What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

path to self-supply (hobby project)

Dogons

Active member
já to mám z ruky tu viden ale mám kontakt na anglána jedou si tam ruzné og kdyby někdo se toho ujal můžu zprostředkovat já si dávám pauzu
 

Dogons

Active member
A že se neflákám letošní light deep
picture.php

picture.php


cruel glung
picture.php

picture.php
 
Last edited:

Dogons

Active member
ne mám tam jenom dvě MSS/GG#4 pak klasika ecsd,ah core,gg#4,tringle mints,costal rose
celkem 13 rostlin
 

Mightyka

Active member
Veteran
Na tohle jsem čekal od tý doby cos mi o tom vyprávěl :)
Vypadá to parádně! :) .

Jsme zvědav na Triangle mints a na Costal rose, to mi pak musíš přinést na brčko, tu co mám já z in je horší než technika :D .


Btw co je cruel glung a jakej den květu?
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Respekt.Ta konstrukce je super.Přemýšlel jsem o něčem podobným čistě venku. Pěkně využitej prostor.Tak ať ti to vklidu dozraje :tiphat:
 

Dogons

Active member
děkuji Vysocinagrower,ty kytky rostou v rumišti max 20 čísel zeminy a různého bordelu dostali dvakrát guano a dvakrát žížalí čaj

zataženo
picture.php
 

Dogons

Active member
tak 19.8 už ponecháno na přirozené periodě temněný to bylo 34 dní, natáhl jsem igelit jako stříšku abych je trochu chránil před deštěm který pořád nepřichází
tady je GG#4
picture.php


picture.php


picture.php
 

Dogons

Active member
mss/gg#4 cruel glung 46 den je v podstatě hotová už se objevilo jedno ložisko šedivky tak že co nevidět pujde dolu
picture.php

na listech jsou vidět takoví hnědý skvrny napadení je plošné na všech rostlinách nevíte co muže bejt
 

Dogons

Active member
I tobě at se daří a nám všem co ganju milujem ,,tak už pokuřujem ten první glunk jeto smíšek veselá travka,,fotky mám jenom z kategorie nic moc

Costal Rose
vůbec nevoní ovocně jahody nic těžká kush skunk vůně
picture.php


a gg#4
picture.php
 

Dogons

Active member
sublimator made in dogon, tak když to srovnám z vapikem :) tak sublimator je to co jsem hledal chutná to báječně a hlavně to nakládá :biggrin:
 
Last edited:

spachal

Well-known member
Veteran
Tenhle vapik jsem nejak prehlednul, toz dodatecne gratulace, to vypada supr industrialne!! :D
 

Latest posts

Latest posts

Top