What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

OUT-- Special Kush, Royal AK auto, Royal Bluematic auto

grower's

Member
34. nap

Tegnap kimentem felásni a kertet, rendesen megszenvedtem vele, kisebb napszúrást is kaptam mire meglett:nono: Amit kinézetem tisztás mostanra egy nagy dzsumbuj lett,derékig érő gaz, ezért fel kellett ásnom az egészet, itt lesz a négy autó, 10 m-rel odébb pedig a 3 db Kush. Eddig 80 l földkeveréket cipeltem ki, még tervezek kb 60 litert + fasza kerti földet kivinni. A gödrök kb 50-60 cm mélyek lettek, a csajokat reggeltől estig éri majd a nap:)

A héten kaptak egy kis feles tápot, szépen növögetnek, holnap ki is ültetem őket, röviden ennyi:biggrin:

 

grower's

Member
Ma kiköltöztek a csajok, az egyik Kushnak nem maradt föld, őt simán csak az ottani földbe raktam majd kiderül milyen lesz.

Raktam ki detiát a csigák ellen, meg vadócot és pár faággal körberaktam a kertet hátha távol tartja az őzeket.

 

Medicropper117

Active member
Szerintem takard le a noveny korul a talajt. Egyreszt marhara latszik h frissen van ultetve masreszt kiszarad majd hamarabb.
Amugy szépek. Reméljük kegyes lesz hozzád a gerilla isten:)
 

iwantmorebuds

Active member
Detia jo, de en elkeritenem, nem egyhelyre raknam mert a rohadekok kikerulik, nekem szepen korbe van keritve megis atment egy nem is ertem hogyan...
Am szepek, sok sikert!
 

grower's

Member
Köv héten majd teszek vmi mulcsot rájuk egyenlőre így lesznek, am is olyan helyen vannak ami nehezen megközelíthető, szóval nem para h feltűnő. nekem eddig bevált a detia így, remélem most se zabálják meg őket a kis gecik :biggrin:
 

grower's

Member
H biztosra menjek tegnap raktam a szárak köré 2,5 mm-es rézdrótot, most már tuti nem eszik meg őket a kágyulák:biggrin:
Am jól viselték a kiültetést, mindegyik peckesen állt a földben.:biggrin:


 

grower's

Member
39. nap

Meglátogattam ma a lányokat, vittem nekik 20l tápos vizet, az autok pedig már elkezdték hozni a pistileket beindult a virágzás:biggrin:
Találtam pár ilyen kis zöld rovart a leveleken, kabóca lehet?

 
L

lopocs.mpeg

Használt már itt valaki csalán trágyalét?

Igen. Salétromsavas hordóban rohasztottam kb 5 kg csalan levelet 50liter vizzel par hétig. Akkor jó ha rohadt büdös. Parszor ramfröccsent még most is érzem szagát :D. Ezt töményen locsoltam, hígítva spricceltem.

Másik ami fiatal növényeknek jót tesz az a fűzfaázalék.
 

GK_420

Active member
Mi az a réz erőtérgenerátor a tövüknél? :D

Én a fűzfaázalékot megcsináltam mert hogy gyökérstimuláló de mivel büdös én inább nem öntöttem rá...
 

Kukutyin

Member
Gondolom csiga elleni védelem akar lenni :D Ha már ekkora baszom nagy detia foltokat nem féltél kiszórni, akkor nyugodtan szórhatsz körbe oltott meszet a növény körül, azon nem mennek át az első esőig.
 

GK_420

Active member
Inkább mulcs és jobb rejtés meg a kék granulált csigaírtó...jobb lenne mint még körbe meszezni. :D
 

grower's

Member
Mi az a réz erőtérgenerátor a tövüknél? :D

Én a fűzfaázalékot megcsináltam mert hogy gyökérstimuláló de mivel büdös én inább nem öntöttem rá...

A réz fontos, így tudják elszívni a föld csakráiból az energiákat:laughing:
Olvastam én is h krva büdös tud lenni a csalán és a fűzfaázalék is, de ha adunk hozzá zeolitot akk az elveszi a szagát valamennyire. De mindegy maradok ink a tápoldatnál, az egyszerűbb:biggrin:
Az egyik növényen ilyen takonyszerű dolog volt, meg ez a kis zöld rovar, mi lehet ez?
 

Kukutyin

Member
Az egy zöld levéltetű, nem biztos, hogy legjobb barátok lesztek ha ő hívja a sajátjait :D

De lehet, hogy elnéztem, nehéz megmondani erről a képről, de engem arra emlékeztet.
 

grower's

Member
Az egy zöld levéltetű, nem biztos, hogy legjobb barátok lesztek ha ő hívja a sajátjait :D

De lehet, hogy elnéztem, nehéz megmondani erről a képről, de engem arra emlékeztet.
Nem, nem az. Közbe sikerült kiderítenem mi lehet, jól sejtettem, kabóca méghozzá tajtékos kabóca, ez okozta a nyálkás habot is a levélen.
 

Latest posts

Latest posts

Top