What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

A szabadban,bármi megtörténhet!

ZoldOvezet

Active member
tiszta kókuszba? nem problémás az atultetes?
Azt sem tom,hogy kéne adagolni,mivel permetezos lombtragya..fogalmam sincs h mennyit toljak ra egy 2 leveles kis apro palantara..:D 0.5ml/l aztan hetente emelni 0,2-0,3al? meg azt folyamatosan kell adni minden locsolasnal? meg ha lombtragyazom...kell e meg locsolni,mivel levelen keresztul adom neki a tapanyagot..nem fog a gyokere ellustulni?:D lehet hulye kerdes de muszaly tudnom...
 

ZoldOvezet

Active member
de fasz vagyok nem azt akartam h kell e locsolni,hanem h mivel locsoljam,deszt vizzel vagy jo a csapviz,mivel nincs esoviz :( vagy locsolhatom a tovet wuxalos vizzel,vagy a wuxos lombtragya meg a wuxalos deszt vizes megoldas sok mar ugye?
 

GK_420

Active member
Wuxalt csapvízzel keverjük csak hisz ahhoz készült. Az hogy levéltrágya ne tévesszen meg azzal kell locsolnod...csak nem égeti szarrá ha a levélre megy. 1mler kezdheted nyugodtan magoncnak minden locsolásnál kókuszban aztán majd emelni kell. Átültetés mitől lenne gond? Megfordítod a cserepet aztán kijön egybe ugyanúgy. :D De nézd meg a naplóm így csináltam az előnevelést és a csöves cflek alatt is pár nap alatt megnőttek de még így is volt minimális táphiánya párnak. Szeretni fogják nem gond és nem permetezned kell!
 

ZoldOvezet

Active member
Jaj de jó,hogy hülyeséget mondtam mama! legalább mostmár képben vagyok,merre meddig! GK...jövôre indulunk a Cannabis Cup-on ;D hehe Best Autoflower from Hungary hehe
 

iwantmorebuds

Active member
Jaj de jó,hogy hülyeséget mondtam mama! legalább mostmár képben vagyok,merre meddig! GK...jövôre indulunk a Cannabis Cup-on ;D hehe Best Autoflower from Hungary hehe
:D azert ne rohanj ugy elore :D
En tozegcserepbe rakom a kicsiket ezzel megsporolod a cecomat. Nem egy draga tetel aztan csak beledugod a foldbe kicsit meglocsolod azt szepen tud fejlodni a gyokerzet. Vannak haromdecis poharkak
 

GK_420

Active member
:D azert ne rohanj ugy elore :D
En tozegcserepbe rakom a kicsiket ezzel megsporolod a cecomat. Nem egy draga tetel aztan csak beledugod a foldbe kicsit meglocsolod azt szepen tud fejlodni a gyokerzet. Vannak haromdecis poharkak
Persze aztán ha kiszárad a palántának a helyi talajban az a tőzegcserép akkor annak biztos fog örülni a gyökérzet...
Hatalmas macerá megöntözni a cserepet és lefelé fordítva kitessékelni belőle. :)

Ja hát egyik tanítványunk már 2. helyezett lett versenyen pedig talán fél éve ha kezdte a kis gubacsunk a műveletet. :laughing:
 

iwantmorebuds

Active member
Persze aztán ha kiszárad a palántának a helyi talajban az a tőzegcserép akkor annak biztos fog örülni a gyökérzet...
Hatalmas macerá megöntözni a cserepet és lefelé fordítva kitessékelni belőle. :)

Ja hát egyik tanítványunk már 2. helyezett lett versenyen pedig talán fél éve ha kezdte a kis gubacsunk a műveletet. :laughing:
Nekem mind abba van, semmi bajuk, nincs fel eve :D
 

ZoldOvezet

Active member
Megmondom az oszintet kerteszetben dolgoztam,de az teljesen mas volt mert ott fuvesites volt,meg noveny ultetes, es nem szamitott nekunk h megmarad v nem leszartuk nagyba :D de ez a kender NEVELES teljesen mas...nem tudom osszehasonlitani a kettot...(mi ott nem neveltunk novenyeket,ugy hoztak kecskemetrol,bolyrol meg pestrol de azert ultettunk at joparat de mint mondtam ott nem a sajat kontod van benne szoval leszarod h mi lessz vele) itt meg azert csak 2 ezer 1 mag basszus :D
 

GK_420

Active member
Amúgy az őz,nyúl veszélyt megoldottam,intéztem 20 meter csirke hálót 1,2m magas
Aha...meg azt is hogy minél nagyobb eséllyel vigye el más vagy téged vigyenek el. :laughing: Ember...gerillába a minimális feltűnést szabad csak csinálni nem kitáblázni hogy itt a kábszer ültetvény sünök hahó. :laughing:
Az első ötleted inkább működhet vagy vadriasztót vegyél...kerítsd körbe ágakkal mint kerítés. Mindenen átmegy az őz ha akar főleg tyúkhálón. ;)
 

iwantmorebuds

Active member
Inkabb keress olyan helyet ahol nincsenek vad csapasok vagy csak egyszeruen ne ultesd ra :D sokszor ugy csinaltok mintha az oz a kender ellensege lenne es csak azt kutatna :D
Egyebkent mikor lesznek magok h az izgalmi resze is megkezdodjon? :D
 

ZoldOvezet

Active member
Aha...meg azt is hogy minél nagyobb eséllyel vigye el más vagy téged vigyenek el. :laughing: Ember...gerillába a minimális feltűnést szabad csak csinálni nem kitáblázni hogy itt a kábszer ültetvény sünök hahó. :laughing:
Az első ötleted inkább működhet vagy vadriasztót vegyél...kerítsd körbe ágakkal mint kerítés. Mindenen átmegy az őz ha akar főleg tyúkhálón. ;)

Hehe megdobom az ászt,a munkahelyem mellett van ez a hely, kint a vilag vegen, itt melozok kb 1,5 eve de latod mennyit ha egesz nap beszelgettunk :p senki nem jár erre,mert nem is jöhet ha jön lelövöm xd nem igaz viccelek :) kb 5 hektáron 2 en vagyunk kollegámmal de ő meg egy 40es alkesz..szerintem beleesett az egyik holtágba mert 10 óta nem làttam xDdd szóval az embertől nem parázok egyálltalàn...tényleg nem para :)
 

ZoldOvezet

Active member
Inkabb keress olyan helyet ahol nincsenek vad csapasok vagy csak egyszeruen ne ultesd ra :D sokszor ugy csinaltok mintha az oz a kender ellensege lenne es csak azt kutatna :D
Egyebkent mikor lesznek magok h az izgalmi resze is megkezdodjon? :D

Elfelejtettem írni,13.51kor recive ams hub..mar dhl transitban an :)
 

GK_420

Active member
Akkor holnap megkapod.
Hát nekem most lerágta az őz szépen 3 növényem szóóóval azért nem egyszerű annyira. :) Akkor se csirkehálót használj legyen egy kis sütnivalód...természetes akadályt építs inkább ha annyira gáz az még jobb is ha ügyes vagy.
 

grower's

Member
Akkor holnap megkapod.
Hát nekem most lerágta az őz szépen 3 növényem szóóóval azért nem egyszerű annyira. :) Akkor se csirkehálót használj legyen egy kis sütnivalód...természetes akadályt építs inkább ha annyira gáz az még jobb is ha ügyes vagy.

Így igaz, én is tüskés bokrokról szedtem jó nagy ágakat azokat szórtam szét+vadriasztó, meg csalán is van bőven azt se szeretik nagyon az állatok. Eddig csak egy róka hatolt be a kertembe:biggrin:
 

ZoldOvezet

Active member
el se tudom kepzelni mi lenne jobb ennel :D erdesz,sem vador,sem turista nem kozelitheti meg mert be kell jelentenem az idegen mozgast is..nem lesz itt gond :D izé körbe fogom azért rakni fával (gallyal) meg se tudja kozeliteni :d am sztem nagyon jo a hely :D a holnapi napra meg annyit mondok,uuugy legyen! :D de elosszor megkapja a posta aztan hozzak nekem szerintem..vagy nemtudom h kihozza a trackyourtrace oldalon a dhlt mutatja,de multkor is a dhl lepasszolta a postának,de az nem ekkora ősszeg és nem innen jött.Na majd Mama átveszi xD
 
Top