What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

4 pory roku .... tomeu

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
https://www.youtube.com/watch?v=GSR92qrAvv8
siema
zbraku czasu pomyslalem sobie ze otworze taki wlasny kacik gospodarczo przyrodniczy.
zaczne od genow cannaventura,dzisiaj wrzucam do szklanki z woda kranowa:biggrin: na dniach cos dobiore ,jeszcze sie zastanawiam co dokladnie.mam nadzieje wybrac 18-21 dziewuch do zagospodarowania 2,40 x 1,20
picture.php

milego pobytu
pozdrawiam

Mam juz komplet: diesel fire/raw cookies/ sour lsd :) no to zaczynamy
picture.php
 
Last edited:

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
sie dzieje ,to real ,nie sciema :)
picture.php


bede staral sie co 2 -3 dni robic jakies odswierzenie.pozdro
 

TheCreator

Member
Veteran
No to zasiadam sobie w pierwszych rzêdach i bêdê podgl±da³ :D
Pytanko - ten ry¿ osuszaj±cy klimat pestkom to do sushi?
Zastanawia³em siê sam ostatnio nad tym rozwi±zaniem w alternatywie
do torebek papierowych z jakim¶ osuszaj±cym ekstraktorem czy jak to tam...
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Yello :)

Ja tez siedze i ogladam co tam tomram Nam bedzie pokazywal
picture.php


Doczekac sie nie moge az zaczna pekac pesteczki i zaczna wyskakiwac ponad ziemie zielone gloweczki :D

Widze ze tez lubisz smakiem Diesla sie rozkoszowac ...

powodzenia stary druchu :huggg:

ZZ
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
siema,dzieki.:tiphat:
wszystko jak na talerzu
picture.php


a ogolnie,to kurna cruzcampo prowadzi,a amstel jak zwykle w tyle
picture.php

hahaha.
zdrowko:biggrin:

t.creator,to do testow :)ryz tez sieje od czasu do czasu
masz racje,kulki zelowe najlepsze : )
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
siema
dzisiaj po sciagnieciu talerza z bojlera ukazal mi sie ten cudowny widok : )
picture.php


picture.php


picture.php


niestety od BOG niepopekaly nasionka,sa stare,udalo mi sie je kupic na ofercie w SB ,dwa pekly,z reszta sprobuje z ga3 moze sie uda je wykielkowac
picture.php


pozniej bede wkladal kielki do doniczek to dokladnie napisze ile na ile pokielkowalo: )
picture.php


milego weekendu
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Siema :D

Kolega kielki wsunal na sniadanie hehe czy moze poszlo zielonym do gory ? Temperatura spadla tak jak mowisz , czas na czapke , buty i piekne uprawy :D

... ja to czekam az lepki wystawia hehe

poZZdro
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
siema
wszystko na najlepszej drodze : )
powoli wstaja ,czekam do konca tygodnia zeby powschodzilo co ma wzejsc i dopiero pod jakies swiatelko
narazie w kuchni :biggrin:


ledy kuchenne :) 600 lumenow ,

picture.php
picture.php
 
Last edited:

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Siema :D

oo i sa moje kochane bimbaski , uwielbiam ta aure ktora tworza zaraz po wyskoczeniu nad ziemie , a kdzie im bedzie najlepiej jak nie w kuchni to tam zycie plynie w rodzinie :D

...w strone slonca...

poZZdro
 

TheCreator

Member
Veteran
Kie³eczki zdrowa rzecz :D odwa¿nie tak je zostawiaæ d³ugo- ja to tylko jak pêknie skorupka zaraz ³aduje do kubeczków, ale ka¿dy przeca po swojemu rz±dzi :)

P.s. sorry, ¿e dopiero teraz ale mnie chwilê nie by³o - przepiêkne podziêkowania przesy³am! ¯eby Jah Ci w wielkich kwiatach wynagrodzi³! Peace!:thank you::tiphat:

(mój dwusetny post na IC, czas przy¶wiêtowaæ hahaaa:bongsmi:)
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
sie zbieram zeby zobaczyc jak tam bimbaski,mam nadzieje ze juz sa @bambo@a kubeczki doniczkami 3 litrowymi,ale to juz maniana ,maniana haha.najgorsze to jest te wstawanie:)
picture.php
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
hehe najtrudniej to dupskiem ruszyc , bo puzniej to juz jakos leci ...

picture.php


nie raz oklaskami takie ruszanie sie konczy hehe

picture.php


... wez juz aparat ze soba jak wstales i bimbaska cykni fotke , one to kochaja tak samo jak gadanie do nich albo rozmawiac na ich temat , zreszta co tam bede gadal kobity znasz i wiesz jak to z nimi jest hehe

picture.php


poZZdro
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
czy to jest wietrzenie jaj hahahaha,zdjec narazie niebedzie ,miejsce sie skonczylo na ic,musze SIE RUSZYC ,i pousowac te stare.rosliny dalej sa w kubeczkach jedynie oswietlenie sie zmienilo ,na jarzyniowki 4 x 18 wat.sour lsd zaden nie wybil ,ogolnie porazka.raczej do nowego roku nic sie niezmieni z fotkami,bo niemam czasu .rozwazam subskrycje to rozwiaze sie problem z iloscia fotek.pozdro
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
siema
miejsca na fotki przybylo ,poletko sie powiekszylo przybylo trochu pomidorow,scoots og/rug burn og/jack herrer/i kilka sztuk innych ktore z czasem przedstawie : )
picture.php


jamajskie koraliki
picture.php


mutancik samiec sweaty betty x blue tara : )
picture.php


picture.php


pozdro
 
Top