What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Magrendelés és vásárlás

dev.

Well-known member
Utoljára skynetre pöttyöltem, de talán ups is hozta már, nem emlékszem. Szerintem mindegy.
 
hali!
volt wájtwídom a románoktól, meg is voltam vele elégedve, de kipróbálnám egy másik magbanktól is ahonnan van jó tapasztalat. Ha tudnátok ebben segíteni, azaz javasolni valakit az király lenne ! ( meg még a white russia is érdkel) köszi.
 

f2obsession

Active member
hali!
volt wájtwídom a románoktól, meg is voltam vele elégedve, de kipróbálnám egy másik magbanktól is ahonnan van jó tapasztalat. Ha tudnátok ebben segíteni, azaz javasolni valakit az király lenne ! ( meg még a white russia is érdkel) köszi.

"Az én időmben" WW-ből egyértelműen a Green House Seed Co. verziója volt a sláger (igaz, egy szelektált klón forgott közkézen). Erre talán majd mondanak aktuálisabbat itt. White Russiant viszont én ma is határozottan a Serious Seeds-től rendelnék, ha a legjobbat akarnám. Ráadásul a Serious seeds árul regulart-t is a WR-ből, ami úgy látom ma már ritkaság számba megy.

Én olyan kellemeset csalódtam a Seedsmafia-ban, hogy egyelőre maradok.
 
Sziasztok!
Lehet tudni valamit a Bushdokiról?
Rendeltem 1 csomagot 2 napja,de semmi visszajelzés vagy valami.Előre utaltam a pénzt Mastercarddal ahogy szoktam.
Próbáltam a magyar srácot hívni,de nem volt elérhető.
 

Solon

Well-known member
Neked nem tűnt fel, hogy valami gond van az osztrákoknál? Esetleg Európában? Szerintem még várj pár napot. Hetet. Hónapot. Reméljük nem évet kell...
 

MeszarosLorinc

Active member
Neeem kell beszarni. Én szerda este rendeltem, péntek este már Alsónémediben volt a csomag.
 

Attachments

  • nemfélünkésnemfazunk.jpg
    nemfélünkésnemfazunk.jpg
    73.7 KB · Views: 24

Solon

Well-known member
Én jövő héten fogok majd rendelni, és már tegnap megjött. A legfontosabb, hogy MINDMEGHALUNK!4!
 

Széklet Nagyúr

Active member
Az OASEEDS még kongói robbanfosás idején is szállít 10/10 .
Meg az ajándék magokkal se szűkmarkúskodnak. :skiiing:

Felső sor a randelt magok :
White widow - SEEDSMAN ( mer aztolvastam ez jó satívás verzió )
Blue Dream - HUMBOLDT
Blue Cheese - BUDDHA SEEDS
Golden Tiger - ACE

Alsó sorban meg az ajándékok :
Three Blue Kings - HUMBOLDT
Critical Kush - Nemtom milyen, szerintem az oaseeds saláyt verziója
Cinderella 99 - szintúgy
Lemonchello Haze - SEEDSMAN


picture.php
 

MeszarosLorinc

Active member
:woohoo: dp nagyon elszallt a feminizalt magjaival.. Remelem jok lesznek... Ennyi penzert mar...

Think big-et kb azóta ültetek mióta van, últimétet meg idén harmadjára. Nagyon jól hoznak, nincs 86 phenojuk, hatásra kielégítőek (csúnya, idegen szóval: könnyen eladhatóak). Amúgy ha emlékezetem nem csal, 5-6 évvel ezelőtt is ugyan annyiba kerültek az akkor már meglévő fajták, mint most. Csak a forint gyengült picit, de szerintem még így is jobban élünk mint 4 évvel ezelőtt.:biggrin:
 

Solon

Well-known member
Hááát nem tudom, én 2012 óta veszegetek a DP-től, pár éve már nem vettem, most ránéztem az árakra. Gecire elszálltak. 35 euro 3 fem. mag? Én ezt még 12.5 euróért vettem anno. Persze, hogy mindenki jobban él, mint 4 éve, hát nincsenek migráncsok. Ahmed a HR-en se látott egyet se, Amir se a termelésen, Ali se a büfében. Xian Jang meg nem értette a kérdésemet, szóval vele nem számolnék. Azé kíváncsi leszek mennyire teljesít jól az ország, ha nem csak közpénzből állított kartonpapír ellenségekkel kell küzdeni, hanem valós problémákkal, úgy hogy nem támogat a konjunktúra. Ha nem támadna minket Soros már rég levertük volna Brüsszelt.
 

MeszarosLorinc

Active member
Hááát nem tudom, én 2012 óta veszegetek a DP-től, pár éve már nem vettem, most ránéztem az árakra. Gecire elszálltak. 35 euro 3 fem. mag? Én ezt még 12.5 euróért vettem anno. Persze, hogy mindenki jobban él, mint 4 éve, hát nincsenek migráncsok. Ahmed a HR-en se látott egyet se, Amir se a termelésen, Ali se a büfében. Xian Jang meg nem értette a kérdésemet, szóval vele nem számolnék. Azé kíváncsi leszek mennyire teljesít jól az ország, ha nem csak közpénzből állított kartonpapír ellenségekkel kell küzdeni, hanem valós problémákkal, úgy hogy nem támogat a konjunktúra. Ha nem támadna minket Soros már rég levertük volna Brüsszelt.


Az ujak mindig dragabbak cinderella tavaly vagy talan tavaly elott jott ki az aze ennyi. De pl 2012 ben a 7db os TD az ugyanannyiba kerult mint most erre fixen emlekszem. Draganak draga de ez lenne az utolso amin eszembejutna sporolni no meg a kozeg. Ha nem tamogat a konjunktura akkor szokott gyunni a kormanyvaltas ez az elmult 30 ev tapasztalata de 2022 ig meg azert van ido. Ha nyaron a meleg miatt lecseng a korona mizeria ujraindulhat a 3. negyedevben a gazdasag. De majd meglassuk addig meg sok viz lefolyik a dunan.
Addig is itt egy tavalyi kep a zome think big es ultimate:
 

Attachments

  • B6FF553F-94BB-49DB-8715-5E47C1C5B8E9.jpg
    B6FF553F-94BB-49DB-8715-5E47C1C5B8E9.jpg
    142.4 KB · Views: 27
Last edited:

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
a blueberry olcsóbb lett mint 15 éve volt???



10 feminizált
10,00 €
99,95 €





10 hagyományos
7,00 €
69,95 €
 

Solon

Well-known member
Én nem tudom. Olcsóbb lett? 2006-ban Orange budot vettem, akkor volt a 10-es fem. pack 35 ejro. Most 75 a DP-nél. Ez nagyon megmaradt, mert a bank lerángatott utalási költség címén 20000 ft-al, azért a 10 magért. Néztem a power plant-et is, a reg. és a fem. mag ugyan annyi. Ezt se értem...
 
Top