What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

OUT-- Special Kush, Royal AK auto, Royal Bluematic auto

grower's

Member
Az utolsó egyértelműen de a többi is igényelné a tápozást...ne hanyagold el őket!

Nincsenek elhanyagolva heti 1-2x kapnak tápot, most se marad el. Holnap megyek ki hozzájuk:biggrin: Az utolsó képen a Kush sima földben van, tőle nem is várok el sokmindent. Eddig sztem csak az aszály miatt nem nőttek, nem esett több mint két hétig eső, most viszont sokkal szebbek lettek.
A tápból az előírt 1,5x kapják, szerintetek felemeljem 2x-re?
 

Medicropper117

Active member
Sztem ne a tápon emelj hanem az öntözővíz mennyiségén. Ha jó a talaj ahol vannak akkor ugysem tudod túllocsolni. Ha sokat esik akkor ugye nem kell és felesleges is volna.
 

grower's

Member
Sztem ne a tápon emelj hanem az öntözővíz mennyiségén. Ha jó a talaj ahol vannak akkor ugysem tudod túllocsolni. Ha sokat esik akkor ugye nem kell és felesleges is volna.

20l vizet szoktam kivinni többet nagyon nem is tudnék, két 10l-es kannával se könnyű átjutni a dzsungelen:biggrin: Majd megpróbálok többször kimenni, ha tehetem, de a kert meg a lakóhelyem közt 30km a távolság, szal nem túl gyakran talizok a lányokkal:biggrin:
 

grower's

Member
62.nap

Az autok megkapták az első flo tápjukat (plantafol 5-15-45) 30g/10l, hiánytünetnek nincs nyoma, az egyik Kush viszont még igen nyeszlett most is, az amelyiket kiásta a róka. Majd talán összeszedi magát. A Bluematicnak egész jó illata van, előbbre is jár mint a többi AK, viszont ő a legkisebb, elvileg előbb be is érik. A legnagyobb AK 70-80 cm nagy, a másik kettő valamivel kisebb nála.

Pár kép róluk, az amit a róka elintézett el nincs rajt, de a sima földbe ültetett igen:

 

grower's

Member
Szép! Gondozott kert, szép növények. Remélem végig tudod vinni.

Köszi:) Én is nagyon bízok benn, tavaly a szüret előtt 1 héttel nagyon sok eső esett és az árvíz miatt elöntötte a kertet a víz, mivel enyhén árterületen van. Akk cserépben voltak a csajok és kicsit arrébb mosta őket a víz, de nagyobb bajuk nem lett. Remélem idén nem lesz ugyanez:puppydoge
 

grower's

Member
69.nap

Ismét megvolt a vizit, minden ok, a bugák szépen dagadnak. Ugyanazt a locsit kapták mint múltkor, a 3 Kush zöldnövény tápot, az autok pedig flo tápot. Két AK 90cm magas, szép karácsonyfa formájuk lett, lesz rajtuk manna bőven.:biggrin: Kiirtottam kicsit a gazt mert már nálam is nagyobbra nőtt, most még több fényt kapnak. Az alfa Kush már 110cm-es, a másik kis nyeszlett még most is nagyon lassan fejlődik talán lesz belőle vmi, ami meg a sima földbe van egész szépen alakul, nem is hittem volna h ennyire megindul.

 

grower's

Member
74.nap

Fasza minden, dagadnak a bugák, mindhárom Kush megmutatta a nemét, úgyh röviden ennyi:biggrin:
Most az összes csajról csináltam képet:

Royal AK autok
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
 

grower's

Member
Szedtem a Bluematicról egy kis virágot, pár napig szárad aztán kiderül h milyen:biggrin: Tuti beadja, mert már 2 hónapja tépőzáron vagyok:biggrin:
 

ZoldOvezet

Active member
atóta itt is zipzár van..herbal lenne de azt meghagyom a raszoruloknak..1-2 alkalommal elment..de inkabb a semmi mint az! :D
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
1-2 alkalommal se megy el. engem 2x mérgeztek be vele, mindkétszer iszonyatosan rossz érzés lett belőle 10-15 percre. valami nyomasztó lehúzó negatiív fos. rettenetes közérzettel.
 

Latest posts

Latest posts

Top