Register ICMag Forum Menu Features Search Today's Posts Mark Forums Read
You are viewing our:
in:
Forums > IC Magazine > International Forums > Polish > Co w ogrodzie rosnie Ci? ZIELONA POLSKA > Co w ogrodzie rosnie Nam? :2017:

Thread Title Search
Visit the Weed Seed Shop for Great Genetics!
Thread Closed
Co w ogrodzie rosnie Nam? :2017: Thread Tools
Old 12-23-2017, 11:11 AM #251
TABLOCK
Newbie

TABLOCK is on a distinguished road
Quote:
Originally Posted by TABLOCK View Post
nom szkoda , raczej na mój chłopski rozum myślę że po prostu maria , a raczej jej uprawa , stała się na tyle powszednia że większość sobie odpuściła , wrzucania zdjęć tu. A szkoda ogolnie był ? w sumie był tu najlepszy klimat. Ahhh .... aż pozdrowię starych userów. bez wymieniania nicków mój nick już jest tu z 4warty. od Mr.ganja ... po. inne. Bardzo dobrzy ludzie tu się kręcą. Jedynie wspomnień czar zostaje za co całej ekipie bardzo dziękuję.

Napisałem to jakby polska sekcja upadła , mam nadzieje że nie. Ale żegnaj genia życie się zmienia ... pozdro hej i do przypadkowego , spotkania , usłyszenia ,napisania posta.

Dziwnie żałobą powiałą Zielu Ziel .. a ty gdzie ? ehhh
Jak nasz mentor tej sekcji ! ?
TABLOCK is offline

Old 12-23-2017, 11:12 AM #252
TABLOCK
Newbie

nom szkoda , raczej na mój chłopski rozum myślę że po prostu maria , a raczej jej uprawa , stała się na tyle powszednia że większość sobie odpuściła , wrzucania zdjęć tu. A szkoda ogolnie był ? w sumie był tu najlepszy klimat. Ahhh .... aż pozdrowię starych userów. bez wymieniania nicków mój nick już jest tu z 4warty. od Mr.ganja ... po. inne. Bardzo dobrzy ludzie tu się kręcą. Jedynie wspomnień czar zostaje za co całej ekipie bardzo dziękuję.

Napisałem to jakby polska sekcja upadła , mam nadzieje że nie. Ale żegnaj genia życie się zmienia ... pozdro hej i do przypadkowego , spotkania , usłyszenia ,napisania posta.

Dziwnie żałobą powiałą Zielu Ziel .. a ty gdzie ? ehhh

Gdzie się oidziałeś wesprzyj nas dobrym słowem koleżko.
TABLOCK is offline

Old 12-23-2017, 11:14 AM #253
TABLOCK
Newbie

...........
TABLOCK is offline

Old 12-23-2017, 11:49 PM #254
eHo
Member

eHo has disabled reputation
forum by bylo ciut bardziej zywe gdyby pieniadze nie byly tutaj tak wazne jak sa i dlatego wielu ludzi musialo odejsc gdzie indziej bo tutaj nie byli mile widziani, przeszkadzali w interesach ...pozdro dla kumatych!
eHo is offline

Old 12-27-2017, 10:22 AM #255
TheCreator
Member

TheCreator's Avatar

TheCreator is a jewel in the roughTheCreator is a jewel in the roughTheCreator is a jewel in the roughTheCreator is a jewel in the roughTheCreator is a jewel in the roughTheCreator is a jewel in the roughTheCreator is a jewel in the roughTheCreator is a jewel in the rough
Od góry lecąc: Critical+, maluszek Sour Diesel Kush x Blue Tara i OG Kush

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!
TheCreator is offline

3 members found this post helpful.
Old 12-30-2017, 03:45 AM #256
lob19
micro grower

lob19's Avatar

lob19 is just really nicelob19 is just really nicelob19 is just really nicelob19 is just really nicelob19 is just really nicelob19 is just really nicelob19 is just really nicelob19 is just really nicelob19 is just really nicelob19 is just really nicelob19 is just really nice
Nie lubie bawić się w policjanta kontentu, ale nie mogę się powstrzymać...

TABLOCK: Po jakiego grzyba, poza nabijaniem postów oczywiście, piszesz kilka postów komentujących "złe zmiany" i nie wrzucisz nawet jednego zdjęcia? W temacie, który (w moim rozumieniu) służy pokazywaniu co nam rośnie.
Nie znam Cię ale widzę tu popularne ostatnio i coraz częściej widoczne podejście do rzeczywistości na zasadzie: "Nie podoba mi się obecny stan rzeczy, to głośno o tym krzyczę, ale na wszelki wypadek nic nie robię aby coś w tej kwestii poprawić" - jest Pan/Pani(?) wspaniałym materiałem na polityka w tym smutnym jak pi*** kraju

lob19 is offline

5 members found this post helpful.

Thread Closed

Thread Tools

Posting Rules