What's new

Zene nélkül mit érek én?!

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🍆 Special 🍆
csak az egyenlségjel utáni részt rakjad a kódba

watch?v=EKhtdGFWGiA&list=RDrIf


csak amit pirossal kijelöltem
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🍆 Special 🍆
csak engem kap el az érzés, hogy gyomronrúgjam, az ilyen szófordulatokat alkalmazókat ? :D




[youtubeif]wsk6evCGjBE[/youtubeif]


kösz, jól vagyok!
nem vagyok, az urad, ha az lennék nem sziáznál.. :D
source.gif
 

Solon

Well-known member
Mi bajotok a királlyal? :D


Nesztek, orosz luvnyák, putyler régen jobban tolta, Jelcin után még hagyta pár évig a dolgokat. Régen is beteg volt a világ, mára legalább kiüresedett.


[youtubeif]k5VeXBQ2BWw[/youtubeif]


[youtubeif]SUoXhUizi4Q[/youtubeif]


Jah, közbe itthon:
[YOUTUBEIF]2klQ8fGXAnA[/YOUTUBEIF]


Hogyapicsába ment ez ennyire félre?
 
Last edited:

Széklet Nagyúr

Active member
Mi bajotok a királlyal?


Én amúgy elsődlegesen nem dzsimitől hánytam, hanem az emberektől akik imádták


Régen is beteg volt a világ, mára legalább kiüresedett.

Hogyapicsába ment ez ennyire félre?


A nagy kényelem alhülyítette az embereket, a politika meg ( vállalati vagy kormány, már egykutya, hitler papa elmorzsolna egy könycseppet, ha látná milyen jól eltanultak tőle mindent ezek az újkommunisták ) kimosta az agyukat és indeki lement robotba, és gépiesen próbálnak megfelelni, önálló megoldások nélkül, lényegében a mai eber olyan, hogy ha kommunikáltál az egyikkel, akkor akkor kábé az ország összes többi hülyéjével is beszéltél egyúttal,
Valóban kiürült az ország, zéró köze nincs ahhoz a helyhez ahol felmőttem, pedig földrajzilag ugyanott van, de itt nagyjából vége a hasonlóságnak.
Eltűntek a közösségek, ahogy az oszlopos tagjai szépen-lassan egyenként eltünedeztek, elmentek, pl.: a különböző bácsik, nénik akiknek napi szinten jónapottal és csókolommal köszöntél és nem néztek komplett elmebetegnek ezért
- a régi picsák akiknek folyamatosan ment a rajoskodás- a haverok akikkel együtt parodizálzátok ki a világ brutális komolyságát - osztán a helyükre meg jött és mindent megölt, eltorzított vagy elűzött a plitika.
Maradtak még azért elszórtan régi arcok meg néhány elkülönült csoportosulás, ilyen egy-két minatűr univerzum ahol még van élet és emberként funkcionálhatsz, de bödüs egy gépies programozott mű-kamu-propaganda-virtuális robot világ köszönt ránk, egy igaz sötét kor ami sajnos nem fog javulni a mi generációnkban.
Lassan már földalatti mozgalmat kell alakítani azért, hogy valahogy, valahol egészséges ember módjára funkcionálhass gépies, kannibál hajlamú félkegyelműek nélkül.

[youtubeif]MYAkmvNqpNs[/youtubeif]


you_may_live_to_see_manmade_horrors_beyond_your_comprehension_438168.png
 

Solon

Well-known member
A karanténra való tekintettel iderakok két vidám zenét, úgy se tartja be senki.

[youtubeif]FzJEJ-nVKSk[/youtubeif]


[youtubeif]4j-88fi9MR0[/youtubeif]
 

Latest posts

Latest posts

Top