What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Egy jó süti.

HappyDay.

Member
Sziasztok!
Találtam a fagyasztóba elég jó mennyiségű vajat, ami avas lett az idők során. Szerintetek fel tudom még használni étkezési célra, vagy dobjam ki?
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
ha valaki önszántából romlott dolgot kíván, ámen .. nem véletlenül avas a szalonna, dió.. nem is használják fel, nem is értem miért... valaki esetleg ? avasodásszakértő ? mondjuk felmelegítené és leszedné a képződő habot ? esetleg szódabikarbónával vagy aszkorbinsavval jobb semlegesíteni ?
 

kisgyerekke

Active member
Megcsináltam én is a Royal Madre-ból vágott levél álltal készített vajból a sütit.
100/150 gramm vajhoz ment 15 gramm trimm, holland kakaópor, liszt, sütőpor, tojás, cukor, étcsoki darabok tetejére.

Fasza lett, fél már kibasz. Azt hozza mint cigi. 20 percre rá már érzem, kicsit kábult, jókedvű, és 1,5 órára jött némi zavartság, memória kiesés, pánikroham, kéz remegés, majd ha lecsengett újra jókedv, kacagás.

Minden mi szem, szájnak ingere. :D
 

Attachments

  • IMG_20190627_160838__01.jpg
    IMG_20190627_160838__01.jpg
    67.8 KB · Views: 40
  • IMG_20190627_165706.jpg
    IMG_20190627_165706.jpg
    71.2 KB · Views: 40
Last edited:

Latest posts

Latest posts

Top