nyer, érdekes lesz..

bár ezeket még most is lehálózhatnád, hajthatnád, kötözhetnéd, törhetnéd stb stb egy szintre
 
Last edited:
Top