What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Gerilla 2016

Status
Not open for further replies.

GK_420

Active member
Nem én vóóótam...:D Neten találom a képeket csak kamuzok.
Vad: halvány kis fogalmam sincs róla azért naplóztam h ezek meglegyenek. :D késői volt az fix mert elötte kinyírtam 2 kört már az előnevelés hiányában. Talán júni közepe vége felé.

Leszedtem a maradékot...dagadtak de semmi extra...nem duzzadt be a magház úgy ahogy vártam de elhalt minden bibe is már. Ránézésre 35 40g körüli...
Wappák kb haldoklanak épp csak pamacs van rajta. Fotót nem csináltam mert hullára szívva magam leszedtem a nagyot aztán megláttqm hiányzik egy wappa topja és a közelben több kutya is ugatni kezdett az erdő széléről. Így pedig léptem mint fotóztam a csökötteket. Gerilla első szabálya hit&run...minél elöbb végzel és lépő van mert vissza menni lehet bármikor de h ott maradsz b.szhatod. :D
Szóval össz 140 körül lett egy önporzott benti magból késői növényről ami csak wuxalt kapott és föld csere se volt. Hibás volt nagyon szarul nőtt az elején nem is számoltam vele igazából mégis ez lett a jó. Meg vissza mentem a másik kertbe de leszedték...maradt egy két kis ág azt elhoztam magamnak talán 20 30g apró virág...bár szépen beértek. :D
Van egy rakat magom most mindenből köztük a herma is meg vadtól pár afgán landrace...jövőre megpróbálok neki ugrani így már elég maggal egy fajta kísérletnek spontán szaporodással.
Dobok majd képet ha kiszáradt meg pontosabb adatot...az biztos maradok a fotósnál gerillába ha ebből lett volna 10 15 tő most nyugodtabb lennék talán. :D De vártam 10 évet af tesztelésre szóval nem bánom kiderült ezt is.
 

GK_420

Active member

Na akkor még ez lett róla...30g pont mert egy bongot tömtem belőle. :D Így akkor 130 150 körül lett rajta. Íz jobban kijött a végére amúgy sok különbség nincs.
Wappák önellátó üzemmódba kerültek hivatalosan is...majd hó végén kinézek rájuk.
 

jepjep

Member
<a href="https://www.icmag.com/ic/picture.php?albumid=67698&pictureid=1657876" target="_blank">View Image <a href="https://www.icmag.com/ic/picture.php?albumid=67698&pictureid=1657877" target="_blank">View Image
Na akkor még ez lett róla...30g pont mert egy bongot tömtem belőle. :D Így akkor 130 150 körül lett rajta. Íz jobban kijött a végére amúgy sok különbség nincs.
Wappák önellátó üzemmódba kerültek hivatalosan is...majd hó végén kinézek rájuk.

Emost melyik volt?
Meg mindig TD?
 

GK_420

Active member

Wappák ezek...egyik szét volt taposva. Találkoztam két szép szarvassal azok lehettek. Hát leszedtem a toppokat talán lesz egy cigi. :D Szóval ez az idény vége...150g meg lett a fotósról afekről 10-15gk szöval össz 250-300 körül termett. Hát a legkevésbé se vagyok elégedett mert elszívtam ebből már 200at...:( Meg amúgyis...de egy a lényeg MÚK és jobb lesz és fordított arányban lesz az af arány...ha lesz. Lett egy pár magocska abból is kijön majd pár kert meg csak lesz valahogy...szóval ennyi. Szép volt jó volt...sok sok kilómétert lenyomtam ezért a kis termésért de legalább jó helyeket is találtam. :D Köszöntem a figyeltem...zárható.
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top