What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Lithuanian growers

Sokan

Member
Nekas, nekas, mes cia vieni su Zaliu bendraujam :)
Jei dar kas nors cia apsilankot, vat butu tikrai idomu suzinot kodel ir kaip susipazinot su kanape?:)

As asmeniskai ieskojau alternatyvos alkoholiui, todel domejausi daug apie rukyma, auginima. Pirma karta parukiau tik pats uzaugines...tada buvo rukymo periodas, kol neatsitiko toks ivykis, kuris viska sustabde. Tada prasidejo naujas etapas - informacijos rinkimas apie viska,kas susije su siuo augalu, tai virto i platesni domejimasi apie gamta, biologija/medicina ir pns... Na, galiausiai tai virsta i moksla...ir tikiuos viskas bus ok :)
 

Sokan

Member
joooo, informatyviai tu cia, greenai :)
O klausyk, tu olandija su UK sulyginai, gali pasakyt kodel? Todel, kad cia jie mazu groweriu nepakuoja, tik rimtus, kurie uzsiima prekyba ir pns?
 

zalias

Active member
joooo, informatyviai tu cia, greenai :)
O klausyk, tu olandija su UK sulyginai, gali pasakyt kodel? Todel, kad cia jie mazu groweriu nepakuoja, tik rimtus, kurie uzsiima prekyba ir pns?
Taip Sokan tu teisus, tik dideles zuvis turi daug ikru :))))
 

Sokan

Member
hm...man visada idomu buvo, koks yra limitas vatuose, auginimo plote... nes cia gi skraido su sraigtasparniais ir siluma matuojanciais aparatais ;/ va kas labiausiai baisu.

turi kokiu ziniu apie tai?
 

eFTeBe

New member
bendraujam bendraujam ;D susipažinau su ganja nežinau labai senai vaikystei pabandžiau patiko ir gerai ;D
 

whodair

Active member
Veteran
food pics ??

food pics ??

lithuanian food from NY homies !!

picture.php
 

KGBkid

New member
Sveiki broliai lietuviai. :) Prisijungsiu ir aš prie šios diskusijos. Kadangi pakeičiau savo geografinę gyvenamąją vietą, turėsiu didesnes galimybės įvariems projektamas vykdyti.

Na kaip supratau čia laisva tema. Tie kurie gyvena UK, jiems klausimas. Kaip UK yra su įstatymais dėl žalio auginimo, rūkymo ir t.t. ? Kokios atsakomybės?

Ar yra galimybė šiame forume susirašyt per PM? Gal galit pagelbėt, paaiškint kaip siųst private massage?
 

Sokan

Member
Laba.
Nezinau kaip cia su auginimu, bet,manau, mazi augintojai cia niekam nerupi, kol tu vienaip ar kitaip nepasireklamuoji:). Ruko, bent kur as esu, ant kiekvieno kampo...eini gatve kartais ir uzuodi :))) apie visokias sankcijas, pagavus rukant, auginant nesidomejau, bet, manau, yra cia forumieciu, kurie viska zino apie tai, tai gal papasakos:)

Pm cia neparasysi, kol neturi 50 postu...:)
 

KGBkid

New member
50 post'ų ne taip ir greit pasirašys, o mane būtent ir domino privatas, nes su tam tikrais žmonemis norisi privačiai pabendrauti.
 

icare

New member
Labas is Michigano valstybes JAV. Su daktaro leidimu mes galime net tik laisvai naudoti vaistus bet ir patys galime sau auginti.
Jei mano gramatika ne kokia, prasome pataisyti. Anglijoi gimes '50 m. ir ativykom JAV '54 m. Lietuviu kalba buvo pirma kalba o po tiek metu zodynas yra sumazejus. Viso gero visiems.
 

icare

New member
Botany of desire yra gera knyga seniai skaites. Lietciant tavo klausymo patartciau isigyti "Marijuana Horticulture" Jorge Cervantes rasytojas. Jame rasi kaip galima apsisaugoti. Iki
 

Latest posts

Latest posts

Top