What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Grow Box Design

gRazzy

Member
Bocs, ha faszságot mondtam, nem autoztam még, de úgy láttam, még a 20/4-et is szokás levenni 18/6-ra virágzáshoz autoknál...

En egy alkalom kivetelevel, 20/4-el toltam le az osszes viragzast autoknal, szerintem nem sok kulonbseg van 20/4 es 24 kozott, es en ugy tanultam anno a nagyoktol hogy a novenyeknek is szukseguk van pihenesre (sotet idoszak) az optimalis fejlodeshez.
 

Solon

Well-known member
Mit jelent az a nem sok különbség? És mi volt termesztve 20/4 és 24 megvilágítás alatt?
 

gRazzy

Member
Mit jelent az a nem sok különbség? És mi volt termesztve 20/4 és 24 megvilágítás alatt?

Nalam evekig SS Cream Mandarin es Cream Caramel ment /es meg fog is :) / szoval csak errol a ket fajtarol tudok nyilatkozni.
90x90-en 400w alatt szinte mindig ugyanannyit hoznak (~120-140g/noveny), ha jol emlekszem pont azert alltam vissza 20/4-re mert nem lattam szembetuno kulonbseget.
 

DTales

Member
Egy 30x30x155(140?) es boxba milyen növényt javasoltok? Természetesen terméshozam és magas THC szint el?ny :)
 
Top