What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Ww fem RQS

cadavruslos

Well-known member
Cadavruslos, clar nu sunt un profesionist în creștere și nici nu ma dau mare grower mai am de învățat foarte mult, diferența între ele o știu ce când am început sa cresc, as creste regulare dar nu prea am cum sa o fac lipsa de spațiu ca dacă vreau 4 fete trebuie sa pun vreo 8 9 boabe și sa sper ca 4 sunt fete, de aia cresc feminizate, tura asta de auto am pus doar sa vad ce iasă și cum ma descurc cu ele doar din cauza ca primul grow a fost auto și a fost mediocru, sunt o persoana care dacă dau fail prima data nu renunț mai încerc, jurnalul asta cu feminizate lam făcut și lam continuat cu auto sa nu mai deschid un post nou, uni dintre voi ați citit titlul postului ww feminizate și ați citit printre rânduri și hopa auto vam dezaxat de pe ax un pic nu ați mai înțeles nimic, foarte curând voi deschide 2 posturi, 1 cu 3 sau 4 soiuri feminizate și un post cu o gorila care vreau sa o fac toată semințe cu Argint coloidal 50 ppm, voi face update-uri săptămânal, am mai zis nu sunt la nivelul crescătorilor de aici de pe forum cu ani de experienta sunt începător dar asta nu înseamnă că nu am voie sa învăț și sa fac unele chestii care mi se par interesante mie.

Man u m-ai inteles gresit , eu chiar ti-am urmarit threadu , in acest thread care poarta si numlele WW feminizate , prima data ai avut ww feminizate , iar al doilea ai automatele , eu nu sunt genu care sa deschid gura in nici un subiect atata timp cat nu stiu despre ce vb , eu doar te-am corectat la cand ai spus regulate ca nu sunt regulate si sunt regulare , iar diferenta dintre regulare si feminizate ti-am descris o iar , nu doar pt tine , pt toti cei care citesc threadu tau si nu stiu despre ce e vb ... sper ca nu te-ai simtit ofensat in vreun fel , daca asta te-am facut sa intelegi imi cer scuze ...
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Dar sper ca stii ca nu mai poti fuma femela stropita cu CS..
Si ca femela pe care o stropesti o folosesti doar pentru polen, si o polenizezi pe alta. Apoi, nu folosi feminizate nici pentru planta donatoare de polen nici pentru cea pe care vrei seminte ca s-ar putea sa ai surprize. Oricum cu CS nu e garantat ca vei obtine polen, depinde de genetica plantei si conteaza mult concentratia de ioni de argint.
 
Last edited:
A

Alin

imi cer scuze ...
Nu ai pentru ce sa ați ceri scuze, nu mam ofensat deloc doar miam dat seama ca am greșit,trebuia sa fac 2 posturi.
Expo încercarea moarte nare,cu semințele încă sunt în cercetare, documentare.
 

jtm

Some kind of shaman
Veteran
Dar sper ca stii ca nu mai poti fuma femela stropita cu CS..


Explo dear, asta e un mit care nu are legatura cu realitea. Cateva mg (desi as miza pe micrograme) de argint care ajung in plamani maxim o sa protejeze de vreun virus sau de vreo tumoare, si vor fi preluate in sange relativ repede si raspandite prin corp.
In plus, mare minune daca nu vor ramane in scrum, pur si simplu...


And one can take this to the bank...!:biggrin:
 
Top