What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Zeptejte se na cokoliv, - konopné i nekonopné otázky

papaja

Active member
Veteran
Legalizace se přiblížila
222.jpg
 

fukuoko

Member
Nechci být hned negativní, ale je potřeba nenechat se nakrmit medem. Upřímně mi náš šedočerný trh vyhovuje tak jak je, plno více i méně kvalitního zboží za normální ceny a taky je to milá komunita lidí (kkti jsou všude, to je jasný). Jen trochu cítím záplavu marketingových sraček a debilů a legální tráva bude stejně hnusná a drahá. Pokud nedovolí volné pěstování, není to o ničem.
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Za mě by byla ideální dekriminalizace pěstování aspoň 5 rostlin. Regulovaný trh asi jo, lidi by se jednoduše dostali ke kvalitnímu materiálu. Státu by přistáli milióny (miliardy) do kasy.Na druhou stranu se mi nelíbí registrace, s kterou se v návrhu počítá.
Jsem rád, že se to konečně posouvá správným směrem a doufám, že to příští rok klapne.
 
Last edited:

Moltres

New member
Pěkně Papájo, čumím, že ses dostal k listu, který je podepsaný premiérem :) Viděl jsem v září DVTV s Michailidu, která tam přibližuje jejich pirátský návrh. Myslím, že velmi úzce spolupracují s Vobořilem. Dle návrhu bude samopěstitelství možné po registraci k pěstování, nebo se budeš moct registrovat do klubu, který s pěstováním pomůže (pro ty, co pěstit neumí). Pokud si budeš chtít koupit v obchodě, tak taky po registraci a asi omezené množství na měsíc. Mě se to pro začátek jeví skvěle! To, o čem jsem před 20 lety snil a věřil tomu, že jednou k tomu společnost dojde, se nakonec nejspíš naplní! Marketing respektive reklama bude zakázaná, takže jaké marketingové sračky? A za mě je v tom právě teď plno debilů :) Jediné minus vidím v zastropování THC a nutnost určité hranice CBD. Tohle bude náročné na strainy a lidi, co mají radši větší bomby budou stejně shánět indoory s vysokou potencí THC na černém trhu. Ale třeba časem se to změní. Co se registrace týče, tak v Kalifornii to fungovalo 4-5 let zpátky naprosto v pohodě. Přišel jsi do obchodu, naskenovali si ID a šel jsi dál do ráje. Tam bylo úplně všechno, hash, různé extrakty, el. cigarety, bonbony, šumivé tablety, Indoor/outdoor, hydro, hlína... Spadla mi huba, kde Amíci jsou a kde jsme my. Je super, že se to hýbe, za mě palec nahoru! (y)
Jen tam taky říká, že to bude až v roce 2025, takže ještě dva roky tvrdého vyjednávání a musí zůstat pořád podpora mezi poslanci, tak snad jo :)
 

crazyben

Active member
Jediné minus vidím v zastropování THC a nutnost určité hranice CBD. Tohle bude náročné na strainy a lidi, co mají radši větší bomby budou stejně shánět indoory s vysokou potencí THC na černém trhu. :)
Hele já bych v tom problém moc neviděl. Lidi co budou chtít pořádný bomby, si rozsvítí lampu sami. Počítám že ten limit bude pro veřejně prodávanou trávu a nebudou chodit dům od domu to kontrolovat.

Ale už to snad nejde jinak, když i němci legalizovali byť docela omezeně, tak směr je danej. Je to miliardovej byznys a evropa spí zatimco v USA už jedou bomby dávno.

Jinak čau po delší době, koukám že je tady stejně nějak mrtvo :D
 

Moltres

New member
Hele já bych v tom problém moc neviděl. Lidi co budou chtít pořádný bomby, si rozsvítí lampu sami. Počítám že ten limit bude pro veřejně prodávanou trávu a nebudou chodit dům od domu to kontrolovat.

Ale už to snad nejde jinak, když i němci legalizovali byť docela omezeně, tak směr je danej. Je to miliardovej byznys a evropa spí zatimco v USA už jedou bomby dávno.

Jinak čau po delší době, koukám že je tady stejně nějak mrtvo :D
Jasně, někdo si vypěstuje svoje bomby sám, ale pořád je tu věšina těch, co se vzbudí ráno s přisátým bongem na hubě a jsou jinak nefachčenka, kteří ani indoor jet neumí. A Ti právě chtějí hulit jenom bomby :D

Jinak souhlas, chcíplo to na všech cz fórech či vláknech, už zkrátka ganja není asi ta magická rostlina, ze které si všichni sednou na prdel a potřebujou sdílet paldy, co vypěstovali. I když m třeba by to zajímalo. A naše generace se už stará o svoje prcky, takže není čas vysedávat denně u groweru nebo icmagu.. Škoda, byla to fajn parta lidí. Ale zas musíš se někam posunout :) Ať se vede!
 

chitral

New member
Zdravíčko lidi,
Musím říct že současný stav na icmagu se mně zdá poněkud nešťastný.

Já kdysi pěstoval a tuze mně to bavilo ale pak během let si jen párkrát bliknul a v rámci jednoho bliknutí zavítal sem a pak občas skoukl a moc se mi tu líbilo byť tu a tam jsem si připadal jak Houmer před zamčenou koblihárnou :)

A teď když už zase skáču přes kaluže a zavítal jsem sem tak poněkud mrtvo. A jak jsem s velikým nadšením a elánem začal tak jsem byl zbrklý a udělal 100+1 hloupostí a uvádět antickou tragédii se mně nechtělo. A já nevím co jsem si myslel ale asi že se to tu samo rozběhne že asi okurková sezona či co a já se nějak připojím až se přestanu dělat osloviny.

A poslední příspěvek mně přinutil otevřít oči a udělat par vobrazku a pokusím se je někam nasypat a bylo by fajn kdyby se někdo přidal a pak by se to mohlo rohzejbat mně to samotnýho to dlouho bavit nebude.

Ať se daří,
Chitral

PS: Koles: čistě náhodou nedals jsi mně cca před 25 lety semínka maple leaf x skunk
PPS: jen jsem teď zjistil že netuším jak to jak to sem dostat fotky, nevíte kde je nějaký návod ať nebloudím?
 
Last edited:

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
Tak jak to bude??
Bude legalizace,
nebo nebude,
bude k ničemu,
nebo bude na hovno! Co myslíte vy?
Tak co chlapci, jak myslíte?
 
Top