What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Indoor képek gyűjteménye

dev.

Well-known member
Magról bizony. :) Onnantól számolom, hogy kibújt a földből. Egyébként 7 napja lett átültetve az airpotba, az első hetét egy kb 1,5 decis cserépben töltötte. Mivel ugyanezzel a lámpával virágoztatok, pár nap és átállítom 12/12-re.
 
S

ShivaDiva

Szep! De sztem 7-9 levelparig siman vegelhetned,addig ugysem kezd el viragozni,csak nyulni..
 

Medicropper117

Active member
Wappa?! lol

Wappa?! lol

Hoztam egy kis érdekességet. Kezdek kiábrándulni ebből a fajtából. Hogy pontos legyek az egész magcégből. 3 magból 2 hikomat lett. Ami most megy féloldalas és a nemrég indított kettő közül, az egyik is az.
Szerintem ez elfogadhatatlan, figyelembe véve azt a tényt h a hikomat plantok ugyanolyan nyomi magról keltek, ami nekem azt mondja h egy egész SZÉRIÁT dobtak piacra. Ez számomra megkérdőjelezi a közös eredetet is. Bár nem értek a breedinghez de ha jól sejtem ha közös lenne a szülő ilyen nem fordulhatna elő.
Nah de mind1...jöjjenek a képek. Ugyanakkor keltek ki, ugyanazzal a módszerrel voltak keltetve. Közös a hely stb stb
 

Attachments

  • image.jpg
    image.jpg
    45.5 KB · Views: 61

Medicropper117

Active member
Az első (igazi) levélpár közül csak az egyiknek nőlt volna 3 "ujja" az viszont teljesen elszeparálva nőlt a száron és így teljesen lezárta az új hajtás helyét. Csak nyúlik mint az állat és próbálja kitolni az új hajtást ott ahol nem lehet. Már megjelentek az oldalágak de 4 főszárat akartam. Ebből később max 2 őt tudok kihozni de ezt tuti nem tartom meg. Max kirakom valahova....vagy toppolom sziklevélnél...
Amugy ha közös is a szülő és valami gikszer volt mikor nemet váltottak sztem egy ekkora magcégnél észre kellene venni. Miert nem meóznak? Nincs elég puffer hogy inditsanak egy tesztkört minden szériából....szarjanak sünt az ilyen majmok. Nem breederek ezek hanem rossz favágók. :laughing:
 

Attachments

  • image.jpg
    image.jpg
    32.3 KB · Views: 58
S

ShivaDiva

Probizd ki a rainbow jonest :) legkozelebb en is azt inditok, itt icn is talalsz rola meseszep naplokat :D
 

what_can_there

Well-known member
Hoztam egy kis érdekességet. Kezdek kiábrándulni ebből a fajtából. Hogy pontos legyek az egész magcégből. 3 magból 2 hikomat lett. Ami most megy féloldalas és a nemrég indított kettő közül, az egyik is az.
Szerintem ez elfogadhatatlan, figyelembe véve azt a tényt h a hikomat plantok ugyanolyan nyomi magról keltek, ami nekem azt mondja h egy egész SZÉRIÁT dobtak piacra. Ez számomra megkérdőjelezi a közös eredetet is. Bár nem értek a breedinghez de ha jól sejtem ha közös lenne a szülő ilyen nem fordulhatna elő.
Nah de mind1...jöjjenek a képek. Ugyanakkor keltek ki, ugyanazzal a módszerrel voltak keltetve. Közös a hely stb stb

Ezt hivjak ugy, hogy szopoag. Legkozelebb probald ki a pakis-tani fajtat chromeotol, az szabalyosan nott a jatszoteren. Guaranteed hikomat free! :biggrin:
 

iwantmorebuds

Active member
mekkorák voltak mikor elhoztad őket hanfból?
Pontosan ekkorak, a baloldali maradt bennt a jobb ment ki, meg volt megegy amit elsore mar kitettem azt felzabalta a csiga ket nap alatt :D



Le lehet szallni szegeny chronicjaimrol :laughing: most a fius csajok a menok :D meg nekem is furan nez ki de amugy csaj mindketto mar biztos :D
 
Top