What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Sweet cheese f1 fast

bheetz

Member
Üdv mindenkinek!
Segítséget szeretnék kérni.
Adott a fent említett mag.
80x40cm-es hungarocel dobozban van. 12w hideg fehér led. Hőmérséklet nagyjából 20 fok.
Kérdésem az lenne, hogy ezekkel a berendezésekkel sikerülhet fel nevelni a növényt?
Ha kell milyen tápot adjak neki?
Milyen berendezést ajánlotok?
Hogyan adagoljam a vizet?
Milyen idő intervallumba adjak neki fenyt?
Egy kisebb felvilágosításra lenne szükségem.
Előre is köszönöm.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
:D 3.2.1.... ebből baj lesz more..

lapozgass át pár naplót kezdésnek........ és majd lesz fogalmad milyen berendezésekkel mire számíthatsz.
 

bheetz

Member
:D 3.2.1.... ebből baj lesz more..

lapozgass át pár naplót kezdésnek........ és majd lesz fogalmad milyen berendezésekkel mire számíthatsz.

Szia!
Már meg volt csak azt szeretném igazából tudni, hogy mi lenne neki a leg ideálisabb.
 

bheetz

Member
Gondolom minden fajtának más az igénye és ebben a témában tudatlan vagyok, ezért kérdezek tapasztaltabb embereket.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
mindegyiknek ugyanaz az igény : fény, víz, levegő, tápanyagok..

ezeknek az összeállítása meg a te igényednek kell megfelelő legyen.
 

bheetz

Member
Rendicsek.
Vannak még egyéb dolgok amire figyelni kell?
Víz pH egyebek?
Meg tudnál nekem tápot ajánlani?
Milyen idő intervallumba kell fényt adni nekk?
16/8 jó?
Előre is köszönöm a segítséget.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
ezekről regényt lehetne írni... amit már megtettek sokan, én meg nem fogom. a naplók elején le van írva mit használnak, mivel -hogy -minek... a végén meg azt is leírják, mi lett a végeredmény...
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]80x40cm-es hungarocel dobozban, ledet vagy fénycsöveket, attól függ mennyit tudok költeni rá de leginkább kibasznám a picsába és építenék egy normális valamit, ami nem gyullad fel hpstől sem.
[/FONT]
 

Latest posts

Latest posts

Top