What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

All in

are coie,dar avem o zamaldelica care a inceput sa arate flocii|Aceasi varsta .
 

Attachments

  • IMG_0012.jpg
    IMG_0012.jpg
    76.3 KB · Views: 39
  • IMG_0018.jpg
    IMG_0018.jpg
    55.2 KB · Views: 44

Gantz

Smoke weed and prosper
Veteran
Am fumat frunze de mascul cand eram tanar si nepriceput. Te ia dar tot budu e mai bun...
 

Gantz

Smoke weed and prosper
Veteran
Din 10 nirvana blue mystic de la dr. Chronic au iesit 9 masculi. Primele plante, primele jointuri....am zis why not? De edibles nu știam.
 
Din 10 nirvana blue mystic de la dr. Chronic au iesit 9 masculi. Primele plante, primele jointuri....am zis why not? De edibles nu știam.

haha o simt pe propia piele,alt mascul care a trebuit bagat la maţ @eExploziv nu ma lasa inima mai ales ca nu dau bani pe high..dau pe alta parte la curent..hihi
 

enricco

Member
frumoasa culoare, nu inteleg de la ce banca de seminte este. M-am uitat la poza cu pakistan citral kush si e mov, o sa fie o savoare
 
Salut Enricco ,e de la Ace seeds.da cica e foarte gustoasa acuma abea astept :) daca te intereseaza fenotipul mov intra aici pe icmag in subforumul Ace seeds si cauta purple pakistani,doar ca e la bulan sa il gasesti cumparand un pachet normal,iti trebuie pachetul breeders pack care e destul de scump dar ai toate fenotipurile acolo puse separat.
 
si insfarsit OldTimerHaze dupa 25 de zile in program de floare a inceput sa arate cate un pistil pe ici colo
 

Attachments

  • IMG_0106.jpg
    IMG_0106.jpg
    68.6 KB · Views: 41

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Hai ca mai ai putin. :)
Vad ca nu i-ai taiat nici varful. Esti pregatit pentru inaltimea pe care o va atinge?
 
Sile ,multan fain. Exploziv,sper ca doar se dubleaza nu si tripleaza...o sa o stin in ghiveciul asta pana termina strechul,ina 2 luni cred.
 
Top