What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Gerilla tippek

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
javítsd fel.. érett marhatrágya, tőzeg, perlit, gilisztahumusz, ha nagyon extrázni akarsz.. esetleg egy kis gipsz, de ca ra lehet tesztelni, majd valaki megmondja mit önts a földre ha pezseg ahhor jó ha m akkor kell ca pótlás
 

GK_420

Active member

Én azt mondom, kezdődjön a szezon idén korábban. :) Mert a katicák tudják, azt mondták nekem már jó idő lesz. :D
 
D

Deviator

Ertem tehat talajcsere lesz.. Van ithon kokus teglam alt viragfold + perlit kb 50literes godroket tervezek 30l fold, 10 -10l kokus, perlit es keverek. Igy ezz felalassal erdemes elinditanom? Kosz helpet.
 

hobbi ur

Active member
kintre szánt klónok 18/6-on gyökeret húztak, ekkor rögtön 14/10be kerültek és elkezdtek virágot produkálni, biztos nem lesz gond, növelem a fényt 15/9re, kapnak egy enyhe N-t, meg a 9 óra sötét alatt kapnak majd 15perc fényt, ez már elég, hogy megzavarja a virágzás folyamatát. lehet rögtön gyökérhúzás után 15/9-et kellett volna adni, majd kiderítem. az biztos, hogy koros anyanövényekről jöttek a klónok, amiknek előrehaladott a biológiai órája, nem csoda. bocsánat, nem beszélünk ezekről azt mondja a főnök mert már átbeszéltük nemrég. bocsánat.
 
Last edited:
kintre szánt klónok 18/6-on gyökeret húztak, ekkor rögtön 14/10be kerültek és elkezdtek virágot produkálni, biztos nem lesz gond, növelem a fényt 15/9re, kapnak egy enyhe N-t, meg a 9 óra sötét alatt kapnak majd 15perc fényt, ez már elég, hogy megzavarja a virágzás folyamatát. lehet rögtön gyökérhúzás után 15/9-et kellett volna adni, majd kiderítem. az biztos, hogy koros anyanövényekről jöttek a klónok, amiknek előrehaladott a biológiai órája, nem csoda. bocsánat, nem beszélünk ezekről azt mondja a főnök mert már átbeszéltük nemrég. bocsánat.

sötét perióduzsba ne bazstazsd
 
Last edited:

Ogkus

New member
Május 1 és május 15. Ikei kezdéssel fotos növényekkel nem vagyok elkésve(ogkush sourdiesel)? Ma meg inditanám az auto növényeket. Nem ilyen 10-20 grammokra szamitok. Vagy nem lesz több?
 

GK_420

Active member
Május 1 és május 15. Ikei kezdéssel fotos növényekkel nem vagyok elkésve(ogkush sourdiesel)? Ma meg inditanám az auto növényeket. Nem ilyen 10-20 grammokra szamitok. Vagy nem lesz több?
Miért kell faszságokat kérdezni? :( nem lesz annyi se jövőhéten itt az október és elfagy...
 

Ogkus

New member
Jó bocsi csak azt ol asom mindenki már márciusban elkezdte... Az auto novenyeket muszaly cserepestől kiültetni vagy mehet az is szabadon a csatornába?
 
K

kukta

Próbáltam megnézni a kristálygömbben neked a hozamot de olyan sűrű marijuána füst volt körülöttem hogy nem láttam semmit. Amit itt olvasol, március-április a korai kiültetés, május június még pont jó, július - kései. De ez is annyi mindentől függ hogy sorolhatnám...mekkora növény, mennyi napfényt kap, mennyi vizet és kaját, letapossa-rágja-e egy vad stb stb. Pl. Móricka június elején kiültet egy 70centis növényt ami kap napi 2óra fényt utána árnyékban tengődik, vizet is csak az égiek adnak neki... aztán Pistike kirak június elején egy 20centis palántát ami kap 8-9óra direkt napfényt, rendesen vizet tápot. Szerinted melyiknek lesz jó hozama?
 
M

Mackosajt

Jó bocsi csak azt ol asom mindenki már márciusban elkezdte... Az auto novenyeket muszaly cserepestől kiültetni vagy mehet az is szabadon a csatornába?
Autós növényeket nem célszerű cserépbe ültetni. Jó nagy gödör, laza, tápanyag dús föld.
 

davimi

New member
Hali. Kérdesem az lenne h autos lanykak nak wuxal melle mit erdemes hasznalni viragzaskor? Tozeg,cocus,perlites kozeg
 

redmaster

Member
Sziasztok, ismét termesztésbe vágtam a fejszém... Kaptam közel 40db pakkos magot, amiből sajnos csak 9 fejlődött ki rendesen. Na de nem is ez a probléma, hanem, hogy az egyik növény 3. levélpárjának egyik levele 3, míg a másik 5 ujjú. Volt már akinél előfordult ilyesmi?
 
Top