What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Infók, kérdések a fórumról

DooLhof

Member
Hali,

A naplók amik az előző oldalon voltak megvannak még? Nem lehet áthelyezni valahogy erre az oldalra? Épp írtam egyet és akartam volna updatelni, erre az egész oda jelen állás szerint :/
 

iwantmorebuds

Active member
Hali,

A naplók amik az előző oldalon voltak megvannak még? Nem lehet áthelyezni valahogy erre az oldalra? Épp írtam egyet és akartam volna updatelni, erre az egész oda jelen állás szerint :/

Egyelöre folytasd itt a naplod, tobben ezt fogjuk tenni ;)
 
Rákérdeztem hogy lefordíthatjuk-e az oldalt magyarra (hisz van román is...:laughing: ) ha engedik akkor ki segítene benne? Gondolom króm az első jelentkező...:dance013: Mégis csak barátságosabb környezet lenne.
 
Rákérdeztem hogy lefordíthatjuk-e az oldalt magyarra (hisz van román is...:laughing: ) ha engedik akkor ki segítene benne? Gondolom króm az első jelentkező...:dance013: Mégis csak barátságosabb környezet lenne.

Perfekt angol tudásom révén természetesen hozzájárulok a fórum jobbátételéhez a tudásommal! Csak nem igazán vágom mire gondolsz, hogy leforditani de szivesen segitek bármi ilyesmiben!:tiphat:
 

Medicropper117

Active member
Vajon mi értelme van ha angol helyett magyar? :D Ha nem segítesz benne felesleges írni rá...

Aztan hogy gondoltad? Szepen nekiülsz a forum resznek azt leforditgatod a gombokat? Van itt anyag bőven. Csak a magyar reszt beforditani meg...a topikok magyarok nem? De bánom is én. Ha Te ráérsz;)
 
Nem látok különbséget Roman/Magyar sub-forum között...(talán annyi hogy az emberek nem postolnak össze-vissza és segítik egymást)
Hát ez egy igen nagy különbség. :) Ugyan ez a mentalitás nem vitte előre a zk-t se hogy "mégis minek csináljunk bármit?" ő eltudja olvasni angolul is más meg le van sz*rva...sőt akkor legalább szóljuk is le a másikat...nem értem mire jó ez. Nyugodtan lehetne tartalmat is írni 50 off hsz helyett de végülis minek...

Magic hát fórum használati részére gondolok gombok, menük, figyelmeztetések meg ami a használathoz kell olyannak aki nem vágja az angolt. Persze még csak megkérdeztem nem biztos hogy lehet de ha igen akkor így egyszerűbb lenne többeknek.
 

w33dra

New member
Nem látok különbséget Roman/Magyar sub-forum között...(talán annyi hogy az emberek nem postolnak össze-vissza és segítik egymást)
Udv kerteszek, bocs hogyha rossz helyre irok.Ha mar egymas segitese szoba kerult esetleg lenne valaki aki raerne ma egy 5 percre :) soroksar csepel korenyeken. Dobj egy privatot kerlek, koszi.
 

Gandalfi

Member
wow
Privatot kb 50 hsz utan tudsz irni es szerintem fogadni is. Bar majd a nagyok kijavitanak :)
Tobbire nem reagalok, jelentve lesz az tuti
 
Udv kerteszek, bocs hogyha rossz helyre irok.Ha mar egymas segitese szoba kerult esetleg lenne valaki aki raerne ma egy 5 percre :) soroksar csepel korenyeken. Dobj egy privatot kerlek, koszi.

Privát 50 hsz-től de itt a grow-your-own segítségre gondolt mindenki. :) Biztos találsz embert az utcán de ez így nem egy nyerő ötlet.:laughing:
 

w33dra

New member
Privát 50 hsz-től de itt a grow-your-own segítségre gondolt mindenki. :) Biztos találsz embert az utcán de ez így nem egy nyerő ötlet.:laughing:

jaja vilagos amit mondasz, de kepzeld el a szitut, nem ismersz senkit fent pesten, itt a hosszu unnep, es nem tudsz hova fordulni.
raadasul vannak ilyen csupa sziv es joindulatu jelentgetok. hat tiszta vicc. :)
mindenesetre ha van vmi otleted szivesen fogadom viragnyelven :)
szep husvetot nektek
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
gk arról beszél, ha még nem jöttetek volna rá, a beállításokban az oldal alapértelmezett nyelvét lehet átállítani. van kb 7-8 lehetőség.
https://www.icmag.com/ic/profile.php?do=editoptions

Forum Language
Although the forum cannot translate the actual contents of messages, all the controls and help text can be shown to you in any of the following languages.
Forum Language: - magyar /hungarian missing. . . . . . . . . . . .
 
jaja vilagos amit mondasz, de kepzeld el a szitut, nem ismersz senkit fent pesten, itt a hosszu unnep, es nem tudsz hova fordulni.
raadasul vannak ilyen csupa sziv es joindulatu jelentgetok. hat tiszta vicc. :)
mindenesetre ha van vmi otleted szivesen fogadom viragnyelven :)
szep husvetot nektek

Pesten a forgalmasabb helyeken ahol köztudottan vannak csibészek pár kérdezősködés után biztosan találni fogsz! Látod akik ott tengnek-lengnek csak oda mész "szevasz tudnátok segíteni?" aki ezzel foglalkozik úgyis azt kérdezi vissza "persze, mi kéne?"...előre ne adj pénzt hogy elmegy és majd hozza mert behúznak csak. Nagyjából ennyi a dolog ezzel tudsz tulajdonképpen a világon bárhol venni bármit. :dance013:
 

Medicropper117

Active member
Mégis miféle tartalomra gondoltal GK? Az 50 off helyett?! Irjam le hogy en hogyan tápozok? Pontosan meg tudom mondani hogy milyen szakasznak mit kellene adni abbol a tápból amit a kezdetek óta használok. A kutya nem fogja ettől használni.....vagy jol/ugy csinalni.
Ad1, mert "drága" Ad2, mert jó a föld is nem hidrózok.....
Szép dolog a hit de legyünk realisták:p
Átjött ide pár ember....pár hétig megy majd a vergődés aztán innen is kikopik majd mindenki ahogy eddig mindenhonnan....reméljük nem lesz igazam de én még várnék azzal a nagy házátalakítással.
legalabbis amig kirajzolodik h ki marad es ki nem....5 embernek minek forditassz/nál?
Tudom h ez amit irok qrva negativnak hat de ez a rideg valosag....ha ma össze kellene dobni egy masik oldal árát mindenki beszállna....de ugyanezt fél éven át már nem biztos h mindenki bevállalná. Sok lenne akinek csak a szaja nagy stb stb
Én várnék amíg igény van rá....es csak azutan bonyolodnek bele...
 

Latest posts

Latest posts

Top